Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

seminarski ftw

"ovaj internet sajt"

[roflmao][roflmao][roflmao][roflmao]

on topic :)

fb je zaraza. tuga je sto je komp postao tako lako dostupan pre par godina, i sad su svi tako jebeni zeljni svega i svacega, a tako im je lako da do toga dodju.

ja sam ga otvorio zato sto eto, imao sam spejs, pa ajd i fb. mada sam rekao da ga necu otvoriti, al sam ispo sisa :P

jebiga.

sad je poceo da me smara, igram jedino chain rxn ponekad, al i to je pocelo da ubija u pojam. kao iscimao sam neke ljude iz osnovne/srednje, i sa nekima razmenio 3 recenice, sa nekima nijednu lol.

mada najveci procenat sveta u listi su mi stoka sa irca (metalheads/krsta, ne rur irc, odatle imam duleta \o/).

kontao sam cak i da ga zagasim, al sad uz greasemonkeya, stvari su postale neuporedivo lepse, tako da me boli patka.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Davno sam napravio majspejs jer mi je izgledao kul taj koncept sa pozadinom, kachenjem muzike, nickom po zhelji i svashta neshto.

Fejs sam napravio dosta davno dok nije bio popularan kad sam video kod druga na msn-u link u pm-u. Nisam ga koristio jer nisam video neku korisnost sajta. Posle je usledila era masovnog pravljena fejsbuk akauntova i tu sam pocheo malo vishe da ga koristim zbog chata sa nekim drugarima i zbog slika.

Pre nekih 2 meseca me jako iznervirao fejs, odnosno retardirana bagra koju imam u prijateljima koja je neizbezhna, jer bi me kasnije danima smarali i chak se naljutili da sam ih obrisao. Pocheo sam sve manje da ga koristim pa sam ga i obrisao. Preksinotj sam vratio acc da uzmem slike sa wcg-a i da vidim dal je jedna devojka vratila acc koji je relativno davno obrisala i malo pre ga obrisah jer sam ispunio obe misije (jeah!).

Nije da je fb retardiran, cela ta koncepcija je okej, zanimljiva i originalna (bar je bila). Ljudi moroni koji imaju lak pristup internetu su ga zagovnjali koliko god su mogli. Na internetu se tek vidi koliko je neka osoba degenerichna.

I dalje imam majspejs i rado se logujem na njega. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...