Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

^^ Ta je pojava mahom ogranicena na Beograd, evenutalno NS, ja ne mogu da verujem koliko po Bgu ima tih zeldi sabana i ziljavih ruznih kurvica malih. Deca po manjim sredinama su opustenija i prirodnija mnogo, jer nema toliko losih faktora da utice na njih kao u Bgu.

Zato roditelj mora hiljadu puta vise paznje da obrati na vaspitanje deteta u Bgu, sto je naravno nemoguce jer veliki grad - vise obaveza, manje vremena da se posveti detetu. Zacaran krug.

ps. Neka "branitelji" Beograda poput Ivana i Mendzija ne shvate ovo kao prozivku, samo sam konstatovao ozbiljan problem.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U mocart stavljam 10 jura na dp1  [8D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

u pravu je savke skroz, ne bih voleo da sam u kozi roditelja nekog tinejdzera iz beograda, mnogo veca opasnost da ce otici losim putem ma koliko dobro ono bilo u ranijem detinjstvu.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

@alpha

Bicu u Bgu, sad sam za uskrs u Jagodini pa ko zna kad :/

Imas tamo blizu stadiona pivarinu radnju, malo burence jagodinskog kosta neke prebedne pare, mada cicu danas sve slabije piju i oni notorni alkoholicari ispred zadruge, koliko nije za kurac.    [:(]

Edited by СавСамИсти

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jeste, a sto mi onda ortak iz arandjelovca stalno mantra 'e fala bogu za ovaj beograd, mogu da izadjem na normalno mesto sa normalnim ljudima, tamo u arandjelovcu samo sabani na skuterima':)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

+10 na spiku za bgd / ostala mesta, mozda su ljudi generalno opusteniji po Jagodini :D ali ovde na jugu (vranje/nis) je bukvalno 80% alfa seljacina koji misle da su potomci kristijana golubovica i da su uhvatili boga za muda, dok je u BG-u daleko opustenija atmosfera po klubovima.

Link to comment
Share on other sites

18031_1224942917166_1636808000_556295_6081056_n.jpg

Festival piva u tsing tao gradu, na obali pacifika malo na istok od pekinga, vozom se relativno brzo stiže

Grad iznad ima brda sa odlicnim izvorima, bio je dugo pod nemcima, i eto prave odlicno pivo.

Dok sam ziveo tamo pio sam pretezno tsing tao (ćin dao) jer je stvarno pitko lepo i sjajno

Što se tiče kesa, imaju cevčicu, fora je sto za te dane festivala svi nose preko ramena cevčice i cirkaju i prosto savršeno se zajebavaju, i apsloutno im se jebe što neki šabani iz neke vukojebine koja ima stanovnika malo više od tog ćindao grada misle da su retardirani

;)

Inače u njihovom fudbalskom klubu 2 srbina su te 99te igrala, ne mgu da se setim imena, a Bora je tamo bio bog

jebeno pivo u kesi, nisam skoro video nesto tako retardirano

Obicno te hejtujem (ali ne stvarno, nego fore radi, nadam se da si skontao), ali generalno, i ja sam bio sjeban a tek tvoja generacija da je to strasno, sto god je neobicno to je retardirano, a ne mrdamo korak iz ove usrane rupe od drzave

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Obicno te hejtujem (ali ne stvarno, nego fore radi, nadam se da si skontao), ali generalno, i ja sam bio sjeban a tek tvoja generacija da je to strasno, sto god je neobicno to je retardirano, a ne mrdamo korak iz ove usrane rupe od drzave

pa dobro, delimicno jer je neobicno, ali vise sto je potpuno neprakticno...eto naveo si taj primer za dane piva sto naravno nisam znao, ali sta ces sa tom kesom u nekoj drugoj varijanti :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...