Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

Ne vidim nista lose u tome sto Killy prica. Skoro sam se vratio u igricu i trebalo je vremena da se gearuje mada ide brze sa novim LFG sistemom. Ovo je standard pred izlazak expanzije. podseca me na sve one likove koji su nosili HWL gear pred TBC.

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

auuuuuuu

koja masa beskorisnih govana od ljudi igra igricu sredom

3x sam pravio raid za icc

sva 3 puta su jebeni majmuni izasli jer "nemaju vremena da cekaju"

ne znam kako su zamislili da odigraju raid onda koji traje 2-3h sata najmanje (25 je bio u pitanju)

gubimo bgove, gubimo wg

treba se posrati po extremnim casual ljudima koji misle da se igrica vrti oko njih

cela igrica se pretvorila sa ovim patchom u casual govno usranih govana

izlevelujes lika i uzmes full t9 i kao svi rade dps i svi imaju gear score za icecrown

i kad ih dovedes u raid backpedaluju i ne znaju da se pomere iz vatre

Sledecji put zovi mene slobodno :)

Malopre zavrshio farmanje reputacije,prilichno do jaja ishlo,samo shto je dps bio slab.Ona Nollen ili kako vecj iz tvoje gilde,pravi riba dps vecji od 95% njih sa full pvp girom...strashno...Ali ok,bar su svi znali kako da ne vajpujemo :)

Link to comment
Share on other sites

ljudi sta da igram mega sam se smorio koje su opcije sad? jel vredi bilo koji drugi mmo trenutno?

Ako hoces naxx na 60om i hc idi igraj aion ,cuo sam da je imba i za pvp ,al stvarno trazi previse vremena(bar za mene) , WoW pvp je totalno govno isto trenutno a pve dok ne dodju hard modovi je faceroll standardno .

Link to comment
Share on other sites

ni frostmane nije puno bolji, veruj mi.

danas scena, lvlujem engi u outlandu i whispuje me neki random druid

RD: hey, are you from sweden?

ja: no

RD: do you have flamewrought key maybe?

ja: yes i got it

RD: me too :)

na kojim je drogama da mi je znati

Edited by Gankaloth

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

ali kako ne kapirate,

nemaju ljudi vremena da zivot provode za kompom ne bi li postigli nesto u wow-u... ja wow gledam kao ostale igrice... u BC-u za tier6 treba da farmujes ceo zivot i da propisas krv, a sada je blizz napravio da se za kratko vreme moze "nabiti" ekstra gear... drago mi je zato sto nema onih debila koji provode ceo dan za wow-om ne bi li dobili ilidanovu ostricu i pozirali ostalim ljudima, tj. ima ih i dalje, ali to sto oni imaju moze svako da dobije u roku od nedelju dana...

zakljucak: Samo poremecena osoba moze da igra wow ceo dan ne bi li uradio nesto sa svojim herojem, sada je to mnogo drugacije i zato su vratili veliki broj igraca, kao na primer mene.

Edited by gnomickiller
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...