Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja kad bih rekao sta mislim o kvalitetu skabica, ja mislim da bih bio banovan dozivotno:) a nije da nemam pojma o cemu govorim kad se o repanju radi:) zato i necu nista da kazem [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ovo nije drzava. Dobio sam nervni slom, hoce da mi isele neku blisku rodbinu iz stana koji su kupili pre 5 godina i tamo vez zive, kod banovog brda, a stan je ko bajagi prodat vise puta, ne samo njihov, vec 26 stanova u toj zgradi, juce im dosli na vrata, hteli na silu da ih isteraju, tetka mi dozivela shok morala hitna pomoc da dolazi.

Jebem ti sve, crno bez imalo belog medju ovim lopovima na vlasti, mamu im jebem, tacno da postanes bombas samoubica. Decu im kravu jebem.

ahfaisasf

Edited by OU JEA!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Ovo nije drzava. Dobio sam nervni slom, hoce da mi isele neku blisku rodbinu iz stana koji su kupili pre 5 godina i tamo vez zive, kod banovog brda, a stan je ko bajagi prodat vise puta, ne samo njihov, vec 26 stanova u toj zgradi, juce im dosli na vrata, hteli na silu da ih isteraju, tetka mi dozivela shok morala hitna pomoc da dolazi.

Jebem ti sve, crno bez imalo belog medju ovim lopovima na vlasti, mamu im jebem, tacno da postanes bombas samoubica. Decu im kravu jebem.

ahfaisasf

I najgore sto se taj prevarant (pizduljak Zike Mustikle) smeje na TV jer mu niko nista ne moze. Bombe su resenje izgleda

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ovo nije drzava. Dobio sam nervni slom, hoce da mi isele neku blisku rodbinu iz stana koji su kupili pre 5 godina i tamo vez zive, kod banovog brda, a stan je ko bajagi prodat vise puta, ne samo njihov, vec 26 stanova u toj zgradi, juce im dosli na vrata, hteli na silu da ih isteraju, tetka mi dozivela shok morala hitna pomoc da dolazi.

Jebem ti sve, crno bez imalo belog medju ovim lopovima na vlasti, mamu im jebem, tacno da postanes bombas samoubica. Decu im kravu jebem.

ahfaisasf

Chekaj, jel uknjizen stan?

Mislim, ocigledno je da ste u posedu istog, a ako ste i uknjizeni, nema razloga za brigu (sa pravne strane)!!!

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Pa ocigledno ima razloga za brigu cim im je neka budala dosla na vrata i trazila da se isele.

Jeste, ali cim je stigla budala, a ne sudski izvrsitelji, to je ipak velika prednost...

zato sam i rekao sa pravne strane, za budale ne postoji garancija...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ajde reci bar na pm, zanima me.

ma jok, bilo bi besmisleno, kome se svidja nek slusa:)

tako je, bolji je deni kragulj!!!!1 :D

Dobro jutro!

deni je poluretardirani ciga izbosne koji hop nije vido u zivotu, skabo nema opravdanje:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

I samo da znas 1997me svaki student je mogao da ima samo 50 mb storidza :( Nije bas puno pr0na stajalo na 50 mb.

Za crno-bele slike u neglizeu Zaze Gabor, sasvim je bilo dovoljno...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ovo nije drzava. Dobio sam nervni slom, hoce da mi isele neku blisku rodbinu iz stana koji su kupili pre 5 godina i tamo vez zive, kod banovog brda, a stan je ko bajagi prodat vise puta, ne samo njihov, vec 26 stanova u toj zgradi, juce im dosli na vrata, hteli na silu da ih isteraju, tetka mi dozivela shok morala hitna pomoc da dolazi.

Jebem ti sve, crno bez imalo belog medju ovim lopovima na vlasti, mamu im jebem, tacno da postanes bombas samoubica. Decu im kravu jebem.

ahfaisasf

Neznanje zakona skodi [:(]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...