Jump to content

Crna Reka


Recommended Posts

poshto sam budala i ne mogu da nabacim boli_me_patka_za_sve pristup ma koliko se trudio, ostavitju samo jedno vidjenje "NVO strane" u pokushaju da izbalansiram ka nekoj tachki ravnotezhe ovaj topic za sve one kojima josh uvek nije jasno ..

tako da samo tapshite velike srbe po ledjima, ali zato sutra nemojte da kukate kako je omladina (ili mozhda chak i vasha deca) odlepila .. jer za to ste vi vashim tapshanjem zahvalni.

Ja ništa nebuloznije i neobjektivnije skoro nisam pročitao od ovoga što si kvoutovao. Je l' ti to sa B92 foruma ili kolumna Teofila Pančića? Kakav bre HAS? O čemu ti ljudi pričaju... Koja je to podmetačina i maliciozna konstrukcija. Napraviše od SPC terorističku organizaciju sa razrađenim sistemom za regrutaciju i indoktrinaciju. I onda nije dovoljno što je neka budala to napisala, nego zapravo ima ljudi koji su to pročitali, slažu se sa tim i dele sa drugima!

UŽAS MOZGA!

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

jel vas pecnulo, a ? dobro je, josh ste zhivi znachi :) inache evo mozhemo da i ustanovimo mernu jednicu za entitet poznat kao "veliki srbin" po jedinici vremena reagovanja i sadrzhaja, nadam se da tje se kolege slozhiti :]

netju nishta da komentarishem jer me boli qrac, a onaj ko misli da sam iza tog teksta 100% (sem boldovanog dela) taj mozhe slobodno da drmne jednu rakiju kao pravi veliki srbin!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Nije da ne regrutuju ali to je vise sektaski nego teroristicki nastrojeno. Imam tetku, nije bila v od vernika, sad posto stalno, ide bije popove koji izmene pripoved ili odpevaju nesto krace nego sto treba, recituje ono sto pop peva kao od sale, sve pare idu nekom popu tamo u nekom manastiru, svu decu i muza je obrlatila vec pa su i oni prsli.

Imam 2 druga, bili ok likovi, malo smuseni ali bavili se kendom, jedan je sad u onim sto kruze oko popova a drugi mu se pridruzuje. Strasne stvari, kojih nebi bilo da su batine bile sastavni deo odrastanja tih individua. Cak i za moju matoru tetku, da je nju muz tukao kao sto treba kad zasere ili kad kenja, sve bi bilo normalno, nego on sisa nije hteo i eto preuzela sektasica kucu.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

UŽAS MOZGA!

неко мора да има мозак да би био ужас мозга.

E zato smo mi u kurcu sada, jer nismo ubijali boga u mladjima od nas. I iza toga stojim, da su mladje generacije dobijale batine od starijih dok su odrastale, sve bi bilo drugacije.

не буди назадан.

па данас не бисмо имали све те силне самозадовољне умишљене надуване комформистичке сенке од полуљуди који се хвале својом слабошћу и пљују на све што не одговара њиховом размаженом менталитету и фрустрацији због промашеног живота...

едит:

не бисмо били овако напредно друштво.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam upoznao ljude koji kazu jao sjeban sam daj da uzmem pajdo. Prvi preduslov je da budes u tom svetu dosta dugo, gde se upoznaju svakavi dzankiji i kruze svakakva sranja. "Daj da i ja probam jednom, sta ce mi biti.." - Na zalost, zbog ovog stava sam izgubio par drugova.

Vecinom su to mladi, dokoni ljudi...

Jbt ja lepo kazem, a ti opet ....

Nece niko reci JAO JAO U BEDAKU SAM DAJ PAJDA ... nego ce da zapali recimo sa gajbe gde ima neko sranje, recimo bije cale njega i kevu i pravice se da je kul i ok u drustvu i potiskivace sranja koja mu se desavaju, onda ce mu se desiti neko drugo sranje ... sjebace ga ortak/riba skola ili nesto peto i nekim slucajem ce doci u kontakt sa "resenjem" za njegove probleme.

Zajebavamo se i mi non stop za pajdo pa nikome nije ni na kraj pameti da proba. Jebalo te gledanje na zivot iz perspektive malog perice.

Roditelji se slazu da ih lemaju,sami narkomani se slazu da ih lemaju kada prekrse pravila, terapija uspeva u procentu koji je veci od privatnih klinika i sta koji kurac hoce sada ministarstvo zdravlja pa salje inspekciju da provere sta tacno?

Ja ako tebi kazem da me ubijes to ne znaci da ti smes po zakonu da me ubijes. Jel sad jasnije?

