Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Covece smislio sam super igru za malu nemirnu decu

Stavite ga na krevet/ono za povijanje i obucete ili crni duks sa kapuljacom ili mantil sa kapuljacom.

Onda se sakrijete ispod i nekad iskocite i viknete nesto tipa :" bljjjhehehehe" pa se dete smeje

A nekad stavite kapuljacu, iskocite i iz dubine glasa krenete :"Auov uad auon acnurop ias iicinecu ertac lunmod asiz... Aiutseca iulusacal iulutnafs ia irotacafenib is irotiulim irotanihcni.

Uezenmud iul rolibor roletacap aeratrei is aerasal aeratecrec aeriutnam aetatanas aecap ataiv alim urtnep magur en as iulunmod. Auov uad auon acnurop ias iicinecu ertac lunmod asiz..."

Hihi kako se uplase :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Red za festival nauke je ogroman, mislim, lep je to događaj i to sve, nego samo da upozorim one koji misle da krenu i sve završe za sat vremena.

Stigao sam, stigao sam sve. Jer sam video već oko 60% stvari ranije, a i nije bila gužva preterana. Tamo gde jeste, znao sam ljude, pa sam imao fasttrack pass:D

Link to comment
Share on other sites

Covece smislio sam super igru za malu nemirnu decu

Stavite ga na krevet/ono za povijanje i obucete ili crni duks sa kapuljacom ili mantil sa kapuljacom.

Onda se sakrijete ispod i nekad iskocite i viknete nesto tipa :" bljjjhehehehe" pa se dete smeje

A nekad stavite kapuljacu, iskocite i iz dubine glasa krenete :"Auov uad auon acnurop ias iicinecu ertac lunmod asiz... Aiutseca iulusacal iulutnafs ia irotacafenib is irotiulim irotanihcni.

Uezenmud iul rolibor roletacap aeratrei is aerasal aeratecrec aeriutnam aetatanas aecap ataiv alim urtnep magur en as iulunmod. Auov uad auon acnurop ias iicinecu ertac lunmod asiz..."

Hihi kako se uplase :)

:(

Link to comment
Share on other sites

E, zna li neko koji program se koristi za očitavanje broja preostalog broja obroka sa ISIC/EURO26 kartice u menzi?I kako upisuju kupljene ručkove, je l' ih "režu" nekako na smart karticu, ili imaju neku centralizovanubazu iz koje čitaju podatke kad nam ubace karticu u čitač u menzi?

Trebalo bi da imaju neku njihovu bazu i da odatle chitaju, mislim da su neke moje kolege pokushavale vec da hackuju i da im nije uspelo bash zbog toga.

Pa da, limitirane su na 30 mesečno, a kome je to dovoljno, KOME!?

Meni ne, makar vechera nije. :(

Ujutru za Bgd, umoran sam strashno.

.

Link to comment
Share on other sites

video nemketa u Knezu i bash me isprepadao sa nekim detetom i "zenom" :)

Btw bio sa jednom devojkom na nekom kao dabl dejtu u Pinapu i nije proshla test fleksibilnosti. 1. vegetarijanka 2.svega se boji (cak i golubova u straji baji), "nepoznatih" salata u tanjiru...Kao da sam je vodio da jede staklo

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

nisam spavao...celu noc sam radio, projektovao i slusao u pozadini top gear na repeat, tako da sada znam napamet sve automobile koje poseduje Gaj Richi i gde ima pab.

toliko sam umoran da mi je sve smeshno ali sam podjednako suvishe umoran da podignem dupe do kuhinje i uzmem jednu zutu bombonu 505 sa crtom koju samo tako zelim...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Zna neko ko izvodi ovu stvar ? Iz 96-te je btw ako nekom ista znachi.

mislim da je 187, al nisam siguran

video nemketa u Knezu i bash me isprepadao sa nekim detetom i "zenom" :)

Btw bio sa jednom devojkom na nekom kao dabl dejtu u Pinapu i nije proshla test fleksibilnosti. 1. vegetarijanka 2.svega se boji (cak i golubova u straji baji), "nepoznatih" salata u tanjiru...Kao da sam je vodio da jede staklo

pin up je ultimativni test za ribe, ako joj se ne svidi klopa, odma shut karta

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...