Jump to content

The end is near!


Recommended Posts

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.blic.rs/drustvo.php?id=119001

treca :/

Edited by Spork

Blue is the colour, football is the game

We're all together, and winning is our aim

So cheer us on through the sun and rain

'cause Chelsea, Chelsea is our name,

Here at the Bridge whether rain or fine

We can shine all the time

Home or away, come and see us play

You're welcome any day

Link to comment
Share on other sites

Ma slažem se ja da je zavera, ali ne da se pobiju ljudi, nego kao i obično... da se otme još love...

Kod nas mi ne upadamo u populaciju ljudi koje će i hteti da vakcinišu a da ne plate, tako da nema potrebe ni da se opiremo... :D Ali recimo trudnice bi trebalo da se vakcinišu protiv bilo kakvog gripa, pa i ovog, isto tako i penzosi itd...

Pravo da vam kažem, slušao sam ovu časnu sestru sa dna stranice ovog linka što je gore ostavio Corey, čitao malo još o tim stvarima koje priča i mogu vam reći da sam prilično promenio mišljenje od onog koje sam izneo ranije na ovom topiku. Nisam znao za taj slučaj sa Baxter kompanijom i još gomilu drugih detalja koja ova časna sestra iznosi, vredi pogledati zaista.

Mada moram priznati, da časna sestra (instant poverenje) + demostenske retoričke sposobnosti (ubedljivost) su mi uvek malo sumnjiva kombinacija, ali zaista ne može se sporiti ono što ona fantastično razložno i pregledno objašnjava (kao da je išla u debatersku školu), ili makar ja nemam znanja i sposobnosti da to zdravorazumski sporim.

Tako da, čuvajte se te vakcine i pogledajte ove klipove.

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Evo sta kaze ex-ministarka zdravlja Finske na sve ovo:

Inace, i ja sam negde video onaj Jokerov wall of text, samo na engleskom.

brate, meni je cale rekao za ovo i ja sam uzeo da searchujem pa youtubu i nasao nesto sto je deo ovog intervjua (nisam odgledao ovaj klip, ali mi se cini da tog dela nema) gde ona prica kako je bila u rusiji i kako su pricali o nekim vanzemaljcima i kako su rusi stalno ratovali sa vanzemaljskim brodovima, ali su stalno gubili i jos gomilu takvih stvari :D

kad neko tako pretera (pa makar to bilo i tacno) vrlo je lako okarakterisati tog nekog kao idiota i onda i ako kaze nesto normalno i pametno uvek mogu da se pozovu na 'ma ona prica i da rusi ratuju sa vanzemaljcima' :D

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Ne seri. :D Nisam searchovao tol'ko, spavalo mi se sinoc, e u kurac, ponovo n-dimenzionalni faraoni gusteri. :D

Mada, meni su tu vise bile zanimljive neke cinjenice koje je ona podelila, tipa da zamalo prodje taj akt o obaveznoj vakcinaciji itd., nebitan mi je kontekst tu, tj. da je ona freak :D, to mi je bilo dovoljno da se zablenem.

A i ona radio-emisija sto je ostavio Kori, jebote ista prica, normalan covek prica normalno (u datim uslovima, jel' :( we all gonna die'n'shit), i onda lik krene o faraonima da raspreda :D Nisam ga bas najbolje ispratio preko radia, tja da li je on, a i ova baba sad pride, o tome pricao samo radi informisanja, da u to kao veruju razne grupacije, masoni dza bu, (pominjali su neku seriju na BBC-u valjda) ili i oni veruju u to. -_-a

:-)

Link to comment
Share on other sites

Meni jedino nije jasno zašto svi idu na tu priču o depopulizaciji sveta, kada bi sasvim bio dovoljan motiv da nas vakcinišu tako da povećaju šanse za evoluciju, odnosno, za kombinovanje ptičijeg gripa koji nosi veliku smrtnost i malu zaraznost, a sa druge strane ovaj svinjski nosi veliku zaraznost i malu smrtnost. To je bila očigledna ideja sa onim Baxter-ovim vakcinama sa "greškom" koje su sadržale neosakaćena oba virusa. I nema potrebe za depopulizacijom, dovoljno je da stvore neku visoko zaraznu i zajebanu bolest i da nam deru kožu sledećih 100 godina sa raznim vakcinama, lekovima, suplementima itd...

