Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taze

34841_407331631738_669551738_5028859_134798_n.jpg

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

fino je, mada je moglo to bolje da se stilizuje, samo, ako nije tajna, zasto vuka, zasto ne neki nedefinisani samo tebi znani iskonstruisani simbol, kao sto radimo mi carevi [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

srlsy tetovaza je ok ali je sustinski fejl! ti si jedan od 851351313 likova koji su istetovirali vuka kako bi izgledali opasniji :D

a ako je vec izabro vuka iz nekih drugih razloga onda si trebo neku licnu notu da das tetovazi, ovako izgleda kao clipart ;c

p.s. meni ce igi da dizajnira tetovazu! :D

Link to comment
Share on other sites

Ja sam razmišljao da ako se ikad u životu budem tetovirao, što je highly unlikely, stavim krst na rame, ali s obzirom da bi to gomila ljudi pogrešno interpretirala (npr "vidi ovog retarda misli da je Kristijan", "vidi ovog, on je naš, brate aj da se učlaniš u Obraz, KOSOVO!" itd), mislim da to nikad neće biti realizovano.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam razmišljao da ako se ikad u životu budem tetovirao, što je highly unlikely, stavim krst na rame, ali s obzirom da bi to gomila ljudi pogrešno interpretirala (npr "vidi ovog retarda misli da je Kristijan", "vidi ovog, on je naš, brate aj da se učlaniš u Obraz, KOSOVO!" itd), mislim da to nikad neće biti realizovano.

ti onda tetoviraj ovaj matori, HAE!

kc.jpg

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

i btw tetovazha ti je FANTASTICHNO IRONICHNA - ti koji si totalno u fazonu ngo, lbgt prava, eu, ldp i ds forever imash tetovazhu kao da si jeo svinjetinu na brdima oko Srebrenice leta 95te...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Meni je kul tetovaža, ne znam šta serete ... malo podseća na neki fazon NBA Timberwolfsa, ali je u suštini ok.

A ova krekijeva, htedoh da napišem ovde, video sam lika u majici sa tim natpisom pre neki dan, al' nisi bio ti kreki, znači ima vas dvojica najmanje! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...