Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jao, sutra Medvedenko zatvara grad, a ja imam sudjenje u 3 sudu protiv Kurira...:(

kapiram da cu da prepesacim pola grada do tamo, samo da bi rekli da je sudjenje odlozeno za februar...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Kakav divan dan! Jedva čekam da idem kući :)

A zato ću sutra zbog Ruje da ostanem na poslu duže. Mada, kad je bio onaj amer, uopšte nije bilo gužve, koliko me sećanje služi, barem za ekipu "od 9 do 5". Ne računam Nemketa koji ide na suđenja u podne i to.

Link to comment
Share on other sites

Moram u Novi Sad a kisha ne zheli da prestane da pada. Kako da joj objasnim da mi je nosach desnog brisacha iskrivljen i da ne mogu lepo da brishem shoferku?

[edit]Dragane, napushim ti se kurca, i dalje ne mogu da promenim signu, izbacuje neki kretenski error shta god stavio u signu. MOLIM TE, SREDI TO NEKAKO.

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

^brate,bani do mene da izblejkamo,opikamo pes,nba,ovo ono :)).

Eo matori sledeci put, a ti kad svnesh do Panceva javi se da te ispresavijam u novom pes-u i novom nba-u :D

In the other news, nisam otisao na fax jutros jerbro sam lenshtina lenja, igrao tf2 do kasno sinoc i sad eto kurac.

Kupih half life 2 preko steam-a za 3 jura, mislim da sam ja jedini covek koji nije presao dvojku, imao sam jadan komp tad, eto shanse sad da to ispravim :))

Link to comment
Share on other sites

[edit]Dragane, napushim ti se kurca, i dalje ne mogu da promenim signu, izbacuje neki kretenski error shta god stavio u signu. MOLIM TE, SREDI TO NEKAKO.

Pošalji mi na PM šta oćeš da ti piše u signi.

Kupih half life 2 preko steam-a za 3 jura, mislim da sam ja jedini covek koji nije presao dvojku, imao sam jadan komp tad, eto shanse sad da to ispravim :))

Ako nisi uzeo i EP1 i EP2, džabe si kupovao.

Inače, trandža od kumodraške do hrama, 25 minuta, fak jea.

Link to comment
Share on other sites

ova kisha je vaistinu car, bas je sve mirno.

u drugim vestima, kiss izdao novi album posle 11 godina [roflmao]

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...