Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

e jbg, onda uvedes prioritete i tu sa suplementima, vidis da li ti je cilj masa, definicija, snaga, izdrzljivost itd... zatim da li je samo teretana ili jos neki sport i onda uzmes najpotrebnije suplemente... retko ko ima pare za full suplementaciju tj. bar niko koga ja znam...

enivej, da ne duzim sada, raspalili smo par strana ko da je teretana topik...

Uf imao sam ja opasnu suplementaciju pred leto i ishranu, pukao za 2 meseca oko 400e na suplemente... ali je vredelo svakog dinara... ugojio se sa 77 na 85 tada, posle hemije na 92 :D sad sam opet pao na 82+ poshto nisam trenirao 2 meseca, za koji dan krecem opet i prikupljam fond za hemiju ovog leta ce biti opasno :D ako prezivim ,preziveo sam :)

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate unkinde,ali ti previse furas masu,pretvorices se u biceps ko ivan sexpress ;)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Znaci kad nije kurac od vremena, onda je jos gori kurac od vremena....

Sinoc radio propadanje i nesto mi kvrcnulo u ledjima...sad me boli...godine...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Koje govno od vremena po Bgu... u kombinaciji sa kaljugom po ulicama i tradicionalno vekovima nerenoviranim, sivim, prljavim fasadama, covek ovih dana prosto ima samo izbor ili da se opija ili da se besi :/

Ali je zato tu Vudu da oraspolozi sa kvalitetnim stripom :)

Edited by СавСамИсти

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...