Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

meni taj 3d i nije bio neki 3d :D slova su bila 3d stalno :D a slika ponekad :) ponekad :D film je ok ali nista posebno ima ona americka sranja koja su vidjena 1000puta :D gospodari prstenova su mi mnogo bolji :)

Gospodar prstenova 3d zamisli :) mozda ce WOW film da bude 3D, fora je da se napravi neki fantasy 3D.

Link to comment
Share on other sites

evo ja:

triangle

preporucio sam ga i pre par strana. gledao sa ortakom, film se zavrsio, mi se smorili i nabrojali nelogicnosti, onda zacutali, zamislili se, pogledali ponovo na preskok i ustanovili da nema nelogicnosti:) sto je sjajno jer je okosnica filma rekurzija, sto je zajebano izvesti, a da ne bude falicno. posle sam na netu procitao da je lik radio scenario dve godine. kul je sto odmah posle gledanja filma imas trip da je gluplji i da nema toliko detalja i da ima propusta, a u stvari je sve na svom mestu, al bas sve. retka stvar.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

za sve koji gledate 3d film u koloseju i primetite da su vam naocari sjebane (znacete kada nemozete da citate titl, kada vam slika preklapa sa slikom ili titl sa titlom pa vam umara oci i kada vam jednostvano sve bude mutno) imate u prvom redu cupiku koja sluzi da vam zamene naocare jer je to postalo problem kod njih.

Link to comment
Share on other sites

evo ja:

triangle

preporucio sam ga i pre par strana. gledao sa ortakom, film se zavrsio, mi se smorili i nabrojali nelogicnosti, onda zacutali, zamislili se, pogledali ponovo na preskok i ustanovili da nema nelogicnosti:) sto je sjajno jer je okosnica filma rekurzija, sto je zajebano izvesti, a da ne bude falicno. posle sam na netu procitao da je lik radio scenario dve godine. kul je sto odmah posle gledanja filma imas trip da je gluplji i da nema toliko detalja i da ima propusta, a u stvari je sve na svom mestu, al bas sve. retka stvar.

hvala dobri gospodine, skidam :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ako sam te dobro shvatio, onda nisi u pravu :D

bar u slučaju avatara koji je gledala rur ekskurzija - titl je dobrano ispred ravni ekrana.

u sledeću verziju da ugradite dugme za gašenje titla :)

Link to comment
Share on other sites

koliko ga ja razumem titl se nalzi u nultom sloju tom ili kako vec,pa se tu lepe slojevi tipa od -5 do +5 pa onda izgleda da se titl sheta po sleojevima jer je chas ispred chas iza u zavisnosti shat zeli da se postigne, naravno mi sad samo bacamo predpostavke i lupamo jer srba zapravoi nishta nije ni rekao:) u svakom sluchaju titlovi ne mogud a se chitaju bez cvika, a mogu da se chitaju i ako ti iste stoje naopako tj ako su zamenjena mesta sochivima.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ako sam te dobro shvatio, onda nisi u pravu :D

bar u slučaju avatara koji je gledala rur ekskurzija - titl je dobrano ispred ravni ekrana.

u sledeću verziju da ugradite dugme za gašenje titla :)

Pazi, ja nisam gledao u Koloseju i nisam gledao sa titlovima tako da ne mogu da kazem tachno, ali je obichno pravilo da tekst bude u ravni ekrana. Naravno, moze da se pomeri tachka nultog parallaxa na projektoru i onda se sve menja - verovatno su nashi seljaci (kao i Rusi) pomerili da bi bilo vishe osecaja da neshto izlece iz ekrana poshto na Xpand3D i Real3D projekcijama 3D efekat vishe vuche na dubinu a ne na izletanje objekata iz ekrana...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...