Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobio sam ponudu da na mom accountu igra gladitor warrior na kome bi igrali neki melee cleave dk(gladitor s5 i6) + pala(mercilces gladitor), dakle tsg setup

prica je sledeca da su oni sva trojca iz grcke i da igraju u igraonici zajedno i da oce da uzmu titulu a da je taj warr vec u timu na 2700 ratingu

koji ce sigurno uzeti gladitora i nece da izlazi iz tima naravno

e sad ja sa njima sam relativno ok igrali smo neke arene i to nije islo i to je to

ono sto moze da se desi negativno kao opcije su sledecih par stavri

1. da mi izbrisu likove sa accounta

2. cuo sam foru sa arena junkies foruma, da su nekim ljudima zaboli accoutn i onda nakace autentikator i posle ne mozes da se logujes ni da oces

za opciju broj jedan moze da se pise tiket ali ce blizz videti da nisam bio ja ulogovan .. i onda opet sranje da sam prodao account ^^

za broj 2 ja vec imam autentikator ali da bi se isti izbrisao sa acounta dovoljno je 2x da covek zapise moj aute. kod kada se bude logovo

i moze da se izbrise sa accounta i ubaci novi za koji verujem da nije tesko da 3 coveka daju pare da bi se zabavili

zanima me mishljenje sta mislite sta uraditi

gladitor je nesto sto sam ceo zivot hteo da mi pise iznad glave i relativno jedini pvp acivhment koji nemam u igri

gold i sve sto vredi i dinar bi prebacio kod carme na account za svaki slucaj ...

dal je vredno rizokavanja da se izgubi sve to je pitanje

Link to comment
Share on other sites

daj im ako zelis toliko titulu a mislis da je tebi nedostizno(sobzirom da si kacio slike sa 2500 rejtinzima svemirskim brodovima nindzama i polomljenim kicmama predpostavljam da si blizu).Ja im nebi dao , zato sto nebi mogao da kazem da sma ja to uzeo , bilo bi me sramota da mi je neko igrao na liku i uzeo nesto cime bi se isticao,i dokazao bi da igras igru da bi mogao da stanes na banku u orgrimaru i da ti se dize pishica na cinjenicu da te inspektuje brdo ljudi , sto je samo po sebi fail.

Inace ovde na forumu ne mozes da dobijes odgovor,zato sto ces sta god mi rekli ti odluciti sta ces da radis,samo zamisli sta bi ti meni reko da sam ja ovako nesto postovo , koliko bi napusavao i slicno.

nhf ovo je moje misljenje , ako si uopste ovakav odgovor trazio

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

kad vec ionako neko drugi ide po titulu, zar nije bolje kupiti warr gladiatora (bilo koja fakcija, rasa, pol), transfer na svoj realm, change faction/race/face i sve sto treba i obrises svog warra i rename character?

koliko vec juris gladiatora, mogao bi da nafarmas tone golda na masi altova, prodas za RL pare i ebay-irash account sa gladiator warrom. i ostane ti kinte za sve one change faction/race/face/name i sl.

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice sigurnosti od scamma tu nista necu reci jer nisam upoznat sa problematikom [:)] ali sto se tice gladiator titule ako postoji osoba kojoj je ta titula u prethodnim sezonama izmicala na najbizarnije nacine onda si to ti. Mislim da ne postoji ni 1% razloga da se sutra stidis te titule sto bi dobio od njih jer jednostavno si tu titulu zasluzio pre mnogo sezona ali ti je izmakla na nacin koji samo tebi moze da izmakne. Isto tako da si se na primer sve ove sezone igrao na Vindication-u imao bi tu titulu 100%

Moj glas je ZA

Link to comment
Share on other sites

Meni je isto pre par dana ponudio neki prist da na mom acc igra neki kao supermen paladin i naduvo sam ga kurcem iz razloga sto ne postoji stvarcica u igrici koju bi taj lik sto bi se igrao na mom accountu znao da uradi a da ja nisam sposoban da odradim isto ako ne i bolje

elem prica je hteo da plati ovom cikici da igra na nekom hanteru hanter

a drugom cikici da igra mog paladina

naduvao sam ga kurcem jako

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

.....

Pazi sada ovako Kili...moje mishljenje...

