Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Bio neki klinac na košu ispred zgrade pre nego što je krenulo da pada, 12-13 godina, sam, 31. decembra, ubacuje malo. baš mi je bilo drago kad sam ga video, ne znam ni zašto, verovatno to je nešto što bih ja radio u tim godinama

ahaha...ja hteo posle posla, ali pocela kisa....:(

Inace, sng svima...napravio sam kiflice i sad utapam tugu u njima...jos malo pa dolazi lepsa polovina, pa krecemo u obilazak parohije...:)

:*

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dakle krece

1. absolutu nemeketu kojem se divim, ljkubite te foromi brate moj da si mi ziv i zfdrav sto godina i da jos sto basket takmei odigramo

2. dovli caru#1!!! alo brate kola su ti sjajna ljubi te formi idemo da se |VOZIOOOOOOOOOO kad se vratim

3. znachi maud dib brate uvek sam te mrzeo ali si mi jednom rekao nesto tako sto posto tacno da moram da te volim ako te jednog dana opet sretnem recicu ti o cemu rje rece brate moj

4.vitji manijaku shto ga volim najvise na svetu

5. revu shto je smekr kakvog svet nije vido

6. ivanu shto je car nemoj me banujhes ljubi te ortak iz kbloa

7. migshi jer je legenda

8. RAMBOU orataku iz teretane jer ima bicepts 100 centimetara

1. lakiju mom bratu rodjenom shto je smeker kakvog onlajn svet nije video

EEEEEEEEEEEEEE BRE LJUD ISVE VAS LJUBIM BRE ALO ZNACHI SVE VAS VOLIM IAKO VAS NISAM POMENUO NEAM VEZE MOMCI MARE VAS ZNACHI SVE A REKO SAM VEC JEDNOM A ZA LETO KAD DODJEM IDEMO SVI NA PICE SMORILA ME AMERIKA BRAE VOLI MVAS, ajADE IDEM SAD U GREAD MOMCI

ZNACHI KOGA NISAM POMENUO A VOLIM VAS SVE SWMAO MI TO ZNAJTE MOMCI!!!!!

UZDRAVLJE I JEDBITE PICKE SVAKI DAN u 2010 ZNACHI SAMO ZDRAVLJA#!!!

zaBORAVIO SAM BRAT AMENDZIJA ALO BRAT EFORMI NIJE ZABORAVIO NA TEBE!!!! A NI GRUIJICU A NI PAJSIJA I \ni NEA SVE VAS VODIM DA PIJETE!!!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

JOJ e srecna nova godina,samo da kazem da sam srecan sto sam ziv jer kad sam legao nisam siguraan bio da cu se probuditi !best new year ever :DD.Sprco sam nesto.videcemo da li cu se sutra secati sta.Odo u wc da povracam :D

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam doruckovao pre 18 sati, i sad sam jeo neke grickalice, nista pored toga, bio sam u potrazi za pekarom pre koji minut, ali sam fejlovao [|)]

Trebao sam da idem kod ortaka sa nekim drustvancem, medjutim dosli smo kod mene. Kupili nesto malo cirke, grickalice, odgledali pirate sa kariba, betmena, serendipity (Kate Beckinsale [8D]), i How High. Odigrao sam jedan HoN , dobio partiju, postovao prvi na rur nagradnoj no lajf igri, sve u svemu, full, a pukao sam samo 300 kinti [8D]

Snimali su me dok imitiram Jizz in my pants, nadam se da taj snimak nece videti svetlost dana.

Poz.

Edited by OU JEA!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

 srecna nova godina, lepo vece sinoc malo bleja pa setnja, ostalo mi u dzepu dosta para koje ce mi trebati a opet sam se lepo proveo.... mada nikad necu preboleti sto nisam otisao na cecu!!!1

 

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

ja pogadjam da ce se ipak pomiriti s deckom i da ce se isprcati slatko za novaka, xixixi

u win

srecna nova godina ljudi, da ste mi zivi i zdravi! :)

moj utisak veceri je opsta neorganizovanost, al sta me briga kad je par ljudi insistiralo da uzme celu stvar u svoje ruke ( [:0] ) i ispusilo karu ( [b)] )

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...