Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brzo pitanje, a voleo bih i brz odgovor!

sa opstine novi beograd sam, a prijavio sa zamenu licne i pasosa na savskom vencu. da li u polju "poziv na broj" uplatnice za troskove tehnicke obrade MUPa treba da upisem opstinski identifikator opstine sa koje sam, ili opstine na kojoj obavljam sve to? nekako mi logicno da upisem opstinski broj savskog venca, s druge strane, za kola se uplacuje za opstinu sa koje si, gde god otisao...gnorrrr

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

haha :) ja mislim da to ni oni ne znaju :) jer sam ja vadio pasos u obrenovcu :) i uplatio na novi beograd a posle sam video da pise na vratima "uplatu izvrsite na opstinu obrenovac " :D a radnica mi cak nije ni gledala gde sam uplatio samo da li sam uplatio koliko treba :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

I kvalitet Shisha je opao dosta, jedem tamo nekih 4-5 godina sigurno, jos kad je bila mali kiosk na cosku kod sadasnjeg Maxija i tad je stvarno shish bio fenomenalan.

+1!

ot: Juce sam izasao iz kuce u 14h, i dosao u 02h. Koliko traje dan kada nisam za kompom... Skill u bilijaru mi se naglo povecao, sabijam i pojasnjavam! :D

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Zapravo trenutni ukus šiša je suvonjavo prepečeno mleveno meso koje ne bi moglo da se jede lepo da somuni nisu onako namašćeni.

Mislim retardirano je što ću sad da poredim dobru pljeskavicu iz kafane i šiš sa kioska, ali šiš sa kioska ne može da se meri sa recimo dobrom pljeskavicom iz kafane. S tim što bi šiš po prirodi stvari trebalo da jedeš čisto kao brzu hranu s nogu usput da te drži do kuće, al eto, poneki ga veličaju kao da je ne znam šta, pa otud i ovo poređenje.

Link to comment
Share on other sites

Meni se taj šiš nešto nikad nije dojmio ... a nije da mi se nekad ne dopadnu te stvari na "elektroroštilju". Recimo volim pljedže iz Mare.

:o

Lucky, Maru ne mozes porediti ni sa cim u Beogradu....na tome smo odrastali, manje-vise svi i kvalitet je uvek bio neverovatan (sto se tice brze hrane, jel)! :)

Cujem da je Loki dobio sut kartu sa lokacije, tj. da su dobili resenje o rusenju...:)

Mada i oni su podzukelili svoju ponudu znacajno, u odnosu na ono od pre par godina...:)

I, tako...malo sam bankare samarao danas....:)...sasvim obican dan....sasvim obican dan...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

@ kali

hvala za odgovor ^_^

to za shish mi je najjace, ljdu pricaju o tim fast fudovima kao da su elitni restoran i ocekuju ne znam sta...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

I Inace zar danas advokati ne strajkuju??

:)

Pusti, danas sam klijentima objasnjavo sta da rade u sudu, posto mi nismo smeli da se pojavimo...srecom pa je sudija odlozio...:)

Da smo se pojavili mogli su da nas "banuju" iz Komore, zbog strajkbrekerstva...:)

Oces sutra na pingic?

Pita Shaman!

Svinjski vrat nece!

:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Loki je kurčina već duže vreme, al teško da će ga srušiti, hteli su par puta, pa kara

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Loki je vec godinu dana u fazi rusenja, a meso im je odvratno, dao sam jednom nekoj dzukeli, ni on nije hteo da pojede. Mislim, ne treba srati toliko o fast fudovima, najedes se za rejv i sve, ali mora se imati bar neki kriterijum!

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...