Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

mozda da smo nekoliko godina ranije pricali o ovome, ne bi te pitao sledeca pitanja na sasvim normalan nacin

1. dal si ikada u wowu igrao u guildu koji raiduje svaki dan i trudi se nesto da uradi ?

2. dal si ikada imao bilo sta u ovoj igri sto je bilo jedinstveno i sto nema svako ko se samo ulogovo u igru ?

3. dal si ikada pokazao bilo koji oblik znanja/poznavanje igre, klasa ili bilo sta zasta je potrebno 2 miligrama mozga

i onda pronasao ljude slicne tebi sa kojima ti je bilo do jaja da igrate bilo sta ?

jer tek kada ispunis makar 2 od 3 uslova ovih a ima ih sigurno i vise mozes da imas pravo da tvrdis ono sto pises sada

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

care, nije u tome problem

ja odigram koju igru na kompu ne bi li ubio slobodno vreme... volim sve sto je dobro i kvalitetno (wow, prince of persia itd.)

meni samo nisu jasni ljudi koji bulje u ekran ceo dan, zbog igrice? za wow ti treba bas dosta vremena da posvetis ako hoces da dostignes neki cilj koji si naumio (nekada), a sada lepo sednes, odigras jedno sat- dva i srecan se izlogujes jer si uradio nesto (dobio nek item, uzeo tier 9 za bedzeve etc.).

sto se tice mozga, meni je on potreban samo za skolu/fakultet/zivot...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako da resim ovo.

Naime koristim Radeon 3850 graficku karta sa najnovijim driverima , i to onu varijantu sa Catalystom.

Moj monitor je CRT 17'' neki stari i dosta je mracan po default-u , cak sto vise jako mracan , u hardverskom smislu.Stoga moram uvek da preko drivera povecavam gammu i brightness da bi licilo na nesto.Ovako me prosto oci bole.

E sad , problem nastaje kad udjem u WoW.Ulaskom u WoW sva moja podesavanja Catalysta se resetuju i monitor postaje ponovo jako mracan.Iako igram sa max gamma-om iz same igre i dalje je igra toliko mracna da mi ponekad stvarno smeta, narocito po danu ili kad je upaljeno svetlo.

Kad izadjem iz WoWa , resetovana podesavanja iz Catalysta ostanu kao u igri , dakle ekran je mracan i ja moram ponovo da pokrecem Catylist.Ovo posebno iritira kad moram da citam nesto sa nekog sajta dok igram igru.

Dakle , kako da podesavanja u Catalystu zadrzim u WoWu i kako da onemogucim konstanto resetovanje tih podesavanja?

Jedan od mogucih resenja je da igram u Win Modu ali posto imam mali ekran voleo bi da mogu u full screen varijanti.

Edit: Problem resen programom PowerStrip.

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

Kili, od kad se obracas likovima sa manje od 200 posta ? :)

A mene je vise smorilo da citam postove, posebno od onih ljudi koj imaju 2 posta, o tome kako su drugi debili sto ceo dan provode igrajuci wow i slicno. Znam da vecina igraca koja igra sada nije igrala pretbc i pola tbc-a pa sad igra ovaj wow kazual.

Kao prvo wow nije igrica nago se svrstava u igrice jer ne postoji naziv/izraz za nesto kao sto je wow jos.

Drugo, wow nije zabavan ako imas kazual gear i igras sat-2 dnevno.

Trece, ko oce da prica kako nije kao oni debili sto provode 20 sati dnevno za kompom i kako sabija rl i postace gospodin cevek sa faksom i bla i bla neka slobodno ide na drugi podforum ili forum i neka pokazuje pisicu tamo.

Jer je ovo zapravo mesto gde ljudi treba da se hvale kako provode 26/9 igrajuci wow i sabijaju skill na 2.6k+ ratingu i imaju ne znam sta sve.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo wow nije igrica nago se svrstava u igrice jer ne postoji naziv/izraz za nesto kao sto je wow jos.

Drugo, wow nije zabavan ako imas kazual gear i igras sat-2 dnevno.

Trece, ko oce da prica kako nije kao oni debili sto provode 20 sati dnevno za kompom i kako sabija rl i postace gospodin cevek sa faksom i bla i bla neka slobodno ide na drugi podforum ili forum i neka pokazuje pisicu tamo.

Jer je ovo zapravo mesto gde ljudi treba da se hvale kako provode 26/9 igrajuci wow i sabijaju skill na 2.6k+ ratingu i imaju ne znam sta sve.

bože kakva gomila gluposti :)

Link to comment
Share on other sites

Xzore, imao si i ti nekad dva posta, a i tebe su nebrojeno puta ranije hejtovali, ne znam sto se sad ubacujes, svako ima prava da iznese svoje misljenje o igri pa cak i ako igra 2 sata dnevno. Jedino da ubacim u podnaslov teme "gtfo lajferi!"...

