Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Pazi kad i nije, vanila seks je toliko uobicajan da stvarno nema razloga neko to da objavljuje. Na drugu ruku da si radio nesto novo, nesto divlje pa da pricas o tome a nama da bude zanimljivo ... kao ona tema o javnom seksu sto je bila. [:D]

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neki mamlaz, possibly deca sa gornjih spratova, pustio nekog kera sinoć ili noćas u ulaz zgrade, i jutros ne možemo ga isterati, stoji u glavnom holu i reži na svakog ko se približi i oće da ujede. Jebem im mater, morali smo da razvijamo taktiku, ko potezni RPG da igramo :|

Inače, dobrojutroske!

Link to comment
Share on other sites

de si vićo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Neki mamlaz, possibly deca sa gornjih spratova, pustio nekog kera sinoć ili noćas u ulaz zgrade, i jutros ne možemo ga isterati, stoji u glavnom holu i reži na svakog ko se približi i oće da ujede. Jebem im mater, morali smo da razvijamo taktiku, ko potezni RPG da igramo :|

Inače, dobrojutroske!

"oh draga Raspopovićka ovo čudovište iz dubina pakla će nas pojesti! Što da činimo?"

"Draga Hadži-Tonićko zovimo Vudua tako je snažan i mlad! On će nas spasiti"

Nakon pobede nad divljim psom 3lvla i utrošena 2 whey-potiona i 1 bandge-a zver je savladana.

Mladi vudu je napredovao level i otišao ponosan!

"Oh Hadži-Tonićko opet nas je spasio ovam mladi junak"

"Da, Raspopovićko divan je"

"JEL BI MU DALA A?"

"MA JOK BRE"

"BAHAHAHAHAHA"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

failure i fatso [roflmao]

dobro jutro carevi, opet sam se uspavao za posao [8D] omatorilo se, moracu da pocnem da se lupam amfetaminima.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Neki mamlaz, possibly deca sa gornjih spratova, pustio nekog kera sinoć ili noćas u ulaz zgrade, i jutros ne možemo ga isterati, stoji u glavnom holu i reži na svakog ko se približi i oće da ujede. Jebem im mater, morali smo da razvijamo taktiku, ko potezni RPG da igramo :|

Uvek ste mogli pozvati kafileriju :)

@ Draganče - kako bre ružno vreme kad je sunce, to je uvek lepo vreme, i još će biti topljikavo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...