Jump to content

Borderlands


Pipboy

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igrali drugar i ja danas preko gamespy-Razor verzija.Napravili akaunt,ubacili friend listu,napravili private game i onda ga invite dok sam u lobby-u.Dodushe kad je on pravio ja nisam mogao da udjem jer kako on kaze neki portovi nisu otvoreni na ruteru kod njega il sta vec.Kad sam ja pravio sve je bilo ok...kaze da nije lagovalo.Ima mic podrska u okviru igre.

Kripovi imaju vishe hpa,exp se ne deli tjs. obojica dobijemo full kao u single playeru,kesh se deli,mali je problem municija-morali smo da pazimo da ne kupimo jedan drugom jer smo do 9lvla ostali 2-3 puta bez iste.Najbolja stvar sto jedan batja moze da uzima,vraca questove i svima se racuna.

Nabavili smo i par epixa [:D]

Do jaja zabava.

Ako neko hoce da se igra nek se javi.

Edit:Tweaks za igru FOV i josh neka sranja http://forums.f13.net/index.php?action=printpage;topic=18172.0

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Probaj da ga reimenuješ u iso, ili da ga otvoriš sa rarom da vidiš dal je unutra instalacija.

U stvari, skineš Reloaded :))))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Instalirao sam juče i pokrenuo, ali nisam otišao dalje od podešavanja grafike u meniju jerbo sam morao krenuti. Problem na koji sam, doduše, naišao jeste da igra neće da se instalira bilo gde drugde nego na default instalacioni path. Meni sve igre idu na F:/Games međutim neće, mora C:/Program Files/tralala ... to me je malo smorilo.

Link to comment
Share on other sites

Ako misliš na artefakte u obliku piramida, oni se instaliraju u sockete na ekranu sa specijalnim skillom i onda daju elemental damage te vrste (ja sam soldier, pa mi turret pravi damage u skladu sa artefaktom koji je stavljen).

Ako misliš na malu ikonicu vatre, struje i slično u infou oružja, to jednostavno znači da dotično pravi i dodatni damage te vrste (ili ima šansu da napravi, zavisi od oružja). Ima ona misija sa nekim ghostovima plavim, imaju debeo štit, to jest bio je debeo dok nisam raspalio iz shotguna koji baca strujni udar prilikom ispaljivanja patrona :)))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

@cali

Sto je veci mnozilac to su vece sanse da hitac ispaljen iz tog oruzja bude elementalan, sigurno si primetio da x1 oruzje nece uvek da zapali/sokira/eksplodira/korodira nekog ali x3 hoce skoro uvek iz prve.

@pipboy

Kakvi duhovi? Guardian neprijatelji kad si uzimao prvi deo kljuca?

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

E, ajd' još malo da vas smaram, pošto mi se očigledno ne da sa ovim Borderlandsom da budemo na "lepom" :)

1. Kako da promenim FOV? U onom uputstvo piše kako se on menja u multiju itd, ali ja jednostavno onaj fajl na "w" uopšte nemam :)

2. Probao sam da pokrenem LAN igru, kao server, on mi je ponovo startovao singleplayer.

Jel treba da lepo ja to reinstaliram? :)

Link to comment
Share on other sites

c:\Documents and Settings\User\My Documents\My Games\Borderlands\WillowGame\Config\

Pa tu nadjes te WillowInput.ini.

To adjust FOV (Field of View):

-----------------------------

Within WillowInput.ini:

Search for [WillowGame.WillowPlayerInput]. Below the chunk of bindings, add the following:

Quote:

Bindings=(Name="F10",Command="FOV 90",Control=False,Shift=False,Alt=False)

Bindings=(Name="F11",Command="FOV 110",Control=False,Shift=False,Alt=False)

You can change the keys (F10 and F11) to whatever you'd like, as well as the FOV values.

Za multi,posto se fov resetuje bindujes za move keys u mom slucaju 90fov:

Bindings=(Name="W",Command="MoveForward | Axis aGas Speed=+1.0 | FOV 90",Control=False,Shift=False,Alt=False,LeftTrigger=False,RightTrigger=False,bIgnoreCtrl=False,bIgnoreShift=False,bIgnoreAlt=False)

Bindings=(Name="S",Command="MoveBackward | Axis aBrake Speed=+1.0 | FOV 90",Control=False,Shift=False,Alt=False,LeftTrigger=False,RightTrigger=False,bIgnoreCtrl=False,bIgnoreShift=False,bIgnoreAlt=False)

Bindings=(Name="A",Command="StrafeLeft | FOV 90",Control=False,Shift=False,Alt=False,LeftTrigger=False,RightTrigger=False,bIgnoreCtrl=False,bIgnoreShift=False,bIgnoreAlt=False)

Bindings=(Name="D",Command="StrafeRight | FOV 90",Control=False,Shift=False,Alt=False,LeftTrigger=False,RightTrigger=False,bIgnoreCtrl=False,bIgnoreShift=False,bIgnoreAlt=False)

Bindings=(Name="LeftShift",Command="advancedbutton bAdvancedButtonAux6 | FOV 90",Control=False,Shift=False,Alt=False,LeftTrigger=False,RightTrigger=False,bIgnoreCtrl=False,bIgnoreShift=False,bIgnoreAlt=False)

Takodje moze da se desi kad podesis fov i udjes u igru da ti je sve unbind.Onda odes na keybindings i lupis default,pa se vratis u .ini i opet ubacis to sranje za fov posto se tek onda default bindovi pojave ispod WillowGame.WillowPlayerInput

Za lan igru ne bih mogao da ti pomognem.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Mislis na Stitonose? Pa kad pucas u stit :), glava ili noge :) ili onaj trenutak kad se otvore tj. kad sklone stit. Ali da elementalna oruzja su umnogome bolja, plus sve sto "prska" municiju je dobro jer neki neprijatelji imaju cudne slabe tacke, kao recimo oni Spideranti koji su totalno oklopljeni spreda ali neki delovi nogu mogu da budu pogodjeni za pristojnu stetu.

Cali, kad si vec presao, jel ti bilo lako da ubijas one Guardian-e sa secivima? Malo mi bilo antiklimakticno sto su kao od papira kad im skines stit.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...