Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

danas, sutra i prekosutra radim u tempu za dr oetker. mnogo bolja prica od jbnog toalet papira... samo kole moze da posvedoci koliko mi je smesna haljina bila tamo... po ceo dan mutim neke milkshejkove i pravim pice za degustaciju, i bude zanimljivo.

stavljam je na sto stepeni [:D]

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

sutra imam let, niej midrobo, pazi to je prvas tvar. drugastavar je da dolazim an jaludja noc u zivotu je sad bila znach kao uperj e iblo odlican bar mnog mi se svideo sutra kad ddjem u srbij svi se zezamo i svi stem oi dragi podjednako bez ljubomore! dakle idemo na neko pic/ence i mezence FORMI casti! dakle ljubim vas sve id olazim

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Nemam nishta ja protiv stranaca, dok su oni to, stranci i turisti. Ono na shta sam ja mislio je prljava stoka, koja sedi u centru grada prashnjavi i blatnjavi od glave do pete. Uveche uvek bude pijanih debila koji prave sranja, samo zato shto im se mozhe jer nije njihova drzhava i boli je kurac. Dok u kampu crnac ide od klozeta do klozeta, otvara vrata i dere se FUCK SERBS. Ja sam bio zhivi svedok toga.

Dolaze na exit samo da bi se bahatili i debilisalil. Na te strance sam mislio, mozhda je iz posta ispalo kao da generalizujem.

Brate jesi ti to tek sada skontao..??? :DD

Naravno da se bahate i debilisu...A posle tako prljavi u voz pa na Sziget..Meni je uvek bilo muka kako mogu da se de u svojim govnima..Svake godine sam u kampu (sem ove) i obicno blejim na keju pored kampa (bivseg)..Oni su bukvalno bacali smece i pomerali se, da bi na kraju, posto su sve usvinjili, lezali u tim svojim govnima..

Ali jebiga Exit je to, ovo ono, zaradi se, promovise se, tako da ce biti samo gore ...

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

zato brate svi na mora da im vratimo duplo!11

lubenica:

to je taj rad, ako ih je manje od 5 sede i cute:) a sto su ti smarali ortaka?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Osecam da je crnac koji vice fuck serbs sreo nigrollu.

Salu na stranu ko zna kakav je tretman dobio. I ja sam gledao kakav tretman ovde crnac dobiVa

Inace, Secam se kad nije bilo puno stranaca, i dok sam isao na svaki exit bilo je :"pIH OVI egzitari, opoganice nas."

Opet englezi jesu stoka :)

samo kole moze da posvedoci koliko mi je smesna haljina bila tamo...

stavljam je na sto stepeni [:D]

Sta stavljas na 100 stepeni? Picu?

I jesi pipnula Koleta?? Da jesi sad bi vec bila sefica mercendajzerki. Jos jedan dodir svetog Koleta i bila bi sefica!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

nego, sinoc celtsi... najveca mama ove godine na exitu...

Kako mozes slusati Celtse???

Taj Aca Smarac nije rekao nista novo skoro 5 godina i samo iste smaracke pesme vrti..

Nikako mi nije jasno kako uvek skupi publiku... :)

Inace u Interu, radim na Anti-Doping testovima..

Pronasao sam ribu koja je uzimala anti bebi..hehe ko zna sta tamo rade :D

Edited by depresSed

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

sta god danas uhvatim, ili zaserem ili se smorim u roku od 15s...moram da napravim neki reset odmah ili nista danas necu postici, a sutra imam na repertoaru samo ogovedavanje u selu na slavi

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

stranci,mamu im jebem bahatu!!1

ali sinoc stvarno u delta sitiju,neki italijani i ameri se olesili od piva u onom delu za rucavanje i deru se ko konji. narucuju nove ture na svakih pet minuta. iskreno,cudi me da ih niko nije izbacio...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

sutra imam let, niej midrobo, pazi to je prvas tvar. drugastavar je da dolazim an jaludja noc u zivotu je sad bila znach kao uperj e iblo odlican bar mnog mi se svideo sutra kad ddjem u srbij svi se zezamo i svi stem oi dragi podjednako bez ljubomore! dakle idemo na neko pic/ence i mezence FORMI casti! dakle ljubim vas sve id olazim

de si maki care ! :) no sleep bratoree

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Kako mozes slusati Celtse???

Taj Aca Smarac nije rekao nista novo skoro 5 godina i samo iste smaracke pesme vrti..

Nikako mi nije jasno kako uvek skupi publiku... :)

Inace u Interu, radim na Anti-Doping testovima..

Pronasao sam ribu koja je uzimala anti bebi..hehe ko zna sta tamo rade :D

A jbg burazeru, atmosferu napravi uvek, ne moze da ti ne bude do jaja...

Link to comment
Share on other sites

3 nedelje me nema a vec nova prcajte tema i to 12 strana :D

Jao jao iskrivih se od bolova, radim ovde ko crnac al bar ce biti parica \o/

Evo me jos vani, u rodnom gradu naseg clana Kome (Arilje) gde je net u igraonici boze sacuvaj spor. Nadam se jos max nedelju dana rada i vrcem se, a brat je na putu za BG ako nije vec i stigao.

Jao jao Liu Kang.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...