Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

kreatore, ja sam hon igrao dvaput pre gejma sa tobom

aj da ti nacrtam

dota je slicna honu

dotu si igrao 500 puta, ja jednom

hon si igrao jednom, ja dvaput

501>3

100% skill iz dote ti se vratja negde kod 33ce partije

tako da kazhemo da on ima 3% skill od svojih 501 - shto je 15 shto je i dalje vetje od 3...tako kreatore...opran si [:D]

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

ja nisam stavio nista u auto join, al me igra bacala tamo. sad sam, naravno, sklonio glupi tag!

Ma stavi nas igra u autojoin kad se prikljuchish klanu, a nas par zaludnih sam mislio da nas je malo koji nosimo RUR tag jer ljudi bezhe kad vide da je cela strana u klan tagu :D

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Neo matori niko ne kaze da ne igramo iz cimanja sve je to ok ali ako vec igramo timsku igru onda bar tako da igramo, to je isto kao da uzmemo da igramo basket a voodoo svaki put baci loptu u aut i stoji na pola terena gledajuci ostale kako igraju. Niko ni od koga ne trazi da igra pro ili da sabija, samo da pokaze odredjeni nivo timske igre :)

Edited by De1
Link to comment
Share on other sites

Neo matori niko ne kaze da ne igramo iz cimanja sve je to ok ali ako vec igramo timsku igru onda bar tako da igramo, to je isto kao da uzmemo da igramo basket a voodoo svaki put baci loptu u aut i stoji na pola terena gledajuci ostale kako igraju. Niko ni od koga ne trazi da igra pro ili da sabija, samo da pokaze odredjeni nivo timske igre :)

Ajde ajde Jerezijah, leci nekad druge i baci repel, nece da umres :P

De1, ti i Dred ne silazite sa betlneta, a u ekipi ste imali margija koji je mega zajeban.

LOL MARGI JE RUPA

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ajde ajde Jerezijah, leci nekad druge i baci repel, nece da umres :P

Lecim matori ali mi je tad bio i ulti na cd i heal :S

Ma opusteno ne drndam se ja uopste meni ne smeta ali sam stekao utisak da drugima smeta, inace nije tacno da ja ne silazim odigram u proseku jednu do dve dnevno al dobro :)

Dobro igra stija :)

Jeremija je keva posebno kad igras protiv castera upalis shield i samo krenu nazad :D

Edited by De1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...