Jump to content

Sneg 2009


Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@Pil

Opa macane, dobra fotka. Malo ti kompozicija ispada na desnoj strani, ali svaka cast.

@Nemke

Postapokalipsam, hm, to me podseti. Sinoc sam bas, bas dugo sanjao neku postapokalipsu. Ludilo. Kao u filmu, ali imam neku misiju, koje se sada ne secam, kao u igri. Na zemlji havarija, nema puno ljudi, a dole u skonistima isto uzas ali ima ljudi. Neki mutantni, ali ne ovi sto su prezajebani, nego pravi, sjebani od radijacije. Sve sivo i braon. Ludnica.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

jel to za viću? :D

edit: ah, nisam video.

evo jedna iz ekspoziture moje firme u cepelinu nad beogradom, hehe 8) Novi-Beograd-pod-snegom.jpg

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da se ovde nije nikada nikome auto zaglavio u snegu...

Smrt snegu!

Ne brinim nisi jedini... ceo komsiluk je galantno pozvao taxi i otisao na posao, ispred zgrade pola metra napadalo, morao sam da se zagledam u oblik automobila da bih provalio koji da pocnem da chistim... a posle sam skontao da je suvise dubok sneg i da cu morati i stazu do ulice da ocistim, 10 metara jer nije bilo sanse da izadjem drugacije a da ne polupam sve ostale na parkingu [:D]

btw, cini mi se kao da ima MANJE vozila na ulicama, ono fazon nece ljudi da se cimaju toliko, sto je opet bojle i za nas koji nemamo nameru da se odreknemo komfora toplog autica [:I]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

napolju je predivno, ne smeta mi da bude ovako celu zimu, realno

jedino sto sam mogao da poginem, kada je sa obliznje zgrade sa krova skliznula gomiletina snega i pala na 20 cm pored mene...a ne bi me cudilo da i neko pogine do kraja dana tu jer ce se to desiti jos koji put

Edited by vlada`

MASIIMOOOU

Link to comment
Share on other sites

napolju je predivno, ne smeta mi da bude ovako celu zimu, realno

jedino sto sam mogao da poginem, kada je sa obliznje zgrade sa krova skliznula gomiletina snega i pala na 20 cm pored mene...a ne bi me cudilo da i neko pogine do kraja dana tu jer ce se to desiti jos koji put

ja malopre video kako se ogromila grana debela k'o kojot od tezine snega. jezivo, pazite se.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Zemun Polje je naselje, nema neko naselje u Zemun Polju :D a jeste da lice zgrade lice, kao novi deo zvani "kamendin". Mozda je radio isti izvodjac :)

edit:

@Pil

Opa macane, dobra fotka. Malo ti kompozicija ispada na desnoj strani, ali svaka cast.

kasno videh post, hvala, mada nista ja tu nisam radio :D

Edited by pil
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...