Shto se tiche toga da li treba da se stidish toga da ti nisi uzeo Gladiator vecj neko drugi na tvom liku zajebi...ako si ti stvarno bio blizu,ako igrash pvp na tom nivou,bolee te kita shta cje ko da kazhe...uostalom jednog dana kada ti padne napamet da prodash acc ovo ozbiljno dizhe cenu...

Pa to bi bilo isto kao kada bih ja sada vodio SWP pug i ne bi ninjovao bow ... 2 puta je nindzovan od mene,skoro 2 godine ga farmam i nema nijednog razloga da ne nindzujem ako ispadne...bolela bi me kita shta cje drugi da kazhu...

Shto se tiche samog accouonta,ni tu ne morash da brinesh previshe...sada cju da ti objasnim moj skorashnji sluchaj...

Igrao na Twistingu,kada me je iscimala ortakinja na MSN i rekla kako je mogucje da istovremeno igram i na Terokkaru na drugom accountu...

Taj drugi acc je od ortaka koji je skoro pa prestao da igra i na njemu je 12 80tica....ja ga koristim neko vreme za grind i tako to...

Ja se ulogujem sa svog accounta na jednog od svojih likova na Terokkaru i najopushtenije vidim kako car menja likove sa ovog drugog accounta i mailuje samo tako ( stajao je pored mailing boxa non stop sa svim likovima ).I to je onaj najzanimljiviji deo-gledash uzhivo prenos kako ti neko hakuje acc :)))

Elem,shaljem ja ticket iako znam da cje odgovoriti na njega sledecje nedelje otprilike ali to je sve shto sam mogao da uradim...

Naravno,izlogujem se i pokusham da se logujem na taj acc - kita!!!Stavio chovek autenticator!

E sada sam se ja tu skenjao jer sam znao da cje biti jebeno vratiti i objasniti to sve nubovima iz Blizzarda...

Okrenem ih ja na skajp,objasnim shta i kako i oni najopushtenije blokiraju acc...

Posle 2 nedelje ( evo ,to je bilo pre par dana ),shalju oni meni mail da je sve sredjeno,odradjena istraga blablabla,izvinjavaju se i palamude ...

Logujem se ja ... jebeno prepuni mailboxovi na svakog lika,on je prodao sve shto je mogao da proda i maznuo sve banke a Blizzard je vratio sve do jedne!!!!2 lika su bila izbrisana ali su i oni vracjeni...i najbolje od svega,stoji neki lvl 1 lock,ja se log tamo,kad ono 15k golda odnekuda!!!Ladno lik sa drugih hakovanih acc-a pokushao preko mog da prenosi dalje golde :)

Uhhh...udavih i sam sebe prichom...Elem,poenta je sledecja,chak i da ti hakuju to i stave autenticator,mozhe da se vrati bez problema,samo skype u ruke,sve podatke blizzardu i chekash :)

Tako da after all,moj savet ti je go for it !

Link to comment
Share on other sites

A kaži mi da li si možda razmišljao o karazhanu (koji sam ti već predlagao) i 3v3 sa Taifunom? Koliko vidim nije preterano aktivan u zadnje vreme sa šhamanom a i sam znaš o kakvom igraču se radi. Sa njim bi verovatno mogao da pucaš i na više od gladiator-a.

Marlena, nemoj da sereš preterano, Killygora znam mnogo pre nego što si ti počeo da razmišljaš o wow-u i ako ja želim da ga podržim u nečemu onda je to moj problem a ne tvoj? Tvoji pokušaji da izgledaš pametno na wow forumu su večiti promašaj ali ako te to čini srećnim onda slobodno nastavi. Kao što sam već ranije rekao, problem ovog foruma su ljudi koji ovde dolaze ne zbog igre već nekog samodokazivanja ili dokazivanja nečega što se ne dokazuje na ovom mestu.

Edited by Hybris
Link to comment
Share on other sites

Ljudi nestao mi acc -_-... Tedoh da udjem u wow,i kaze da nepostoji taj user ili pass,ja odem da se ulogujem na battle.net,kad ono ista prica...

Nikad u zivotu nisam dao ni user ni pass bilo kome,a kamoli neke podatke vezanje za acc...Nisam dobio cak ni mail change na mailu,apsolutno nista,samo je od jednom ispario...

Jel zna neko nesto o ovome?

Pokusao sam da zovem tech support preko skypa,ali kako prodjete onaj deo kad zatrazi da pritisnete 1 na tastaturi...ja pritisao i na tastaturi i na ekranu kad se prikazu brojevi i nista ne funkcionise?

