Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

fali mi vuduov hejt na forumu, oce li doci vise sa tog branja malina ili gde je otiao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

kakve smo srece,vratice se ozenjen jer je napumpao neku!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

dobila sam otkaz

iznapusavala sam koleginicu i ispostavilo se da je ona sheficina najbolja drugarica.

koji sam car e, samo da mi je znati s kojim parama cu na more.

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

To je do jaja za ribe. Na jacim pumpama dignu i 10k+ dnevno, a ponuda od budza-badza ima koliko volis, tako da mozda budes cura nekog pravog mangupa sa X6-com ;-)

pricala mi drugarica koja je radila 4 godina na pumpi za leto, da bas ti u boljim kolima daju manje kesha, ovi u jugicima najvise, a cesto zapisu broj na novcanici :DD

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ja hleb i kifle baš nešto ne gotivim. Ne znam šta bih kupio unutra, sve mi ne odgovara :)

to sam i ja mislio do danas, zato i pišem, baš me je iznenadilo da unutra zapravo nešto valja. naravno, to što nešto valja u jednoj filijali ne znači da će valjati i u ostalim. :)

Link to comment
Share on other sites

kad smo vec kod pekara od nedavno redovno kupujem (ili barem kada idem do tetke na slaviji) kod trpkovica bruskete sa sirom i one kukuruzne rolnice sa sunkom i sirom...ovo drugo je greh jesti koliko je dobro.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...