Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ja znam da ga je otvorio LaG, idi na njegov profil, idi na sve njegove započete topice i eto.

Inače, posle jedno 10 godina ako ne i više, kupio sam u prodavnici Shock žvaku :) Nisam ni znao da to postoji i dalje. Instant me vratilo u '93. Kad sam prvi put na putu do škole kupio Shock sa jabukom, a klinke sa krova tek bile rođene :))

I još sam uspeo da napravim balon, to sa Orbitom ne može! Ili ja ne umem :)

Onda sam išao nešto do Majke Jevrosime, nema parkinga. Obrnem krug, nema parkinga, obrnem krug, ima 10 parking mesta. Sve to u razmaku od 5 minuta.

Link to comment
Share on other sites

Je l' zna neko, kada se uradi sistematski pregled u studentskoj poliklinici, da li vam oni tamo otvaraju karton tom prilikom?

Ja sam bio, ali se ne sećam :/

tačnije, bitno mi je, da li mogu da se lečim tamo, jer mi je dom zdravlja izgubio karton, pa se ne bih cimao oko otvaranja novog ako ne moram.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Inače, posle jedno 10 godina ako ne i više, kupio sam u prodavnici Shock žvaku :) Nisam ni znao da to postoji i dalje. Instant me vratilo u '93. Kad sam prvi put na putu do škole kupio Shock sa jabukom, a klinke sa krova tek bile rođene :))

I još sam uspeo da napravim balon, to sa Orbitom ne može! Ili ja ne umem :)

Gde?

Link to comment
Share on other sites

Inače, posle jedno 10 godina ako ne i više, kupio sam u prodavnici Shock žvaku :) Nisam ni znao da to postoji i dalje. Instant me vratilo u '93. Kad sam prvi put na putu do škole kupio Shock sa jabukom, a klinke sa krova tek bile rođene :))

I još sam uspeo da napravim balon, to sa Orbitom ne može! Ili ja ne umem :)

Moze sa orbitom, ja to uvek radim :)

Ja sam Shock zvake kupovao mozda isto tako zadnji put pre 9-10 godina u skoli, posto je bila prodavnica bas u samoj skoli. Jabuka i cini mi se da je bila sa ukusom Kole.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

cao carici moji maleni ^_^

nisam obrisao, samo sam deaktivirao, i mogu se vratiti svakog casa! samo sto necu.

zaledila mi kola jutros, jedva otkljucah. uspavao sam se i okasnio na posao sat vremena, bummer :P bio juce na klizanju posle sto godina, bilo brda gotivno 8)

bio sam na ultimativnom politickom topiku malo pre, moj zivot vise nikada nece biti isti [roflmao]

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@ kreator - Haha, sa ukusom "Kole" :))

@ Playa - Ja sam pazario u Kriketu marketu na početku Kajmakčalanske, kod Skvera/Zapleta.

@ topic - Kako je sjajno kad je prazan grad kad najave neke proteste ili tako nešto, i onda se niko živ ne vozi kolima. Plus sneg. Bukvalno mi je trebalo 15 minuta da stignem do posla, sjajno.

A sinoć sam se još uspeo komirati neposredno nakon što sam postovao ovde, i odvalio do jutros u 8, baš mi je lepo leglo.

Link to comment
Share on other sites

nisam obrisao, samo sam deaktivirao, i mogu se vratiti svakog casa! samo sto necu.

Zavaravas sebe....i dalje si navucen...:)

I tako, 3 sastanka do 11 sati....sat treba izkoordinirati sa drzavnim organima sve isplanirano, pa mogu mirno da umrem...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Zavaravas sebe....i dalje si navucen...:)

I tako, 3 sastanka do 11 sati....sat treba izkoordinirati sa drzavnim organima sve isplanirano, pa mogu mirno da umrem...:(

pa ne, realno nemam zelju da idem tamo, ugasio sam jer je smorio, a ne jer sam navucen.

imam sjajnu ideju, sad samo da se bacim na visemesecnu realizaciju 080508-201547-959007.jpg

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...