Zadovoljavanje potrebe potrošača je davno prošla era u ekonomiji, STVARANJE potreba potrošača je trend koji je već dugo prisutan, jedino što se on naravno ne bi smatrao etičkim kada je u pitanju farmaceutika i medicina, zato se "slučajno" desi greška u masovnoj vakcinaciji...

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

kastrofa šta se dešava, najviše me užasava što se dosta stvari obistinjuje o kojima sam čitao pre par meseci :(

citati sa drugih foruma, da ne kucam

Mislim da ne moraju svi biti vakcinisani da bi oboljeli. Osim toga, taj virus A/H1N1 se može ubacivati i u druge vakcine, a ne samo u one na kojima piše da su protiv svinjske gripe. Uostalom, to je već rađeno u nekoliko navrata u prošlosti s tim što su u vakcine ubacivani neki drugi biološki agensi.

Ljudi koji su vakcinom (ili drugačije) inficirani virusom, takođe postaju "rezervoari infekcije" i "vozila" za njegovo dalje širenje. Oni ga izlučuju iz sebe neko vrijeme i zaražavaju one koji su prijemčivi. To će naravno dosta zavisti i od same infektivnosti virusa, kao i količine koja se nalazi u opticaju. S obzirom da se virusi gripe najviše šire kapljičnim putem (“aerosol”), to znači da kad jedan inficiran čovjek kihne u autobusu, on teoretski može izbaciti tim putem iz sebe dovoljno virusa da zarazi sviju koji se nalaze u njemu, ukoliko je virus dovoljno infektivan. Naravno, kod svih putnika neće doći do razvoja simptoma bolesti u istom stepenu jer će to zavisti od imunog statusa svakog pojedinca kao i količine virusa koju je primio u svoj organizam.

Mislim da se preko vakcina ljudi mogu inicijalno zaraziti u dovoljno visokom stepenu da se obezbjedi određen kritični prag količine virusa u opticaju što će kasnije omogućiti izbijanje pandemije, gdje će oboljevati i oni koji nisu cijepljeni.

Što se Ukrajine tiče, interesantno je to da su ljudi u dosta navrata primjećivali i male avione koji raspršuju nešto iz vazduha iznad gradova!?

Postoji i mogućnost da oslabljeni virus koji se normalno nalazi u vakcinama može u čovjekovom organizmu mutirati toliko da postane smrtonosan za one koje on zarazi. Virus A/H1N1 je upravo poznat po tome što ima veliku brzinu mutacije i koja ne usporava tako brzo kako što je slučaj sa ‘prirodnim’ virusima.

Slučajnosti postoje, ali mislim da bi u slučaju ovog mikrobiologa slučajnost bila malo prevelika s obzirom na vrijeme kad je rekao da će u Ukrajini izbiti pandemija i kada je ona stvarno izbila (osim ukoliko čovjek nije neki vidovnjak a slabe su šanse da jeste). Nadalje, farmaceutska kompanija Baxter je i ovdje implicirana kao perpetrator zločina. Samo da podsjetim, ista kompanija je u martu ove godine zarazila vakcine protiv OBIČNE gripe virusom PTIČJE gripe i razaslala ih po raznim laboratorijama u različitim zemljama, što je sasvim slučajno bilo otkriveno u Češkoj. Možemo li se zapitati šta bi se desilo da to tada nije bilo otkriveno?! Uostalom, to je bio i jedan od glavnih razloga zašto je Jane Burgermeister podigla optužnicu protiv te kompanije.

Mislim da je simptomatično i to kako su ‘mainstream’ mediji izvitoperili i zataškali cijeli ovaj slučaj sa izraelskim mikrobiologom i kako tom čovjeku nije pružena šansa da javno kaže nešto više od onoga što je uspjeo da kaže.

I na kraju, oni koji su malo istraživali pozadinu napada na STC 11. septembra 2001. godine, mogli su saznati i to da su neki agenti FBI na vrijeme primjetili šta se sprema (mada nisu imali cijelu sliku) i o tome su obavijestili svoje pretpostavljene. Međutim, nije im moglo pasti na pamet da su njihovi pretpostavljeni (ili “pretpostavljeni od njihovih pretpostavljenih”) takođe bili u sklopu organizacionog tima tog ‘projekta’, tako da su oni bili brzo ‘neutralisani’, cijela stvar je bila brzo zataškana i onaj zločin nije bio spriječen.

