Jump to content

pričajte


Recommended Posts

gde ne, za blejku treba ceo dan, tu se slažemo [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prvi put cujem za coveka...kapiram da je neki tezak krimos(naravno)... :)

enivej,sto godina nisam jeo plazmu+cokoladno mleko. I uzeo sad da napravim,ali sam potpuno ispao iz stosa,tj zaboravio sam kako bese ide odnos sastojaka,i tacan redosled sipanja,presipanja,blabla :D. Eh,to je proces ceo!:)

Nista,moracu opet da pocnem redovno da jedem,kako bih opet pronasao savrsenu kombinaciju! :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kako sam imao odvratne nocne more pa to je strashno, celu noc sanjam isto, ali u nekom kompletnom tripu,kako se okrenem na ledja, tako mi je sve kontra, okrenem se na stomak, opet... i tako celu noc + josh 50 chudnih stvari... mada sam imao temperaturu ,kapiram da je zbog toga :/

btw leshko, koliko maestro treba da budesh da bi pogodio tachan redosled sipanja? :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Taj fazon ... e, danas sam bolje, hvala svima koji su brinuli. Jedan dvopek za čitav dan, onda predveče malo kuvanog krompira i porcije linexa tokom čitavog dana, i sad se već osećam mnogo bolje :)

/join #care !!111

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jos pravije pitanje je kako ne zna ko je ljubisa buha cume?

mada, voleo bi i da ja ne znam, kao i vecina ljudi odavde :(

Leško je ko oni momčići iz tinejdžerskih filmova, fali još samo neka devojčica koja isto ne zna ništa o društvenopolitičkim pitanjima, i da se drže za ruke, vode na milkšejk i sprcaju :)

Link to comment
Share on other sites

Sinusi mi otisli u kurac, hoce glava da mi eksplodira :/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...