Jump to content

pričajte


Recommended Posts

HRT2 KONCERT LILYYYYYYYYYY :))))

\o/ Lesko svaka ti se dala, blejkao jos 100 godina....Cale i ja cemo sad da se usikamo...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovako, kupim patike, probam br. 44, kao ok su, al daj ti meni momak i 44.5 da probam. Ok su i ove, 5 mm samo razlika u duzini. Probaj jedne, druge, jedno 10 minta sam probao, setao u jednim i drugima. i uzmem na kraju ove 44.5, i dodjem kuci. Obujem ih opet kad sam dosao kuci, istripujem se da su mi velike sad, isprobavam i uporedjujem sa drugim mojim patikama, po broju iste, velicina spolja ista, ali opet me nesto jebe, i to sve zbog tih jebenih 5 mm. i sad ne znam da li da idem sutra da menjam za br. 44, jebote al sam popizdeo!

Eto, znam da vas je ovo jako zanimalo :D

Link to comment
Share on other sites

Ovako, kupim patike, probam br. 44, kao ok su, al daj ti meni momak i 44.5 da probam. Ok su i ove, 5 mm samo razlika u duzini. Probaj jedne, druge, jedno 10 minta sam probao, setao u jednim i drugima. i uzmem na kraju ove 44.5, i dodjem kuci. Obujem ih opet kad sam dosao kuci, istripujem se da su mi velike sad, isprobavam i uporedjujem sa drugim mojim patikama, po broju iste, velicina spolja ista, ali opet me nesto jebe, i to sve zbog tih jebenih 5 mm. i sad ne znam da li da idem sutra da menjam za br. 44, jebote al sam popizdeo!

Eto, znam da vas je ovo jako zanimalo :D

maybe theres a nigger in your shoe

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Klub Danguba, Beograd - 3.novembar. Ulaz 150din.

Ulaz pocinje u 21.00, a koncert u 21.30 bez kasnjenja, posto Danguba ima striktno radno vreme!!!

Prognanici iz pakla koji ce nam pomoci da uvelicamo ovu crnu misu su:

Toxicdeath (Technical Death metal) - Tuzla, BiH

Defilment (Brutal Death Metal) - Novi Sad, Srbija

Soul In Cage (Thrash Death Metal) - Beograd, Srbija

Hell Awaits the Dead Inside |m|

Poster03112009.jpg

@ topic

Sedim sam u sobi. Subota uvece

Fail.

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Samoubistvo je dogovoreno putem Interneta, a maloletnici su članovi organizacije „EMO". Prema dostupnim informacijama ta organizacija je definisana kao neformalna grupa ljudi koja komunicira preko Interneta.

Njihovi pripadnici oblače isključivo crnu ili belu garderobu, zalažu se za seksualnu apstinenciju i virtuelno vođenje ljubavi.

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/13...aloletnika.html

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Ahahah..

neformalna grupa ljudi koja komunicira preko interneta...

seksualna apstinencija...

virtuelno vodjenje ljubavi...

Zvuci poznato...:D

Dobro jutro, poslednji dan Miholjskog leta....ili barem tako kazu...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ahahah..

neformalna grupa ljudi koja komunicira preko interneta...

seksualna apstinencija...

virtuelno vodjenje ljubavi...

Zvuci poznato...:D

Dobro jutro, poslednji dan Miholjskog leta....ili barem tako kazu...:(

Huh ovo ko kad sam davno levelovao sa Koletom

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...