Link to comment
Share on other sites

Ajmo konkretno pitanje: jel moze da se nadje kod nas osoba koja bi redovno igrala arenu na mom liku - nedeljno X partija da odrzava rejting dovoljno visok da ne oskudeva u gear-u, a ja njemu placam wow pretplatu ili tako neki k?

radi li to neko kod nas? RL dogovori bi me samo zanimali, tbh

PS

Ne smem da obecam da cu to vec sutra uraditi, ali se raspitujem da znam sta se moze ocekivati po tom pitanju (da ne bude standardna prica da je sve 100% sigurno dok ne dodje do izvrsenja), rade li se takve stvari i kako to funkcionise.

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

dobio sam ponudu da na mom accountu igra gladitor warrior na kome bi igrali neki melee cleave dk(gladitor s5 i6) + pala(mercilces gladitor), dakle tsg setup

prica je sledeca da su oni sva trojca iz grcke i da igraju u igraonici zajedno i da oce da uzmu titulu a da je taj warr vec u timu na 2700 ratingu

koji ce sigurno uzeti gladitora i nece da izlazi iz tima naravno

e sad ja sa njima sam relativno ok igrali smo neke arene i to nije islo i to je to

ono sto moze da se desi negativno kao opcije su sledecih par stavri

1. da mi izbrisu likove sa accounta

2. cuo sam foru sa arena junkies foruma, da su nekim ljudima zaboli accoutn i onda nakace autentikator i posle ne mozes da se logujes ni da oces

za opciju broj jedan moze da se pise tiket ali ce blizz videti da nisam bio ja ulogovan .. i onda opet sranje da sam prodao account ^^

za broj 2 ja vec imam autentikator ali da bi se isti izbrisao sa acounta dovoljno je 2x da covek zapise moj aute. kod kada se bude logovo

i moze da se izbrise sa accounta i ubaci novi za koji verujem da nije tesko da 3 coveka daju pare da bi se zabavili

zanima me mishljenje sta mislite sta uraditi

gladitor je nesto sto sam ceo zivot hteo da mi pise iznad glave i relativno jedini pvp acivhment koji nemam u igri

gold i sve sto vredi i dinar bi prebacio kod carme na account za svaki slucaj ...

dal je vredno rizokavanja da se izgubi sve to je pitanje

Ako planiras da prodas account i iz tog razloga bi zeleo gladiatora onda ofc to uradi ,mnoogo ce da digne cenu .

Ali ako to hoces zbog e-peena onda jebo ti to ,ako nisi sam zaradio cemu titula....pre idi na arena junkies i nadji partnere,ili kao sto vidis i na ovom forumu ima ljudi koji oce da igraju pa probaj sa njima ako nista,nije kao da si vezan za server zbog gilde , ponovicu opet ako nisi sam zaradio tog gladijatora jebo ti to iskreno ....

Link to comment
Share on other sites

Jel hoce neko mog lika da mi ubije Anuba na 25 hc sa tribute to insanity achievement, ili da mi uzme furious gladiatora, ili nesto slicno?

Ja sam bio blizu, ali eto izmaklo mi za 1 sekundu, pa kontam da ne bi bilo steta ako to neko drugi umjesto mene uzme, i ja cu onda moci da nosim titulu iznad glave svoje, i da se kurcim.

Ne, ovo je zajebancija bila... ali citaj izmedju redova koliko sve ovo glupo zvuci.

Glupo je kurciti se tudjim perjem, ma koliko ti licno sam bio blizu tog perja.

Nisi uradio nesto iako si bio blizu toga? Face it, embrace it, accept it.

Edited by joximovic
Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

Ajmo konkretno pitanje: jel moze da se nadje kod nas osoba koja bi redovno igrala arenu na mom liku - nedeljno X partija da odrzava rejting dovoljno visok da ne oskudeva u gear-u, a ja njemu placam wow pretplatu ili tako neki k?

radi li to neko kod nas? RL dogovori bi me samo zanimali, tbh

PS

Ne smem da obecam da cu to vec sutra uraditi, ali se raspitujem da znam sta se moze ocekivati po tom pitanju (da ne bude standardna prica da je sve 100% sigurno dok ne dodje do izvrsenja), rade li se takve stvari i kako to funkcionise.

ako igras druida ili paladina ili dka mozemo da se dogovorimo

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...