Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

mislim pazi ni meni se nije neshto sad bash svideo ali pretera ga matori:)

3 je realna ocena (nisam chitao) film nije apsolutno sranje da dobije 0 ali je daleko ispod ne-smrdi-film (5) shto tje retji da nije za 4.

Generalno film je za glupi Americhki mentalitet - 10, za pokondirana fensere - 10, jer je sad taj deo koji ti se nesvidja kod tarantina zapravo cela fora kod tarantina i ako ne razumesh to onda nisi u toku i kul pa bolje prichaj kako mu je kul taj ekstravagantni (govnoserski) koncept film da bi bio deo mase, i za choveka koji je dosho cirke/naduvan/pola mozga na film - 10.

Za choveka koji se upusti u NAJMANJE analiziranja filma, je teshko sranje. Shto inache ne treba raditi u akcionim filmovima gde je poenta gledati samo slike kako se menjaju (u kojoj situaciji film ima chistu 10 kao shto sam vetj reko) ali kad se vetj toliko naglaba o tome kako je to mnogo motjno ostvarenje i kurac palac onda natakne na sebe karmu i da se analizira film (kontam da bi i transformersi 2 bili teshko sranje da ih analizirash)

Al toliko ga je preterao u svom treshizmu, a onda u celom tom treshizmu koji je postao govnjizam je on ubacio HA SHLA EPSKI KRIMI PRICHU RAZMISHLJAJMO THRILER DRAMA LJUBAVNA ROMANSA MUCHENO DETE HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaa da bi se onda vratio na treshizam, i onda kao opet prebacio na govnjizam. Hajde dechko odluchi se shta hotjesh da pravish, blatish sebe i svoje stare filmove. Ja kapiram celu foru da on proziva manje vishe americhku prepotentnost i insolenciju (poshto to nije isto shto i drskost) ali brate nemoj to ochajnichki da pokushavash jer onda vishe nije smehsno nego jadno...sve je bilo kul dok prosto nije krenulo da se nametje kako je iskompleksiran amerikom i ochajnichki poksuhava da prenaglasi i ismeje shto vishe iste...to je malo jadno. Ko brate kad te vrh riba ochajnichki muva i sve to, prosto ti je jadno koliko se spushta i zgadish se - e to je uradio tarantino sa basterdsima. Prosto chovek nije znao kad da stane a moram priznati da je prvih pola sata jebeno dojaja - da ju na tome zadrzhao intezitet prozivanja - film bi bio EPIC. I da je isqlirao ubogi plan zavere koji totalno ne pripada ovom filmu.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Ko brate kad te vrh riba ochajnichki muva i sve to, prosto ti je jadno koliko se spushta i zgadish se - e to je uradio tarantino sa basterdsima.

[roflmao]

moram da se slozim... pre svega prevelik hype se digao oko filma i pre nego sto sam otisao da ga gledam,ocekivao sam nesto neverovatno dobro,da bi se u pola filma smorio jer je pocelo preveliko izdrkavanje kurca. i da nije taj famozni tarantino rezirao,posle filma bih verovatno rekao ''nista specijalno'', cak bih i popizdeo na gomilu stvari u filmu,kao npr ona slova sto ubacuje u sred filma iznad ljudi,tacnije njihova imena. mislim,to je tarantino pa mu se moze,cak se ide na drugu krajnost da je sve to neverovatno kul,a sto odvratno izgleda i ne uklapa se u film,nema veze.

jedino cime sam odusevljen,stvarno,jeste onaj glavni negativac. odlican je od pocetka do kraja. :)

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Mogu da se slozim sa ovim gore ispisanim al realno mislim da kada poredite hajp za distrik 9 i bastardse distrik 9 je cista 0 od filma ... ljudi su ga dizali i dizu u nebesa a film je govno realno sada kada pogledam i kada sam ga odgledao drugi put ... a ja bi dao 5 od 10 za bastardes ok mi je film gledljiv al ni bilizu starih tartinovih filmova ... previse usiljeno.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ja eto nisam primetio hype na taj nachin oko D9 tako da mi je skroz film za nachin koji sam ga gledao...shta vishe jedini ScFi film vredan spomena pored Pandoruma - zapravo ne znam dal ima ijedan drugi u ovoj godini? Tj lazhem, bilo je malo razocharenje za D9 ali minorno poshto je to hypovanje stiglo neposredno pred gledanje - tj prochitao sam taj hype ovde i izabrao da gledam D9 a ne neki drugi film koji sam skinuo.

