Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

ali opet ne mozes reci da Brajant nije doneo titulu. Alav jeste i trosi mnogo al' mnogo i daje. A isto tako ne mozes reci da bi bilo koji evropski tim mogao da parira Lakersima. NBA ce se igrati na nacin koji dovodi publiku u dvoranu. To sigurno nisu polaganja i pick&roll nego manijacka zakucavanja i shutevi preko ruku. A to da je NBA ranije bio bolji je verovatno zato sto je bilo vise kvalitetnijih igraca

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ali opet ne mozes reci da Brajant nije doneo titulu. Alav jeste i trosi mnogo al' mnogo i daje. A isto tako ne mozes reci da bi bilo koji evropski tim mogao da parira Lakersima. NBA ce se igrati na nacin koji dovodi publiku u dvoranu. To sigurno nisu polaganja i pick&roll nego manijacka zakucavanja i shutevi preko ruku. A to da je NBA ranije bio bolji je verovatno zato sto je bilo vise kvalitetnijih igraca

to sve stoji, ne rantujem ja na brajanta nego na koncept, mislio sam da se to da skontati.

A isto tako ne mozes reci da bi bilo koji evropski tim mogao da parira Lakersima.

da, lejkersi bi otkinuli bilo koji evropski tim sa milion razlike, ali to je zato sto imaju zajebanije igrace koji su u neverovatnoj spremi, mislim, ko zna sta jedu otprilike:) jebiga, ako je neko veliki level, ne mozes da ga iznabadas, ma koliko bio takticki zajebaniji, pametniji, jednostavno ce ili da te gurne, ili da te izdribla, ili da sutne preko tebe, ili da te zagradi itd.

ali sto se tice neke kosarke, ono je katastrofa, to se moras sloziti. taj isti brajant (koji jeste i prebrz i prejak i preprecizan itd, to stoji) sa ovakvim nacinom igre, kod vujosevica ne bi igrao nikad recimo. maric moze da ga uci o kosarci tri meseca, pa da ga nauci pola.

u kosarci ima relativno malo igraca, tako da ako imas ekstremno spremne individualce, dobices uigrane likove koji su tehnicki losiji. da ne pominjem nba klupe koje su iste ko i startna postava otprilike:)

ali da se kosarka igra recimo 10 na 10, dobijali bi evropski timovi zato sto zapravo igraju kosarku, pa bi stalno ostajala po trojica sami.

NBA ce se igrati na nacin koji dovodi publiku u dvoranu. To sigurno nisu polaganja i pick&roll nego manijacka zakucavanja i shutevi preko ruku.

sto nema veze sa kosarkom. ima sa pokretima, sutem, nekim fundamentima sporta, jebiga, nece niko reci da je to fudbal:) ali znas na sta mislim, tu nema nista od kosarkaske igre. da li si video skoro neku koledz tekmu? zamisli isto to samo bukvalno trideset puta gore.

A to da je NBA ranije bio bolji je verovatno zato sto je bilo vise kvalitetnijih igraca

mislim da je bio bolji iz prostog razloga sto nije bio toliki cirkus. jeste uvek bio, ali znatno manje. ljudi su igrali po 10 godina u svom timu, uigravali se, trener je nesto znacio (sad ne znaci bukvalno nista, obrati paznju sta se desava tokom prekida), mogao si da imas i nekog stoktona i neku postavku igre, neke taktike...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...