Jump to content

Borderlands


Pipboy

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Reloaded je digital distribution, slično onom Direct2Drive Betmenu, Razor je retail... al tu ima catch, retail ima onaj online date check na kraju instalacije (isto ko u GTA IV) i ne može da se aktivira pre tog datuma (30. oktobar valjda), verovatno otud one nindža akcije u NFO-u koje kažu da treba kopirati neke fajlove U TOKU instalacije u folder igre, a ne kao do sada posle instalacije kad se krekuje. Nek je bog u pomoć onom ko ovo bude rezao nekom nubu i morao da objašnjava proceduru.

Link to comment
Share on other sites

Reloadedov crack je neka skrnava verzija koja ne poziva physix direktorijum uopste kad se startuje stoga ga u igri sa njihovim izdanjem i nema. Plus pominje se neka razlika od 1gb kod instalacija. A ja ko totalna nubara odma poleteo da skidam ci se pojavilo ko da nisam u zivotu skinuo nesto sa interneta. Valjda od zelje da igram nesto.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Reloaded je digital distribution, slično onom Direct2Drive Betmenu, Razor je retail... al tu ima catch, retail ima onaj online date check na kraju instalacije (isto ko u GTA IV) i ne može da se aktivira pre tog datuma (30. oktobar valjda), verovatno otud one nindža akcije u NFO-u koje kažu da treba kopirati neke fajlove U TOKU instalacije u folder igre, a ne kao do sada posle instalacije kad se krekuje. Nek je bog u pomoć onom ko ovo bude rezao nekom nubu i morao da objašnjava proceduru.

Jel sad ovo znači da će se pojaviti normalan krek za razorovu verziju posle 30-og? Meni je ostalo još oko 5 sati da skinem reloaded, pa ću to malo da igruckam dok se ne pojavi full da ima da bude da ima verzija (i koliko je bitan physix u igri, ako je kao i u Betmenu, nije ni strašno ako ga nema).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, nije kao da je problem nama koji znamo sta traze od nas da crack-ujemo igru ali da, najverovatnije ce da se pojavi jos jedna verzija crack-a tamo posle 30-og koja ce biti samo copy/paste. A Physix je bitan jer, kad si vec pomenuo Betmena, razlika je i vise nego primetna tokom igre. A koliko sam video Borderlands bas ima taj neki ragdoll/particle ugodjaj koji treba videti. Najprimetnije ce najverovatnije to biti kod smrti protivnika i ponasanja okoline na eksplozije.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Jel sad ovo znači da će se pojaviti normalan krek za razorovu verziju posle 30-og? Meni je ostalo još oko 5 sati da skinem reloaded, pa ću to malo da igruckam dok se ne pojavi full da ima da bude da ima verzija (i koliko je bitan physix u igri, ako je kao i u Betmenu, nije ni strašno ako ga nema).

Pa ne, krek radi i sad, nego se zato i kopira u toku instalacije, da bi instalacija na kraju pozvala EXE misleći da će on da uradi taj onlajn check, a on već krekovan lol!

Tako da skidaj i igraj već sad Razora.

Link to comment
Share on other sites

ja instaliro regularno igru i na kraju (NAKON) instalacije prekopirao crack u folder i kresnuo igru

i sve sljaka normalno... tek kada sam izasao iz igre izvalio sam poruku iz Win7 da je FW blokirao neki

pokusaj aplikacije da kontaktira neki web server or so... Mora da je to ono o cemu se ovde prich

a ja ne kapiram sve vreme... [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Jebem li ga...igrao 2 sata i smorio se.Multi cenim da je ok jer mi se cini da je igra bas pravljena za to.4 klase:Snajper(specijal ptica koja napada)Berserker(spec berserk rage "prebaci" u melee stance)Soldier(spec postavlja turete) Phaser(spec phase shift/stelt).Skilovi su uglavnom pasivni(poboljsana preciznost,veci dmg,bonus exp),neprijatelji su meso(sto je i razumljivo s obzirom na tip igre),gomila dropova,bossevi,"instance" itd.

Prvi utisak grind fest(diablo)u FPS fazonu [;)]

Bacam utiske posle multiplayera.

Edit:Mozda da sacekas da vidis dal ce izaci josh neka verzija.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

http://www.nfohump.com/index.php?switchto=nfos&menu=quicknav&item=viewnfo&id=142727

Nevezano za paket za koji je NFO izbačen, u produžetku ide rant gde Reloaded kaže da je njihovo izdanje Borderlandsa potpuno ispravno i da ovi mogu da ga duvaju :)

Joj kolko sam voleo ova prepucavanja preko NFO-a, ranije ih je bilo mnogo više :)

Link to comment
Share on other sites

Dajte neki gajd kako da igram online, sve sam odradio što se traži (napravio account, stavio igru belu listu firewalla, ulogovao se, odem na join game i sve), i onda, koju god od ponuđenih igara sa spiska da izaberem i probam da se konektujem, ni jednom nije uspelo (diskonektuje se posle 15 sec.).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

kaze mi burazer da je igrao danas 5 minuta u multiju, reloadedov rilis

edit: update

buraz:

5:57:43 PM: e sad sam procitao

5:57:48 PM: onaj lik sto je napisao ono sto si mi poslao

5:57:53 PM: da mu ne radi preko neta

5:58:07 PM: tako je i meni dosta puta bilo ima kao stisnes join

5:58:16 PM: i pise kao posle 15 sec ako se ne joinuje on sam prestane

5:58:27 PM: i od 10 gejmova mi je usao u 1

5:58:30 PM: to su neki bagovi

5:59:07 PM: i ulazilo mi je uvek u prvih 5 sec od tih 15

5:59:14 PM: ako ne udje tad ja samo cancel i sledeci

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...