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

uf, sada sam pokrenuo lancanu reakciju...

ae necu vise pisati svoja misljenja, uzivajte...

samo zelim da kazem mohican-u: za gitaru ti "ne treba mozak (ne bukvalno)" vec umece (sati vezbanja kako bi naucio), tako isto i za igrice (sati vremena kako bi bolje igrao i napredovao) - za wow je nesto drugacije, ali uglavnom sve se svodi na isto.

Edited by gnomickiller
Link to comment
Share on other sites

uf, sada sam pokrenuo lancanu reakciju...

ae necu vise pisati svoja misljenja, uzivajte...

samo zelim da kazem mohican-u: za gitaru ti "ne treba mozak (ne bukvalno)" vec umece (sati vezbanja kako bi naucio), tako isto i za igrice (sati vremena kako bi bolje igrao i napredovao) - za wow je nesto drugacije, ali uglavnom sve se svodi na isto.

"skill" i "brzina" reagovanja u igrici je jedna stvar, a koriscenje mozga je druga stvar.

Za igrice ti ne treba mnogo vremena da skopcas ako koristis mozak, al ti mozda treba vremena da se uskilujes na misu i tastaturi.

Za faks ti treba puno vremena da sazvaces suvoparne informacije ali ti ne treba puno vremena da skopcas neke stvari ako koristis mozak.

Izvodim zakljucak da si ti zapravo glup i osnovne stvari ne mozes da razlikujes i povezes.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ocu ja.

Kili car.

\o/

inace bio sam celo vece sad u icc25 pugu

jebote vajpujemo na bosovima na kojima je taktika = udaraj addove

i na bosu gde je taktika = ne udaraj addove

svi ti ljudi imaju full t9+ setove i direktno utice na mene

tako sto moram da provodim duze vremena na istom mestu gde

i njihovi mrtvi mozgovi kojima je dosta da odigraju nedeljom neki pug

Link to comment
Share on other sites

Ja napravio neki pug za 10 man,opushteno prva dva bosa bez da hileri imaju mnogo posla,uzeo bow od Lady i sutra nastavljamo,pola njih moralo da ide :)

Anyway, aman zar i ovde rl/wow/I-have-life-you-not diskusija...

Jbt kako ljudi vole da ocenjuju tudje zhivote,nije normalno...

Brate ako ti se svidja igrash,ako ti se ne svidja batali,simply as that!Shta te boli kita shta drugi rade..

I ja sam nekada provodio 8+ sati dnevno na ovome mesecima,ne zato shto stvarno igra toliko zahteva,nego ti je trebaju jebeni uber skill da uklopish 40 ljudi,da svako zna shta treba i kada da radi i da se ponasha...jebeni fajtovi su trajali mnogo manje,nego sama priprema...

Naravno sa izlaskom Wotlk-a mi se smuchilo sve to,manje zbog RL obaveza koje su mi se gomilale,vishe zbog svih ovih user friendly sranja koja su napravljena...

Nemam ja nishta apsolutno protiv toga da svaki balavac mozhe za nedelju dana da izgrinda full tier,krajnji cilj ove igre i jeste zaraditi milione a ne zadovoljiti milione i to je sasvim opravdano od strane Blizarda,ali me iskreno nervira kada mi ti isti balavci prave pug sa gear score-om i kretenskim achievementima i shta ti ja znam shta vecj...

Ali ok,neka radi ko shta hocje,lepo njima,lepo i meni ... Ono shto je fakat i shto nijedan patch ne mozhe da pobije,jeste da si nekada mogao u gild i raid samo ako si znao da igrash i koristish mozak,danas mozhesh kako god...meni se smuchilo to,lepo sam batalio hc i kuliram ... nikoga ne prozivam zbog toga,ne zhelim da meni iko drzhi predavanja o duzhini dnevnog boravka u wow-u...

Uostalom,ja sam prozhiveo toliko predivnih trenutaka u vanili i tbc-u i to mi je ogromna satisfakcija ...

Link to comment
Share on other sites

A ja sam juče bila u ICC 25man pug-u, wipe-ovali smo samo na prvom bossu jednom, sve ostale oneshotovali i to dobili i [i've Gone and Made a Mess (25)] achievement. Sa pugovima se nikad ne zna stvarno.

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

Pa da,chista lutrija...

Uvek imash nekoliko dobrih igracha koji nose ceo pug ... e sada ako imash srecje naletish i na neke slabije ali koji bez problema slushaju taktike i opushteno pitaju sve shto ih zanima i na kraju sve izadje na dobro...a opet mozhda zabodesh retarde,koji su u fazonu " imam full set,sada cjemo da smazhemo bosa,shta sere vishe ovaj RL " i vajpuju ceo pug bezveze...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...