I ja josh uvek nisam primetio taj Hype van RURa...

@mitch: pazi to sa imenima je mnogo kul trip - kad je u Kranku, jer taj film nosi taj frejm - da kad kazhe "Da li na mom chelu pishe IDIOT" se chuje zvuk metalnog insta-graviranja (klonk) i ispishe IDIOT na chelu od Jasona...a ovde je samo propali pokushaj plagijata.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam upravo dva poslednja 007 zaredom. Meni se dopada licno, shto verovatno znaci da se zagrizenim fanovima ne svidja. Ovaj glumac mi je gotivan, i nadam se da cu mu karijera ici uzlaznom putanjom kada prestane sa Bondom. Aston martin <3

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Gledo edit, naterali me zli duhovi da pokleknem svom bojkotu licemernosti.

Film opro, tj prciha, animacija je fail - za srbiju CHISTA 10etka. Audio mi nije smeta, sem ono kad uchi.

Epski fail sa krajem, znachi tako izgrade celu prichu i rasplet ko da nisu imali volje da smisle nego je samo sa sechen - tu me bash smorio film - pre toga je dojaja.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

SURROGATES

Surrogates2009MP.jpg

Zanimljiv koncept sa surogat robotima koji je, sam po sebi, prepun nelogičnosti i nemogućnosti, ali nisu se previše fokusirali na njega već na neke druge stvari. Tu i tamo su malo zagrebali po nekim dubljim socijalnim aspektima korišćenja surogata kao zamene za život, ali taman toliko da film ne bude totalni brain turned off prilikom gledanja.

Praktično, produkcijski jeftinija verzija I, Robota, koja se ne trudi da bude uberkul u svakoj sceni, ali ni da napusti konfekcijske standarde za ovakve light SF filmiće koji bi mogli da pruže mnogo više.

Al ima jedna fantastična scena na kraju, da se smrzneš.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

slazem se za kritikom za basterdse, opusteno sam izashao polusmoren iz bioskopa... koji mu je kurac da se toliko trudi da mu filmovi budu tresherski... ono ok da postoji poneka mala doza, ali toliko usiljeno iz filma u film gubi poentu... e jebeni tresherksi filmovi su postali sranje jer se stvorila izuzetno popularna i prevelika subkultura kojoj kao da se mora podilaziti...

d9 mi se opet svideo jer sam chitao tako neku nacunu fantastiku 50-60ih i nekako mi je prica i postavka u tom fazonu pa mi leglo

anyway ne znam vishe sta da gledam, smorio sam se

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

A PERFECT GETAWAY

Perfect_getaway.jpg

Nije loše, nije loše, ali mogle ja bude još bolje. Triler o paru koji pokušava da uživa u medenom mesecu na Havajima, i u isto vreme provali da li su svo vreme u društvu poremećenih ubica koji su već ostavili svoj krvavi trag još u gradu. Prvih sat vremena se, osim blagog buildinga atmosfere, ne dešava ništa naročito, ali kad konačno stigne razrešenje misterija postane zaista uzbudljivo, mada traje prekratko što je i dobro i loše (dobro jer bi smorilo da traje duže, loše jer bik rado gledao još napetih scena i krljanja nakon što krene odjavna špica).

Mila Jovović i muž joj u filmu su odlično odradili posao, kad se sagleda njihov odnos i karakteri tokom cele priče, a ovo svakako treba odgledati još jedanput kad iziđe blueray zbog apsolutno neverovatnih prizora Havaja iz raznoraznih perspektiva.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Opet u vezi D9, posto pomenu komrad G!!! lektiru, trenutak koji me je opcinio i povratio veru da neko zna sta radi kad "izmislja" za film svemirke brodove je deo kad komandni modul izlazi iz zemlje a ima onaj predobri Terran Trade Authority izgled koji i Homeworld serijal igara koristi. Odusevio sam se kao malo dete.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

A PERFECT GETAWAY

Perfect_getaway.jpg

Nije loše, nije loše, ali mogle ja bude još bolje. Triler o paru koji pokušava da uživa u medenom mesecu na Havajima, i u isto vreme provali da li su svo vreme u društvu poremećenih ubica koji su već ostavili svoj krvavi trag još u gradu. Prvih sat vremena se, osim blagog buildinga atmosfere, ne dešava ništa naročito, ali kad konačno stigne razrešenje misterija postane zaista uzbudljivo, mada traje prekratko što je i dobro i loše (dobro jer bi smorilo da traje duže, loše jer bik rado gledao još napetih scena i krljanja nakon što krene odjavna špica).

