Jump to content

Smak sveta?


Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne vidite sumu od drveta. Smak sveta je upravo ono sto nam je potrebno. Civilizacija nije ni za kurac a tezi da bude sve losije.

PURGE THEM WITH FIRE!

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

zasto ova tema i dalje nije prebacena u dno zivota? :)

da, treba jedan veliki reset na zemljinu kuglu

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Kod tih prica kako smo zasluzili smak sveta uvek se setim jedne veoma interesantne stvari. Dok sam igrao Left 4 Dead, josh jednu od "zombi apokalipsa" igrica, u kojoj se oruzijem probijash kroz masu zombija do sledece sigurne kuce primetio sam da u svakoj sigurnoj kuci (tj chekpoint) postoje grafiti ispisani na zidovima unutar sigurne kuce. Jedan od njih mi je zapao za oko.

Na zidu je pisalo "WE DESERVED THIS" a ispod toga je neko potpuno drugom bojom napisao "I DIDN'T!".

To je verovatno i sushtina svih prica o apokalipsi u istoriji covecanstva. Ja nisam zasluzio apokalipsu, a oni koji misle da jesu mogu da skoce u reku ili shta god i reshe problem [:)].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

па (скоро) нико не сматра да је лично заслужио, а (скоро) сви се слажемо да човечанство јесте.хмммм...

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

...malo ste skrenuli sa teme :P

Anyway ja licno ne mislim i ne verujem u prorocanstva i ostala sranja o smaku svete i neke Bugarske babe ali me iskreno najeze cinjenice o Maja civilizaciji koje su do sada otkrivene i one bolesne kristalne lobanje [?].

Posto niko nije spomenuo ni jednu od tih cinjenica (ili neko jeste ali sam fail-ovao da procitam)...

-Maje su sa neobjašnjivom tačnošću, izračunavali periode okretanja nebeskih tela. Iako nisu znali za teleskope i druge astronomske sprave, smatrali su da godina traje 365,242129 dana. Prema važećem gregorijanskom kalendaru Zemlja se okrene oko Sunca za 365,242500 dana. A tek nedavno, uz pomoć najpreciznijih savremenih astronomskih uređaja, utvrđeno je da godina traje 365,242198 dana.

-Ovaj drevni narod je izračunavao trajanje meseca sa tačnošću od 0,0004 dana, a u određivanju vremena za koje se planeta Venera okrene oko Sunca pravili su grešku od samo 14 sekundi na 100 godina.

-U kalendaru Maja je i dan rođenja Isusa Hrista, označen kao dan kada bi trebalo da se dogodi nešto veliko. Označen je period Drugog svetskog rata i još neki važni događaji.

Moje misljenje da 2012 ce doci do tog poravnanja ali da ni oni nisu znali sta to znaci (mozda i nista osim sto ce nekom astronomu da se digne) pa su jednostavno ostavili prazno...

edit: typo

Edited by uBAH

Pita Nemanja Vidic Fergusaona : Sefe jel mogu da igram u subotu?

Ne znam Nemanja

Vidicu

Link to comment
Share on other sites

Kristalne lobanje su lazne shto je i dokazano. Napravljene su tek u 19tom veku.

sada sam i ja malo pogledao, sredina 19tog...

ali opet ostala sranja su .... bash...

Pita Nemanja Vidic Fergusaona : Sefe jel mogu da igram u subotu?

Ne znam Nemanja

Vidicu

Link to comment
Share on other sites

sto nas dovodi do toga da se mnogo stvari krije od nas :D jer ako su maje znale tada kako stvari funkcionisu sta li se sad sve zna ?!:D nesto i procuri :D kao npr to 2012 :D kad i ako stane zemlja da se okrece na ta tri dana :D nestace magnetno polje u tom trenutku :D a onda cemo da vidimo svasta ;D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...