Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neperceptivni covece bioloskaopasnost, prosvetlicu te. skazi je alt koji pokusava da bude smesan tako sto podjebava ljude za koje smatra da su manje kvalitetni, otuda i takvi postovi sa njegove strane.

sto se mene tice, mislim da maliciozno podjebavanje nekog samo zato sto ti stilski, intelektualno, starosno itd. ne odgovara, pri cemu ne cini nikom nista lose, vise govori o zajebantu nego o zajebavanom. sa druge strane, sta ja znam, ja sam idiot koji ne misli da je centar kosmosa [:0]

hvala na prosvetljenju, ultraperceptivni poluboze dulio!

Link to comment
Share on other sites

Najebao si ako ti Dreadtard vidi slike.

Jel si to hteo da kazhesh da je na nivou 13godishnjeg dete ili sam ja suvishe glup da izvuchem paralelu izmedju njega i onog klinca? :/

@neo - daaamn, ne snalazim se bas najbolje sa olovom u kolenima, bolje da ga se klonim? ;)

Sredicemo za tebe neki driveby Molotovljev, samo da mi Neo objasni shto...sachekaj tu :D

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Sredicemo za tebe neki driveby Molotovljev, samo da mi Neo objasni shto...sachekaj tu :D

oke boss, samo nemoj da pucas ;)) ali lol sto ulazim na fejszbuk i vidim da si drugar sa onom klinkom koju sam okacio sinoc ^^

Edited by dullence.b2e

eirscm.jpg

Link to comment
Share on other sites

sto se mene tice, mislim da maliciozno podjebavanje nekog samo zato sto ti stilski, intelektualno, starosno itd. ne odgovara, pri cemu ne cini nikom nista lose, vise govori o zajebantu nego o zajebavanom. sa druge strane, sta ja znam, ja sam idiot koji ne misli da je centar kosmosa [:0]

.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...