Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

25521_378446732026_689092026_416807.jpg

Genijalno [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pivo u kesi me podseca na mleko u kesi od pre 15ak godina :) Ali i prolom vodu, isto se tako pakovala :)

mleko pre 15ak godina? i dan danas ga ima po prodavnicama :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ovom malom deset shamara pa da kopa njivu.

sa sve roditeljima ^^

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

sta se lozite bre, ovaj mali ne izlazi iz gajbe provereno, koje izbadanje...

Da brate, mislim ono skroz si u pravu, stvarno ne znam o čemu pričaju ovi ljudi ovde. Pa nije klinac prozivao neKOG jebem mu miša, nije se slikao sa tablom "ja sam gengsta" ili "vaša kazna biće smrt u zemlji", ono mislim razumeš o čemu pričam. Ako ćemo baš da pričamo, pa i ja sam kao mali glumio ludili, doduše nisam se slikao i tako to al ono zvali su me dule duka bazuka, iako ja nisam nikad bio u tom fazonu. Mogu da razumem da neko ne voli ovakvo ponašanje, ne volim ni ja jebiga, verovatno bi mu i ja na ulici dobacio da je retard, al ono, nije dete ništa krivo, krivi su roditelji. Jebiga, krivo je društvo, al sad je ne dužimo priču, postoji politički topic za to...

Link to comment
Share on other sites

klasicna lozana u mladjim danima... ali nije on kriv,video je da tako treba. i ova zastava u sobi dovoljno govori.

imam burazera 93' ,srbenda nikad veci,kosovo u srcu ali pojma nema ni zbog cega. ovaj tek treba da se kali,jos je mlad...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

trip je u tome sto je mali funny coz its mali i debilan i smesan i glupira se i to je nama smesno i to je to. ja sam trco u nindza odelu i kopo zemlju sa rambo plastikanerom, ovaj je video nesto drugo na televiziji i to je to. ali zasto se ne bismo smejali i sprdali kad slike kao slike jesu smesne...ne nego ajmo sad raspravljati o dekadenciji i deklinaciji drustvenih vrednosti na zanimljivim slikama i bacati frust komentare, brate jebote...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

temzam? iskreno,prvi put cujem za izraz,ali ako mislimo na isto onda ne,jer nikad i nisam. zavrsi se sve na verbalnoj osnovi :)

uzeo sam njega za primer,zato sto znam da nije iz te price a opet,poceo je da se lozi. fura se air max,trenerka... zato kazem,nisu oni krivi,videli su da treba tako.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...