Jump to content

Svašta ZA POKLANJANJE


Lucky

Recommended Posts

Ko prvi ide njemu, ako vam je zanimljivo nešto od ovoga javite se da vam prosledim dalje informacije :)

Canon Powershot A60 - poslednji put kada je koriscen ekran nije hteo da radi, stoji vec par godina zapakovan sa baterijama i 16MB karticom.

Fantasy 350W napajanje - radi ali tokom rada se cuje zujanje (tako radi vec neko vreme). Nije do ventilatora, pa ako nekome treba ili hoce da se igra sa otvaranjem i popravljanjem...

Philips PC DVD citac - stanje neispitano - radi ali mi se cini da ne cita diskove.

DELL laptop punjac za stari PIII (model punjaca ADP-70EB), PA-6 Family, P/N 9364U - ne koristi se vec par godina, radio bez problema, ostao visak posto je laptop crkao :), i dalje mi se cini da radi (a zasto i ne bi) - pali lampicu kada se ukljuci u struju, ali nisam imao na cemu da ga probam da li puni.

Mitsumi 3.5 floppy izvadjen iz futjisu siemens workstation-a. Stanje neispitano - *TREBALO* bi da radi bez problema.

Seagate 4.3GB ST34311A hdd - nekoriscen neko vreme, radio bez problema, cini mi se da i dalje radi.

Quantum Fireball EX - mislim da je 6.4GB - stanje neispitano.

HIS Radeon 9500pro - cini mi se da je odlozen jer je poceo da prikazuje artifakte.

Sapphire Radeon 9000pro - stanje neispitano, koliko me secanje sluzi ni ova karta nije radila kako treba

Rezervna mala baterija za mobilni Samsung A400 (bela boja) - malo puta koriscena, doduse nije stavljana u telefon vec neko vreme ali bi trebala da radi bez problema

Original slusalice koje su dosle uz MSI Mega Stick MP3 plejer - nekoriscene

Futrola (plasticna) za MSI mega stick MP3 plejer sa drzacem za pojas - nekoriscena

Plasticna CD polica za 17 cd-ova crne boje (moze na nju da se nadogradi jos ovih plasticnih mesta, ima da se kupi kod depoa, po metrou/tempu itd)

Prava polica sa sve konstrukcijom za zid - 3 police duzine 130cm, dubine 30cm. Konstrukcija crvene boje, police su plave (kombinacija kakva se ne vidja ni u losim striptiz klubovima u niskobudzetnim filmovima :) ).

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...