Mila Jovović i muž joj u filmu su odlično odradili posao, kad se sagleda njihov odnos i karakteri tokom cele priče, a ovo svakako treba odgledati još jedanput kad iziđe blueray zbog apsolutno neverovatnih prizora Havaja iz raznoraznih perspektiva.

moglo je da bude bolje.. moglo je da bude mnogo bolje :)

ta razrada je ok u nekim filmovima, tipa eden lake, al ovde je dijalog bio bas dosadan i nebitan.

preokret je tu i tamo ok, uneo malo akcije, al sve u svemu.. nije dobio prelaznu ocenu od mene.

Bring It

Link to comment
Share on other sites

одгледах Тарантинове "Проклетнике"...

разочаран сам. као да је збрзао филм. има ту оног "тарантиновског" у неким сценама, филм дефинитивно извлачи једино маестрални лик пуковника Гештапоа, али колико год прича обећавала, изгледа да није знао шта би са њеним потенцијалом, тако да је филм неразрађен, недовршен, ни бруталност није више уклопљена, већ служи сама себи. погубио се у ниским тривијалностима, тако да филм није могла да спаси понека фантастична психолошка станка или дијалог.

Пит није за овакав филм, ликови су бледи, бледи, бледи... изгледа да је и овог пута Тарантино хтео некоме нешто да поручи и тај га је вероватно разумео, међутим овог пута публика је била колатерална штета уместо задивљених посматрача.

музика, неприметна и испод нивоа.

едит:

3/10 (слабо)

Druze, debelo si se izlupetao. Cak toliko da necu ni pokusati da te ubedim da nisi u pravu.

Znam ja da o ukusima ne treba raspravljati, ali ti ga pretera sad. [xx(]

Samo onaj uvodni dijalog i ona tenzija vredi vise nego ceo neki "dobar" film.

Covek je sa toliko ideje snimao ovo remek delo da je to neverovatno.

edit: upravo videh:

User Rating: 8.6/10 78,476 votes

Sta vise reci.

Edited by Failure.Sanitarium
Link to comment
Share on other sites

Druze, debelo si se izlupetao. Cak toliko da necu ni pokusati da te ubedim da nisi u pravu.

Znam ja da o ukusima ne treba raspravljati, ali ti ga pretera sad. [xx(]

Samo onaj uvodni dijalog i ona tenzija vredi vise nego ceo neki "dobar" film.

Covek je sa toliko ideje snimao ovo remek delo da je to neverovatno.

edit: upravo videh:

User Rating: 8.6/10 78,476 votes

Sta vise reci.

Procitati ostatak topika i ne fejlovati.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

jbg, taj film i jeste ili 3 ili 10. zavisi koliko se lozis na taj tarantino fazon. meni je odlican film, jer sam dobio sta sam ocekivao. ali moram se sloziti da je preterao sa nekim scenama i idejama.

A kakvih sam ocajnih filmova odgledao ovih proteklih godina, koji su imali znatno veci hajp cini mi se da nije IB zasluzio bas ovakav samar na forumu, nego kontam da je kul hejtovati tarantina i njegove fanove pa eto prilike : )

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Ja eto nisam primetio hype na taj nachin oko D9 tako da mi je skroz film za nachin koji sam ga gledao...shta vishe jedini ScFi film vredan spomena pored Pandoruma - zapravo ne znam dal ima ijedan drugi u ovoj godini? Tj lazhem, bilo je malo razocharenje za D9 ali minorno poshto je to hypovanje stiglo neposredno pred gledanje - tj prochitao sam taj hype ovde i izabrao da gledam D9 a ne neki drugi film koji sam skinuo.

I ja josh uvek nisam primetio taj Hype van RURa...

@mitch: pazi to sa imenima je mnogo kul trip - kad je u Kranku, jer taj film nosi taj frejm - da kad kazhe "Da li na mom chelu pishe IDIOT" se chuje zvuk metalnog insta-graviranja (klonk) i ispishe IDIOT na chelu od Jasona...a ovde je samo propali pokushaj plagijata.

kako nisi primetio beograd izlepljen plakatima svi na stanicama pricaju samo o d9 smorio sma se -.- ... realno najbolji deo filma je onaj mech na kraju to bi voleo da vozim irl :D sa sve rejlovima i tu me je opet iznerviralo sto lik je degenerik nije se okrenuo i sve ih pobio nego tu posrce nesto ko picka ... ja da sam u tom mechu stvarala bi se velika srbija hahahha :)  

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...