Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ustao sabajle da bih se nacrtao u sedam u poliklinici, koliko je super kada je prazno i ima jedno-dvoje ispred tebe. Ovako kad odem preko dana, bez 3-4 sata čekanja nema ništa. Doduše, ginekologija je puna u svako doba -.-

U ostalim vestima, stigla pršuta iz sela, hjao \o/

Link to comment
Share on other sites

Kakvo strašno vreme :) Mis'im, raduje mene sneg, volim ga, ovako kad gledma kako pada i tako to, ali čim moram da izađem iz kuće i negde idem, užas. Još sam na uključenju za Gazelu čekao jedno 20 minuta, jer je pandur puštao drugo uključenje 5 minuta, pa nas 15 sekundi, pa drugo uključenje 5 minuta i tako u krug.

Još ću najverovatnije morati danas da idem nešto sa posla oko 14h, pa da se vraćam nazad, ima da bude predivno :)

Link to comment
Share on other sites

Ustao sabajle da bih se nacrtao u sedam u poliklinici, koliko je super kada je prazno i ima jedno-dvoje ispred tebe. Ovako kad odem preko dana, bez 3-4 sata čekanja nema ništa. Doduše, ginekologija je puna u svako doba -.-

U ostalim vestima, stigla pršuta iz sela, hjao \o/

pizda zajebana stvar, a danasnje ribe aljkave do jaja :) sneg je car, jedva cekam da se zavucem sa zenskom pod cebe ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

8187.jpg

nemojte da klikcete za referal, samo sam stavio onako, i ja sam se navukao [:D]

evo nesto lepo za dobro jutro! :)

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pijem fukotron, fapujem na fuksozorde sa klinke topiksa, i uskoro idem napolje u idilu ^_______________________^

Ivke car.

vića car, kurac za tibora

pizda zajebana stvar, a danasnje ribe aljkave do jaja :)

ahahah koja sentenca

Link to comment
Share on other sites

vozio sam se gspom danas, zomg. znachi aj shto sam cheko po 20 min u oba pravca ali kad sam se vracao sa banjice 78icom ko da je arsenije charnojevic lichno poveo sve penzionere podavalskog okruga u veliku seobu. de li idu utorkom u podne po ovom vremenu da mi je znati... i onaj narod nervozan u pichku materinu, voze se tim gspom svaki jebeni dan po par puta i josh uvek nisu skapirali da ovi prvo moraju da izadju da bi ovi novi mogli da udju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...