Zar nemamo i ovdje jedan sličan slučaj?! (Čak se nekim “čudom” i Mossad pominje u oba slučaja?!). Kredibilna osoba je primjetila nešto i o tome je pokušala obavijestiti pravosudne organe i javnost, međutim, odmah je bila ‘neutralisana’.

***

U svakom slučaju, mislim da je bitno pratiti razvoj događaja u Ukrajini jer bi se tu moglo raditi o jednoj generalnoj probi za ono što će uslijediti i u drugim državama. Kako vidimo, tamo se stvari kreću prema vanrednom stanju.

A čini se i da su još u julu ove godine u jugozapadnoj Škotskoj, ukrajinski marinci već odradili vježbe u vezi sa zavođenjem i sprovođenjem vanrednog stanja u svojoj državi?!

Pozdrav

zanimljiv video

10vaccinetoxins.jpg

Mislim da je to upravo ono što se događa prilikom “citokinske oluje”:

Ukoliko stavimo na stranu uzaludne nade autora ovog teksta, tu možemo vidjeti da je uzročnik španske groznice (a takođe i ptičje gripe) bio poznat po svom izazivanju citokinske oluje a po svemu sudeći, tu radi se o jednom opasnom soju virusa H1N1. On se ujedno smatra i veoma pogodnim biološkim oružjem. Ponovo je “oživljen” prije otprilike nekih 6 godina, kako se to vidi iz ovog upravo toliko starog članka:

Takođe postoje i podaci da su otkopavanju leševa zajedno s naučnicima prisustvovali i agenti CIA!?

LINK

Šta je to njih tamo interesovalo?

U periodu prilikom i neposredno nakon procesa oživljavanja uzročnika španske groznice, najmanje 40 vrhunskih mikrobiologa naprasno umire (naravno, ne od virusa, nego vjerovatno u sklopu “čišćenja” laboratorija nakon obavljenog posla):

S obzirom da je nikotin jedno od sredstava koje sprečava ili ublažava citokinsku oluju i koje je prilično zastupljeno što se njegove upotrebe tiče, patokratija upravo u tom periodu započinje i jedan intezivan rat protiv pušenja, ne bi li kako smanjila njegovu upotrebu koliko god je to moguće (naravno, sve u ime njihove “brige” za zdravlje naroda) i tako vjerovatno ostvarila maksimalan smrtonosni učinak virusa/vakcine na ljude. [Google: nicotine, cytokine storm]

(Naravno, nikotin nije jedino sredstvo koje tu može biti od pomoći.)

Ili, ukratko rečeno, postoji velika vjerovatnoća da je ovo što danas nazivamo “svinjskom gripom”, u stvari jedna ‘re-animirana’ – španska groznica (uz mogućnost da je genetičkim inžinjeringom virusa španske groznice napravljena i jedna “turbo-verzija” istog virusa, koja je opasnija od one orginalne)!?

Mislim da u svemu ovome, vakcine koje je pripremila ista ‘mafija’ za šire narodne mase, mogu samo - pogoršati stvar. Elita/patokratija će se vjerovatno dobro zaštiti od virusa uz pomoć one “vakcine-bez-začina” (koja je pomenuta u jednoj od prethodnih poruka), međutim, ostaje pitanje da li će biti u stanju da se uspješno zaštiti i od naprasno probuđenih ljudskih masa?! Oni su ipak u manjini bez obzira na to što će se okružiti zombificiranom vojskom i policijom.

Pozdrav

Svaka čast Pressu na ovome

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/85867/(Video)+Istina+o+zaveri+„farmako-mafije%22%3A+I+vakcina+ubija%2C+zar+ne!.html

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

POENTA PRICE CELE:

nekako mi je sad prvi put bas drago sto przim 2 pakle dnevno :D

uvek sam govorio da ce kolicine alkohola koje gutam i cigare koje przim ubiti i rak,

nije bas rak ali svinjski grip OUUUUU YEAAH! :D

come at me you fat ugly bastard! im right here!!! oh yeah! :D

sve u svemu kranje zanimljivo stivo

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...