Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovaj depresed neki smarac, keve mi, ko one zene u maksiju sto oce da se svadjaju.

Failovo sam i ja, zato se kikocem momce.

Fail je jer sam se ja maksimalno napalio da za 1200 din dobijem marc dorcel kanal (zavrsio bi kao kostur ulipan) ali ne moze da se kaci na komp, samo na tv sa skartom, po mogucnosti da je sto skuplji. I ne moze da se deli signal

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

bogami niti cesh

Шта се теби десило? :)))

Те изнапушавао синоћ неко, јер си му сметала да игра фудбал? :)))

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Ovaj depresed neki smarac, keve mi, ko one zene u maksiju sto oce da se svadjaju.

Failovo sam i ja, zato se kikocem momce.

Fail je jer sam se ja maksimalno napalio da za 1200 din dobijem marc dorcel kanal (zavrsio bi kao kostur ulipan) ali ne moze da se kaci na komp, samo na tv sa skartom, po mogucnosti da je sto skuplji. I ne moze da se deli signal

heheh, tako mi reci torimche!!!

ja da se svadjam, ma neee! sto bih? nema smisla...

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

heee kakav lep chill u svom stanu posle provedenog vremena na bazenu po onoj vrucinchini... sad bih da sednem da se igram kao chovek al devojka vec zapeva kako joj dosadno samoj u stanu bla bla puc puc puc ... roargh

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Otisao sam danas sa drugarom do jedne male zlatare u centru da kupimo drugarici za rodjendan poklon. Riba koja je radila u zlatari je jebeno preslatka, znaci posle ko zna kolko vremena mi se desilo da se bukvalno explicitno zagedam u devojku. Provalila ona to, pa se nasmejala i tako krene neka prica ... na ceskom. I provalim ja da nije cehinja, i pitam je posle par min odakle je a ona odgovara - sa Kosova :) Na to se setim da u stvari 80% zlatara po ceskoj drze siptari... Bas sam se smorio :)

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Otisao sam danas sa drugarom do jedne male zlatare u centru da kupimo drugarici za rodjendan poklon. Riba koja je radila u zlatari je jebeno preslatka, znaci posle ko zna kolko vremena mi se desilo da se bukvalno explicitno zagedam u devojku. Provalila ona to, pa se nasmejala i tako krene neka prica ... na ceskom. I provalim ja da nije cehinja, i pitam je posle par min odakle je a ona odgovara - sa Kosova :) Na to se setim da u stvari 80% zlatara po ceskoj drze siptari... Bas sam se smorio :)

sprco?

picz or gtfo

Kapiram da je grozan bedak.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jutro dobro svima...

opet poplava u firmi...ljudi iznad renoviraju stan i pukla im kanalizaciona cev...:)

do jaja mirise...

:(

Sinoc basket, pa trcanje, pa zabod u kafance :D

Long live Dzakarta...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Fail je jer sam se ja maksimalno napalio da za 1200 din dobijem marc dorcel kanal (zavrsio bi kao kostur ulipan) ali ne moze da se kaci na komp, samo na tv sa skartom, po mogucnosti da je sto skuplji. I ne moze da se deli signal

čekaj, to nije HDTV? pa dokle te ponude iz prošlog veka, u kurac

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je digitalni signal u pitanju...

Mislim mnogo je bolja slika od kablovske televizije...

Imam ja vec par meseci, i onako...ponekad se zabaguje, pa se slika zamrzne, kad internet "trokira"...

ali ono sto je fino sto uz to imam i wireless od 10 mb ...:)

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ma bre ne moze da se prikljuci ni na sta sto nema skart.

Iliti ne mogu preko kompa da gledam

Ne mogu preko nekog starog tv-a da gledam

Mora TV da ima skart.

A dal je hdtv nemam pojma, mislim da jeste

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

a adapteri scart -> sta god ti treba?

nije hdtv, samo je digitalni signal, koji je bolji od sbb-ovog digitalnog, sa opcijom valjda da jednog dana bude hdtv... ima na benchu topika o tome koliko hoces

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...