Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nego ova nova Opera totalno razbija. U najnovijim bildovima su ispravili onaj bag sa aktiviranjem File/Edit/itd menija kad prebacuješ tastaturu na Alt+Shift, tako da ono, eto meni novog default browsera :D

Ovo vas svakako mnogo interesuje :)

Link to comment
Share on other sites

Nego ova nova Opera totalno razbija. U najnovijim bildovima su ispravili onaj bag sa aktiviranjem File/Edit/itd menija kad prebacuješ tastaturu na Alt+Shift, tako da ono, eto meni novog default browsera :D

Ovo vas svakako mnogo interesuje :)

firefoxcat.jpg

Firefox 4 lajf

Link to comment
Share on other sites

brate, dule, imas mobilni, zelimo raport svaki dan. kako, koliko, i gde si se napio!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

brate, odes na sziget i slusas pijane engleze kako sviraju po kontejnerima, isti kurac [roflmao]

danas imam viska slobodnog vremena, nista posla :|

obozavam ovu vukajliju:

Namerno gutanje slova prilikom razgovora - Доказ да ти је саговорник близак, или да си буздован.

А: Е.

Б: Е дес?

А: Ео ти?

Б: Ео ниш блеј.

А: Ош аут?

Б: Па оно, ај.

А: Ај. У 3 тамо?

Б: Ае 3и15.

А: Ае.

Б: Ћ.

А: Ћ.

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

šta radi zemunac na karaburmi?

Isli u kafanu "Daco". Ozdrao se kao prase.

Jedan od retkih dana kada se od mene ocekuje da se napijem, ja se ne napijem. :(

Ne znam za taj algoritam po kom mi je bilo dobro, a nisam se napio. Zbunjen sam.

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Osisao sam se sa jos 3 drugara na celavo kod mene kuci :( (tj. nije celavo bukvalno, ali na kec). Boze ko me terao, izgledam ko majmun, jos sam mu rekao da me osisa na dvojku, a on namerno na keca... Jos su mi usvinjili kucu dlakama i kupatilo celo mokro.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Isli u kafanu "Daco". Ozdrao se kao prase.

Jedan od retkih dana kada se od mene ocekuje da se napijem, ja se ne napijem. :(

Ne znam za taj algoritam po kom mi je bilo dobro, a nisam se napio. Zbunjen sam.

MISLISH LOGARITAM HAEAHAEHAHEHAEHAHEHAEA

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ok ubedljivo najbolji sendvici sad sam 100% siguran posle ko zna kog puta kupljenih na istom mestu

ispred vma crveni kiosk najboicniji ne znam mu ni ime , sendvici sa kajmakom zagrejani na onom sporetu gde peku pljeskavice

cista pobeda za 100 din

Na zelenom vencu ne znam sada tacno gde it's been months and i was drunk, ima pekara sa vlaskom pitom koja izuva za 55 dinara :)

Link to comment
Share on other sites

gl hf indeed!

btw. intalirao sam tu novu operu 10rc, jebem li ga, meni radi odlicno i trosi mi malo memorije sto je najvaznija stvar..

za prvih sat vremena rada sam prezadovoljan :D

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...