Jump to content

Sta kupiti strancima za Novu godinu


Recommended Posts

taj rad, nesto strikano vuneno sto samo nase babuskare znaju da oprave [:D]

mozda neku gotivnu drvenu chuturicu za radzu? neko priceless slatko od jagoda or so,

strendzeri nemaju organic fruits i sve im ima isti ukus, uvek ovlazhe na domace voce, povrce

i meso...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Opanke, neku knjigu o Šešelju, pitu savijaču u kružnoj tepsiji

Lol, ali Seselj je hrvat...:)

Ima kod kalemegdana onih sto prodaju razne stvari vezane za Beograd i Srbiju...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

nisu garnishle nego garnishne :) a do jaja su i one shtrikane vunene charape, naglavci ili kako vec se to zove. taman za ng, josh ako ima nekih fazoniranih to je win.

nisu garnishle nego garnishne :) a do jaja su i one shtrikane vunene charape, naglavci ili kako vec se to zove. taman za ng, josh ako ima nekih fazoniranih to je win.

Link to comment
Share on other sites

E ovako,

kad sam isao u pariz kod drugara kupio sam mu dres srbije (gotivi da gleda fudbal) i zastavu srbije, srednje velicine, sto mu se dopalo puno

njegovoj kevi sam doneo ajvar (koji su pojeli pre nego sto sam otisao, a bio sam 7 dana tamo), onaj nas oldschool milje sto se stavlja na sto uglavnom, sto kapiram da je bacila, ali oni gotive sve sto je homemade, tako da nisam siguran, mozda joj se i dopalo, i vodic kroz beograd na francuskom jeziku (to imas u knezu u onom sve o beogradu prodavnici, valjda se tako zove), kapiram da je gotivan poklon i Na Drini cuprija na njihovom jeziku, medjutim nisam mogao da nadjem na francuskom na vreme, a nasao sam na engleskom u tom beograd shopu, tu imas i Prokletu avliju isto

za gajbu sam im doneo radzu neku (nije im se bas dopala, bila je kajsija valjda) i neka nasa vina (mislim da su bila car lazar i carica milica) i dopalo im se, posto taj ortak ima malog brata pazario sam mu neke igracke itd, ali to kapiram da je nebitno...

e sad sto se tice radze, ja bi ti preporucio da uzmes ili orahovacu ili medovacu ili tako neki bas domaci specijalitet, posto ove nase domace radze ne verujem da gotive mnogo, previse je to jako za strance :)

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

:)))) znam ali njima je bilo dobro vino :D

a to je bilo ono, keva mi spakovala vino sto smo imali gajbi u zadnjem trenutku: "daj nek makar probaju" :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

pio sam radzu sa amerikancima za univerzijadu i dopala im se. mislim da je bila neka kajsija. ali ne mozes da znas da li ce im se dopasti ili ne, ukusi su razliciti. to najbolje sam proceni, mislim da je najbolje da orahovacu odneses, lako se pije, a i leci sve :D

kazem opet sa ajvarom ne mozes da pogresis, ako taj nije alergican na papriku :) knjiga (kuvar, vodic ili neki nas klasik) na njihovom jeziku i kapiram da je to sasvim dovoljno za novaka..

kad sam kupovao poklone, vec sam imao neke gajbi, npr. zastavu srbije, ajvar i to vino... za ostalo sam se prosetao malo knezom i nadje se svasta zanimljivo, pogotovo tamo kod kalisa, kod gradske biblioteke i u beograd shopu... jedino sam se za dres srbije malo vise iscimao (to je bilo kad su pocele nase kvalifikacije za SP), posto u gradu nigde nije bilo dresova, pa sam otisao u delta city u nikeov shop.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...