Jump to content

Borderlands


Pipboy

Recommended Posts

Mislis na Stitonose? Pa kad pucas u stit :), glava ili noge :) ili onaj trenutak kad se otvore tj. kad sklone stit. Ali da elementalna oruzja su umnogome bolja, plus sve sto "prska" municiju je dobro jer neki neprijatelji imaju cudne slabe tacke, kao recimo oni Spideranti koji su totalno oklopljeni spreda ali neki delovi nogu mogu da budu pogodjeni za pristojnu stetu.

Cali, kad si vec presao, jel ti bilo lako da ubijas one Guardian-e sa secivima? Malo mi bilo antiklimakticno sto su kao od papira kad im skines stit.

brate, ja sam hunter - imam skil koji ignorishe shtit

[:D]

generalno sam malo razocharan boss fajtovima. osim nine-toesa i onog shto sa kule puca rocket sachmarom nisu uopshte pruzhali otpor.

shto se tiche hitboxa pozitivno sam iznenadjen, poshto su ga dosta verno uradili. svakom stvorenju mozhesh naci slabu tachku, i u coop fajtu je mnogo bitno pozicioniranje

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Verovatno znate , a mozda i ne. Sto se tice on-line igranja Borderlands..

Dakle najlaksi nacin igranja u mrezi bez mnogo muke.

Otvorite sledece portove: 7777,27900,28900,28910 (i na ruteru ko ga koristi)

Otvorite nalog na GameSpy potpuno dzaba naravno..

Udjete u igru, odete On-Line, kreirate .. Invite prijatelje i udri ^_^ Radi 100% na Reloaded verziji..

Hehe.. nisam citao sve, ako je neko napisao ovo izvinjavam se. Ja igram sa 2 ortaka na taj nacin, imam Vistu x64 a oni Win 7 i sve je u redu..

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Obrnuo sam sinoc sa ortakom 2 man co op. Trebalo je oko 22 sata, dve noci ukupno, snajper ftw normalno, 37 lvl na prvom playthrough-u.

Lance defendere samo gadjaj u glavu, corrosive snajper one-shotuje, fire im skine dosta (mada sam ja imao neki narandzasti fire sa 500 dmga :P) mrz me sad da obrcem opet celu igru :)

Max lvl je 50 btw... probacu u lanu ovih dana sa (nadam se) josh 2 ortaka pa da igramo playthrough 2 4man, kazu da jebe kevu i da ispadaju bolesni itemi :)

Btw kali, najtezi boss u igrici su ona 2 kera Moe and Marley :D i arena u rust commonsu gde iskachu badass bruiseri :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Nakanjujem se da probam ovo napokon sa svim DLC-ovima, al ne znam šta da skinem.

Ima Reloaded izdanje koje se prosto instalira, pa se onda redom Reloadedovi DLC-ovi samo raspakuju (jer sadrže i patcheve i sve), i to je to.

E sad problem je što su njukovani na riliz sajtovima, a da stvar bude gora, properi su Razor1911 koji se instaliraju bože sačuvaj (te kopiranje u toku instalacije, te traže patcheve pre svakog, itd).

Pitanje je, da li ova prva kombinacija (Reloaded igra + Reloaded DLC-ovi) radi kako treba?

Link to comment
Share on other sites

Rade svi Reloadedi bez greške, ja sam instalirao i prešao i vanila i igru i sva tri DLC-a.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Kupi novi Svet Kompjutera, baš ga je dobro opisao onaj lik :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Jel igra neko još možda ovo?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...