Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vratio se s trcanja, kolko mi je lakse da trcim uvece kad padne mrak nego izjutra :/

...odvjec sam star da trchim, no poslushaj savjet i trci izjutra, 30% je efektivnije od vecernjih varjanti !!! [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

+1 za trcanje našte.

ali tek 2 sata posle budjenja...da se preterano ne opterecuje srce...jerbo isto ne vole kad ga bas sabajle ubace u 5-u brzinu :)

Bio sam i ja sinoc...malo trcanja malo sprintevi malo vezbice...:)

danas mozda odem na adu bajsom predvece da preplivam koji put...sad verovatno nije guzva, a voda je jos uvek zagrejana :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

[8D]

Nego uđem ja danas u neku nasumičnu trolu, smrdi nešto bože sačuvaj, gledam šta je, kad ono neki padavičar od 20+ godina na sred sredine bez ikakvog blama jede neku kinesku hranu, totalno indiferentan prema činjenici da svi oko njega imaju zgrožene face a neki samo što nisu povratili. Pa koliki autistični idiot moraš biti, na stranu što nemaš minimum vaspitanja, da tako nešto uradiš, jao Srbijo puna pokondirenih retarda koji kući mažu leba i paštete al zato na sred prevoza hasaju kinesku hranu jer je to sad moderno...

I tako, inače lep dan danas.

Link to comment
Share on other sites

[8D]

Nego uđem ja danas u neku nasumičnu trolu, smrdi nešto bože sačuvaj, gledam šta je, kad ono neki padavičar od 20+ godina na sred sredine bez ikakvog blama jede neku kinesku hranu, totalno indiferentan prema činjenici da svi oko njega imaju zgrožene face a neki samo što nisu povratili. Pa koliki autistični idiot moraš biti, na stranu što nemaš minimum vaspitanja, da tako nešto uradiš, jao Srbijo puna pokondirenih retarda koji kući mažu leba i paštete al zato na sred prevoza hasaju kinesku hranu jer je to sad moderno...

I tako, inače lep dan danas.

hahaha.. JAVI SE IVANEEEE [:D] :***

Link to comment
Share on other sites

7530_1207837283380_1452134360_30562642_6364001_n.jpg

BRATE JAO KAKO OVO NISAM ZNAO DO SADA!?! ALA SAM SILNE PARE DAO NA PROTEINE,KREATINE,STEROIDE,METEORITE I OSTALO!?!11? JAO KAKO SAM BIO GLUP!

A da ne zaboravimo,dane i dane vezbanja u teretani,JEBOTE MOGAO SAM SVE SAMO DA SAM KLIKNUO I PROCITAO PRICU!

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

vidis da sam stavio smajli, znaci da je miroljubivo:)

brate, moram da reagujem, post ti je ko da ga je kuzmanovic pisao otprilike, ko da su ti stavljali eksere pod nokte (bukvalno), a ne da je neko jeo kinesku u autobusu oh boze!:)

MOJ DRUGAR JE BACIO PEGLU U AUTOBUSU!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

al zamisljam nekog lika koji je kupio da hasa jer je gladan, onda mu naisao bas koji ide na dvaes minuta i on sramezljivo usao i sta ce, nastavio da hasa kad je vec otvorio, mozda je pokusavao sto pre da pojede da bi mogo da zguzva i onda zamisljam tebe sa eye filterom kako gledas u zlog urbanog narkomanskog skorojevica koji verovatno slusa novi talas i block out mamu mu jebem koji je namerno usao u autobus sa kineskom hranom koju je platio pet hiljada dinara, ali zato nema pare da ide autom mamu mu jebem licemernu i nekulturnu:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nope, ovo je bio neki užasni neobrijani KST intelektualac praznog pogleda koji je polako muljao ono od filološkog do Slavije, umesto da je dečko lepo prošetao i jeo to ko što dolikuje (a ono može da se pojede recimo do Beograđanke i taman tu uvatiš drugi prevoz), em je zdravije em ne ispadneš najgora seljačina. Mene je sramota i sa hranom koja se uopšte ne oseti da uđem u prevoz, a kamoli sa recimo pljekom, jer dok sam se vozio samo na potezu NBG - Zelenjak to su radili samo cigani u šesnaestici, a ovaj ni manje ni više nego kinesku, koja em ima jak uslovno rečeno miris, em je u tako malom prostoru raspalog zagušljivog trolejbusa to još gore za doživeti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...