Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koliko sabija ova nova Opera, ne mogu da verujem da ću se vratiti na nju posle toliko godina Mozille i Firefoxa...

Ја сам стални корисник Опере и то веома задовољан.

Је л' то изашла 10, видим на насловној само БЕТА верзију?

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

vezali te zicom znaci...oce ta peta metakarpalna da zajebava pa mora tako da se resi, jebiga...al nije strasno jel:)

Ma jok, nije strashno uopshte, tek cu da kukam od bolova izgleda, malo pre sam ustao i boli konstantno. ;/

Kol'ko cu cca trebati da nosim gips, ne pitah doktora danas?

zašto :)) ?

Zato shto sam mamlaz! :(

Nije zbog ribe i jesu sve iste, kmij!

@Kreator

Brate, znao sam da si peder!1

.

Link to comment
Share on other sites

ja sam zbog ribe polupao shoferku na kolima, svojim ... valjda svi moramo kroz tu fazu da prodjemo :D

nego kakva kisha omg, nece valjda i kod mene, taman sam zavaljao neku ogromnu kolichinu alkohola za zurku na otvorenom

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

al kvejklajv ne podrzava operu, zato sam ja sad uzo mozilu i ono, nervira me sto mi se pola stvari svidja u mozili, pola u operi:)

opera +

-paste and go

-dugme za novi tab desno od tabova

-ne bolduje slova sama od sebe na nekim sajtovima

mozila +

-kvejklajv:)

-kad se otvori nekoliko tabova na srednje dugme (znaci samo kjuovanje, bez prebacivanja na taj tab), kad se zatvaraju tabovi iskacu ovi drugi lepim redosledom, zaboravio sam kojim, ali znam da me to kod opere uvek nerviralo:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ma jok, nije strashno uopshte, tek cu da kukam od bolova izgleda, malo pre sam ustao i boli konstantno. ;/

Kol'ko cu cca trebati da nosim gips, ne pitah doktora danas?

4-6 nedelja se nosi ovako, ne znam koliko je kad ti stave zichicu...elem, uspeo sam da spavam 5 jebenih sati popodne, vise nego nocas, postacu vampir!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

koja je poenta bir festa kad moras opet da cirkas ispred.Mislim jebeni lol,200 dinara tocheni carlsberg.Mrsh u kurac.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...