Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u 3v3 radi kao spell cleave

ali u 2v2 ce da ti otpadne kosa kao resto

Posle odmora sam malo oprasio Shamana ... i probao kao resto 2vs2 zajedno sa DK :) Cupanej kose ... za dan smo dosli do smesnih 1540 rating, score je pozitivan ali opet ... miliso dam da je kombo mnogo bolji, dobro obojca dugo nismo igrali arene tako da nam treba da se uhodamo a i equip nam je realno lowbie (ja 4 furious i 1 relentless, pve shiled/weapon a dk je malo bolji 3 relentless itema, i 2h iz icc).

Od onoga sto sam video je da SVAKI healer protiv koga smo igrali me kara na manu, znaci uvek sam bez mane pre nego on jer moram da purgujem interuptujem hexujem, plus healujem sebe i partnera ... za druide da ne pricam, iako se trudim da purgujem innervate, opet trosi manje nego ja pa cak i ako non stop hotuje lika sa koga ja skidam hotove... paladin isto, priest da je pricam :)

Jedino ovaj setup vadi purge, bloodlust, i kolko tolko interuptova :) Za sada mi je zanimljivo jer moramo da igramo samo ofanzivno inace smo gotovi ... ali ipak da se razumemo, pricam ovde o 1500 rating fajtovima ... dobro gearovan retradin to moze sam da dobija ;))

Sve u svemu milim da ako doguramo do 1900 da ce to biti veliki uspeh ... :) resto shaman je realno najgori healer sada :)

P.S. Moracu neki reality check da uradim da shamanom, stil kako sam igrao u tbc arene gde sam sa warriorom dogurao do 2080 ratinga vise ne funkcionise ... jer me na primer kombo mage/rogue ako otvore dobro pojede u roku od 5 sec, a da ne pricam o nekim bolesnim spell cleave/melee cleave setupovima. U tbc sam mogao MNOGO vise da izdrzim... /cry. Vec vidim slececi korak -> reroll na elemental shamana, i pisanje po likovima :)

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

to je cela poenta

stvarno je najgori od svih healera atm

Steta sto je blizzard odavno zaboravio prvi koncept klasa, i napravio je igru tako da svako moze sve. Shaman kao i Paladin su trebali da budu najbolji battle healeri, tj heal classa za pvp ... dok priest i druid su vise trebali da budu okrenuti na pve. Naravno to je pilo vodu mozda u vanilli, ali vec tada je krenuo whine :)

Ovako mogu samo da placem ili da rollujem elem shaman i da udaram dmg u nekim nerealnim brojkama jer je spec ruku na srce, broken :)

Kako warrior ide killy matori? :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Kako warrior ide killy matori? :)

evo ga hoda !

lagano :) nemam nikakve specijalne timove

a i pomirio sam se sa sudbinom da cu uvek biti samo warr koji uzima ceo gear i weapon svake sezone

daleko od gladitora :)

evo juce sam pogledao s6 WLD warrior film sa wcvmoiesa

i svatio da ne radim pola stvari koje ovi ljudi rade kao warriori

i sad sam skino film i gledam 300x u krug jer cu danas da igram isti taj setup

godinama se nesto igra i dalje ne znam 100% stvari svoje klase to je sigurno tj znam al ih ne radi/ne radi u pravo vreme

i posle neko kaze da je wow easy mode igra

Link to comment
Share on other sites

pazi resto spec radi vidjao sam ljude na 2600 u 2v2 dk/shaman i ret/shaman cak sam vidjao i arms/resto u 2v2 u sezoni 5 na 2300 ratingu ali tu se radi o ljudima koji imaju najbolji gear u igrici i odlican osecaj za tajming i igraju savrseno svoj setup.

tako da ako nisi jedan od tih ljudi slobodno respecuj 123 spec i ubijaj ljude u pola sekunde u nekom spell cleavu i lozi se kolko si skilovan svaki put kad pritisnes lvb za 10-15k ili kad pritisnes totem koji rutuje 200 ljudi u isto vreme

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

pazi resto spec radi vidjao sam ljude na 2600 u 2v2 dk/shaman i ret/shaman cak sam vidjao i arms/resto u 2v2 u sezoni 5 na 2300 ratingu ali tu se radi o ljudima koji imaju najbolji gear u igrici i odlican osecaj za tajming i igraju savrseno svoj setup.

tako da ako nisi jedan od tih ljudi slobodno respecuj 123 spec i ubijaj ljude u pola sekunde u nekom spell cleavu i lozi se kolko si skilovan svaki put kad pritisnes lvb za 10-15k ili kad pritisnes totem koji rutuje 200 ljudi u isto vreme

To je upravo ono sto ne zelim :) Vise mi znaci i 1900 2vs2 kao resto nego 2500 3vs3 kao elem ... spec je broken i totalno nezanimljiv. Nista, sreca moja sto imam dosta kose za cupanje ... mada it's just a game ;) Shaman sam igrao dobro u tbc-u, bar tako mislim ... tj u sezoni 3 sam igra najvise, gde sam uspeo da doguram do full geara i ratinga preko 2k u dva bracketa, al to je bio tbc ... sad me elem shaman/boomkin pojedu opusteno :)

Killy> Gl onda ... za pvp warriora je uvek trebao skill, tj nije trebao dok je u vanilli one-shotovao likove sa po 3k crit, gde su likovi imali 3.500hp :) Vidim da imas odlicne ratinge, mada ze mene je Grand Marshal Peechka neprevazidjena! :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

bravo coll, podsetio si me zasto igram warriora :D

gm sword najlepsi weapon u igri ikada napravljen

sacu morati da kupim HW sekiru doduse 2h naravno cisto da imam nesto :)

ono sto je tuzno u pricu je da warrior u bcu i do prosle sezone udarao za iste cifre kao i u vanili :)

dok nisu svi poceli da koriste arp koji pravi nenormalan dmg boost ...

Link to comment
Share on other sites

zar nije bilo 20k chain od shamana na lvl60 ? Ili je to mozda na lvl70 sa nastakovanim stormstrikeovima , davno je bilo ne secam se vise :)

bravo coll, podsetio si me zasto igram warriora :D

gm sword najlepsi weapon u igri ikada napravljen

sacu morati da kupim HW sekiru doduse 2h naravno cisto da imam nesto :) 

moram da se slozim sa kilijem :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...