Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Е, хвала, voodoo_ ! \o/

Погледао сам сад њихове странице, има јефтиних столова који најобичније изгледају. Мораћу да се прошетам да видим на шта личе-

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rage :D

e da: bio u nsu 2 dana, gomila klinaca, al ima i dobre ekipe :D

was interesting!

Edited by depresSed

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Господо, треба ми помоћ. Реч је о столу за рачунар, да буде што функционалнији, наравно да није у некој ретардираној боји и да му је цена што мања. :)

Извињавам се ако је ово требало у огласе или негде другде.

Дајте савете, искуства, линкове, итд.

www.damiltrade.co.rs

again

[;)]

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Данице, ово нешто твоје? :)

Неке цене или је само за разгледање? :)

imas u eurosalonu :D veliki stolovi najobicniji :D oko 10 000din je sto imas 140,160,180x80 :D tu sam ja kupio super je ako ti takav treba ;D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Sta je sa jebenim komarcima? Izasao sam da rasirim ves i jebeni rojevi po dvoristu. Zuje onako kretenski, kao neka gej verzija hickokovog filma. lol.

Pa nisu ih zaprashivali ... kao nije vreme pogodno, i tako vec mesec dana :)

Link to comment
Share on other sites

Господо, треба ми помоћ. Реч је о столу за рачунар, да буде што функционалнији, наравно да није у некој ретардираној боји и да му је цена што мања. :)

Извињавам се ако је ово требало у огласе или негде другде.

Дајте савете, искуства, линкове, итд.

ja sam napravio od presovane, kvalitetne iverice...izashlo me tachno 9300 ali je bash imba...prostran je, dubok(mozesh onako fino da se izvalish u stolici)ima mesta za sve(fioke, pregrade/police)

svideo mi se burazov sto, otishao do njega sa metrom, izmerio, pa izmenio neke detalje po svojoj zelji, odneo mere u neku firmu koja se bavi sechenjem i sklapanjem iverice, izabrao boju(slonova kost - a bilo je josh na desetine razlichitih)...oni napravili posle 2 nedelje (imali na chekanju dosta) i to je to...chak su mi i isporuchili na gajbu

samo nemoj da kupujesh ta forma ideale govna...slichan sto po kvalitetu sa ovim napravljenim nemaju nikako, ali su blizu sa cenama

btw koje govno od KFCa na ushcu ccc...bachene pare, ali morao sam da probam jbg

edit: ortak upravo nacrtao :)

5331_1191903678657_1260336073_30542325_4600089_n.jpg

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

IL ONA IL NI JEDNA. gotovo formi vam se ozenio, svi moji rur drugari su pozvani na zenidbu. cokim vas sve! idem na more sutra! svako dobro prijatelji!!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ostaviće te.

dobro brate! kad si takav vec, SMES da dodjes na svadbu u zvezdinom dresu!

:)))

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...