Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

raspao sam se na rodju,ali stvarno je bilo super! Klinci odlicni,hoce sve,lepo slusaju...ovaj mali slavljenik od 9godina kako ume da imitira Dzeksona,ono je neverovatno...sve poteze zna,sve pesme...najvaznije,da smo dobili pooooooveliki baksis(jupiiiiiiiii),i da ja sad mogu lepo da iskuliraaaaam :).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ček, se ti baviš nekim animiranjem?

da,animacijom decijih rodjendana...2 animatora,2 sata se igramo sa klincima(pa tu spadaju takmicenja,djuskanje,kvizovi...).

Ma kul mi je to,posto mi dodje kao neki part time posao,a i solidna je kintica...

djole? da, on je klovn :D

da,sisaj ga! :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Koji glumac je igrao ulogu pukovnika Nikolsona u filmu Most na reci kvaj?

SESIL B DE MIL!

kviz znajnje puta ubrzanje, foks TV prokuplje vs zrenjanin

Ah tugo tugo odnela te voda :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

da,animacijom decijih rodjendana...2 animatora,2 sata se igramo sa klincima(pa tu spadaju takmicenja,djuskanje,kvizovi...).

Ma kul mi je to,posto mi dodje kao neki part time posao,a i solidna je kintica...

lol, pre neki dan me pita neki lik cime se bavim, i ja mu kazem animacijom (3D) and stuff na sta on odgovara "e super imam sestrica pa sam hteo da mu za rodj napravim nesto, koliko bi to kostalo". Meni bese cudno ali sta je danas normalno pa se tu razvije prica kako, sta, itd. i kad mu ja kazem cenu on se frapira (evri/sek se inace naplacuje) i bukvalno krece da me napusava. Ne ostanem ni ja duzan, a sve se inace desava kod drugarice na nekom rodjendanu i bukvalno se muzika gasi i svi blenu u nas. Smire se strasti, al ja i dalje besan, prilazi drugarica i pocne da mi objasnjava kako je on mislio na "klovnove i te decije stvari", na sta joj odgovaram da je kucka i da me pravi budalom jer to niko ne zove animacijom, jer valjda se zna sta je animacija, i izletim napolje. Heh, ispao sam moron i moracu da pojedem govno i da se izvinim :).

Link to comment
Share on other sites

I ja čak znam da se to zove animacija jer animiraš ljude tj. decu u ovom slučaju :) Prosto ne mogu da verujem da je ovo stvarni događaj a ne neki "izmišljeni vic" :)

Jedini slucaj za koji znam da moze da nastane zbrka je kod "animatora za chat", to mu dodju oni likovi koji rade po televizijama koje pustaju sms poruke i sad oni kao "animiraju" ljude da bi se dopisivali, za ovo videh u oglasima pre par meseci. Da sam ispao frajer pa aj da izmislim nesto a ovaj moj slucaj je face palm...

btw evo guglam i na prve 3 strane za ANIMATOR nema nikakvih rezultata vezanih za decje animatore (5 rez je ladno "turisticki animator" :D ), tako da izgleda nisam tolko u krivu.

Link to comment
Share on other sites

I ja čak znam da se to zove animacija jer animiraš ljude tj. decu u ovom slučaju :) Prosto ne mogu da verujem da je ovo stvarni događaj a ne neki "izmišljeni vic" :)

Mene je drugar jednom pre više godina pitao koliko sam platio ram (misleći na okvir za naočare), a ja onda razvezao priču o stanju i trendovima na tržištu memorija :\

Birajte reči pažljivo!

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...