Jump to content

The end is near!


Recommended Posts

зајебите овакве приче. ако већ верујеш у Заверу против Човека и Природе, распредањем о њој и чињењем теорије од ње, несвесно је скриваш и од себе и од других. о Завери се не прича, она се само познаје. иначе постајеш део контролисане масе.

:)

bila je neka pricha ranije oko zavera poshto smo pretrpeli izlaganje ludog taksiste o masonsko vanzemaljsko neo monarhistichkoj organizaciji koja vlada u chetiri dimenzije, i svi smo se slozhili da kada bi stvarno bili organizacija koja upravlja iz senke prva stvar koju bi uradili je izmishljanje vanzemaljaca/tajne zaverenichke grupe koja ce skrenuti pazhnju sa nas. obavezno mora da bude jevreja, vanzemaljaca, homoseksualaca ili tajkuna, lakshe masa da se primi. U svakom sluchaju ne bi svaka budala koja je odgledala da vinchijev kod prichala o nama.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

intervju sa Jane Bürgermeister

David and Goliath is an appropriate title for this video. Because Jane Bürgermeister, as a committed Christian, possesses an almost unreasonable amount of courage in her single-handed stand - against what many perceive as being a giant that few people are equipped to fight.

Jane is a young woman living in Vienna who, while working as a medical editor, was horrified to learn in early 2009 of the fiasco in which a Baxter International research facility in Orth-Donau, Austria, sent a quantity of human H3N2 viral material to 18 European laboratories.

Such a supply of experimental material would have been totally normal - except that in this instance the H3N2 had been somehow contaminated with live H5N1... the far more lethal Avian Flu.

As a medical editor, Jane immediately realized the import of what had happened - and what had nearly happened - and raised the alarm. But no-one in the Austrian media was interested. She then took matters into her own hands and filed legal charges against those who she considered the perpetrators to be.

Very soon after, Jane was dismissed from her job without explanation. Undeterred, she sought support on the internet and continued her campaign. In the months since then she has attracted committed followers - and critics - all over the world. She is not alone in suspecting that there exists a literally diabolical plan which is nothing less than the genocide of potentially hundreds of millions of people worldwide.

Project Camelot can understand how she has inspired many others to wake up and take action: it's a little harder to understand some of her critics. When we learned that a number of serious accusations had been leveled against her, the obvious thing to do was to seek her out and talk to her on camera - one of the things that Project Camelot is equipped to do best.

So, this we have done. The result speaks for itself. We bring you the real Jane Bürgermeister: feisty, determined, passionate, articulate, and authentic.

njen sajt

http://theflucase.com/

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

rfid čip je u stanju da pošalje neki string radio talasima na prilično kratku razdaljinu (metar-dva recimo)

za sada najviše oko 20ak metara koristeći javno dostupne resurse (http://en.wikipedia.org/wiki/Radio-frequency_identification#Security_concerns)

kapiram da vojska ima tehnologiju koja može to dosta bolje.

ja inače nemam ništa protiv RFID čipa ubačenog u mene, pod utopijskom pretpostavkom da će sistem koji to kontroliše biti strogo kontrolisan od strane države i da će biti strogo izolovan. U prevodu, nemam šta da krijem od države, al ne bih voleo da neki haker upadne u vladin sistem i krene da me stalkuje po kraju, ili napravi klon mog čipa i digne mi sve pare sa računa, ili uđe u moju kuću...

Ali IBM0v rfid chip :)

I onda ce ovi iz orakla da nas gadjaju gama zracima i da sprze IBMov rfid chip.

I lol'd

Link to comment
Share on other sites

po mom mišljenju ne treba nikad dozvoliti implementaciju nečega što mogu da pregledaju/očitaju bez tvog znanja i dozvole, što uključuje i pasoše sa rfid čipovima koji su već zaživeli u par država. nemam ništa protiv kompjuterski čitljivih isprava, sve dok moram da im dam pasoš fizički u ruke, pritisnem dugme kojim se pali rfid, ili na neki drugi način učestvujem u tom očitavanju.

Link to comment
Share on other sites

Kad smo već kod teorija zavera :D mrzi me da tražim drugi topik pa ću da stavim ovde :)

long story short, dosta toga se nalazi u filmovima i serijama klasifikovano kao naučna fantastika i jeftina zabava u bioskopima, a vrlo bitne informacije se nalaze u njima. Evo najbolji primer, Lone Gunman serija

http://www.youtube.com/watch?v=tB6EWF3vulc*

ili je samo puka slučajnost

*epizoda iz 2001-e, par meseci pre događaja

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kad smo već kod teorija zavera :D mrzi me da tražim drugi topik pa ću da stavim ovde :)

long story short, dosta toga se nalazi u filmovima i serijama klasifikovano kao naučna fantastika i jeftina zabava u bioskopima, a vrlo bitne informacije se nalaze u njima. Evo najbolji primer, Lone Gunman serija

http://www.youtube.com/watch?v=tB6EWF3vulc*

ili je samo puka slučajnost

*epizoda iz 2001-e, par meseci pre događaja

Nemojte smarati sa teorijama zavere Amerikanci-Laden-Rusi-Mile-Belgijanci, svi znaju da su vanzemaljci srusili WTCe.

Edited by lakjgvsmlkhvlsmekhgmlsergm
Link to comment
Share on other sites

zajebavo se (valjda?), mislim, ja namerno pisem sa lj, isto ko sto pisem i 'nejdem' umesto 'ne idem' ili 'odgovnara' umesto 'odgovara' ili 'jebiga' i 'stajaznam' spojeno, kao hehe sto sam duhovit ko duh, mislim, ja tripovo to se podrazumeva, rusite mi sneska sad, nisu valjda ljudi tripovali da sam nepismen...:O

mada, ko ce ga znati, strasna su vremena, ja definisao denija kragulja na vukajliji kao 'novu nadu hip hopa' i svi su bili u fazonu 'koji si debil kako mozes da se lozis na to sranje'...jebem ti svet:)

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...