Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

Jel ima negde guide za baby sitting magmusa? Juce sam igrao sa jednim, i da znam za ubuduce :)

I was caught

In the middle of my lane (Thunder) [...of a lightning attack]

I looked round

And I knew there was no turning back (Thunder)

My mind raced

And I thought what could I do (Thunder)

Ult was ready

There was no help, no help from you (Thunder)

Edited by mihailo : fsg!

Yoda: The other side is dark.. very dark.

Obiwan: Quit whining and eat your toast already

Link to comment
Share on other sites

Elec mi je all time fav heroj, al sova je nenormalna, najbolji farmer u igri, zadnja partija koju sam igrao s njom, imao sam radience i 2 hearta, znaci tipa 3.5k hp-a i regenerisem se brze nego sto me udaraju,+ 30% evasion non stop, + ~200 dmg po sekundi svima oko sebe.....

I povrh svega toga, sova je jedini pravi counter ranged carryjima kao sto se Fagrachna, zbog 3. skilla koji reflectuje ranged napade ukljucujuci i orbove.

Al je istina da ima zajeban early game, i da mora da se cuva do 5-6 lvl-a i onda pravac shuma.

ajde ne

Link to comment
Share on other sites

Elec mi je all time fav heroj, al sova je nenormalna, najbolji farmer u igri, zadnja partija koju sam igrao s njom, imao sam radience i 2 hearta, znaci tipa 3.5k hp-a i regenerisem se brze nego sto me udaraju,+ 30% evasion non stop, + ~200 dmg po sekundi svima oko sebe.....

I povrh svega toga, sova je jedini pravi counter ranged carryjima kao sto se Fagrachna, zbog 3. skilla koji reflectuje ranged napade ukljucujuci i orbove.

Al je istina da ima zajeban early game, i da mora da se cuva do 5-6 lvl-a i onda pravac shuma.

Brate treba i tim da ti bude ok da bi ti mogao da nafarmujes to sve u sumi a da njima ne pomazes, ja sam jednom uzeo sovu kao ajde i sine dok sam ja bio u sumi ovi ih feedovali ko stoka lik iz mog lejna umro 4 puta.. Onda jednostavno ne vredi ne mozes ti da dodjes do 15-16 lvl-a a da skupis za heart i radiance jer oni vec to imaju od silnog feeda...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...