Nek naprave lepo LADJU pa nek idu u medjunarodne vode ako hoce da ne odgovaraju zakonski mada nisam siguran dal i to mozhe jer ti zakoni kao vaze svuda na zemlji.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=2LGMRzU3T9k

Koliko smarate,.... nek se drogira ko god hoce, i ko je glup da proba nek proba. Iskreno, ja bi se drogirao , OLOLOL, al znam da bi se navukao 5555555000000000% i sjebao zivot tim, i nikad necu probati (sem shromsa mozda).

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Jbt ja lepo kazem, a ti opet ....

Nece niko reci JAO JAO U BEDAKU SAM DAJ PAJDA ... nego ce da zapali recimo sa gajbe gde ima neko sranje, recimo bije cale njega i kevu i pravice se da je kul i ok u drustvu i potiskivace sranja koja mu se desavaju, onda ce mu se desiti neko drugo sranje ... sjebace ga ortak/riba skola ili nesto peto i nekim slucajem ce doci u kontakt sa "resenjem" za njegove probleme.

Sta god govorili na tv-u i radionicama po skolama, vecina ne uzima paju jer je u problemima sto keva nece da mu kupi nove patike, cale ga lema sto pusi, a devojka ga ispalila. Vecina zeli da se oseca dojajaaaaa.

Jednostavno, sto masa zgutava eksere i ds po zurkama, da ne bi mislili o problemima, ili da bi se istopili u bitu. Plastican primer, ali to je to.

Link to comment
Share on other sites

Jbt ja lepo kazem, a ti opet ....

Nece niko reci JAO JAO U BEDAKU SAM DAJ PAJDA ... nego ce da zapali recimo sa gajbe gde ima neko sranje, recimo bije cale njega i kevu i pravice se da je kul i ok u drustvu i potiskivace sranja koja mu se desavaju, onda ce mu se desiti neko drugo sranje ... sjebace ga ortak/riba skola ili nesto peto i nekim slucajem ce doci u kontakt sa "resenjem" za njegove probleme.

Zajebavamo se i mi non stop za pajdo pa nikome nije ni na kraj pameti da proba. Jebalo te gledanje na zivot iz perspektive malog perice.

jeste mohi nekim slucajem se stvori igla pored tebe :D

i znam ortaka koji je probao pajdo iz zajebancije da vidi kako je :D ali opet pre toga je koristio exere i duvao i tako to :D

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Thumb_0121BAJKER.jpg

"Bio je to stampedo!

VASH THE STAMPEDO !!!"

[roflmao]

Btw, ovoliko iseravanja na jednom topiku nije bilo od poslednjih republickih izbora... anyway, problem je sto forumski specnac lekari

ne kapiraju jednu stvar (jer nisu videli iz prve rule) a to je da kada ovakvim metodama IZLECIS ovisnika on ti se na gajbu vraca

u vidu velikog polumrtvog sundjer boba sa procesorom ZX Synclair-a u glavi... Znaci ono, bled pogled bez emocija, DA, NE odgovori na

sva moguca pitanja, dushevno odsutan i POTPUNO nezainteresovan za bilo sta oko sebe. TO JE JEBENI PROBLEM, sto dobijete zombija kao

krajnji problem ovakvog lecenja a ne fully funkcionalnu osobu jbt... Neam nista protiv lemanja ali samo ako bi isto dalo malo drugacije

rezultate osim isprepadanog strasljivog misha koji ce do kraja zhivota lebdeti po svojoj porodichnoj kuci kao avet izbegavajuci sve ukucane

i krijuci se od svakoga ko dodje sa strane u goste..... On NECE imati svoju porodicu i potomstvo, NECE imati svoje radno mesto u firmi

i NECE biti prihvacen u drushtvu ali nebitno jer BICE IZLECHEN !!!

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

i znam ortaka koji je probao pajdo iz zajebancije da vidi kako je :D ali opet pre toga je koristio exere i duvao i tako to :D

Ne moze niko pomisliti da mu igla moze biti resenje za probleme ako nije imao predjasna iskustva sa istom. Ja ne mogu znati da ce mi biti dojaja na egzitu od ksera ako ga, pritom, pre toga nisam zgutao.

i znam ortaka koji je probao pajdo iz zajebancije da vidi kako je :D ali opet pre toga je koristio exere i duvao i tako to :D

E to je glavni problem. Jer ce reci, bilo je dojaja, ajd mogu jos par puta da se ne navucem. A-haaa...

Link to comment
Share on other sites

Sta god govorili na tv-u i radionicama po skolama, vecina ne uzima paju jer je u problemima sto keva nece da mu kupi nove patike, cale ga lema sto pusi, a devojka ga ispalila. Vecina zeli da se oseca dojajaaaaa.

Jednostavno, sto masa zgutava eksere i ds po zurkama, da ne bi mislili o problemima, ili da bi se istopili u bitu. Plastican primer, ali to je to.

Zato sto im nije do jaja. To sto ti ne vidis sta se desava u njihovim glavama ne znaci da je sve kul i zezanje. Neko ko zna sta je to i sta radi, a opet hoce iz zezanja da proba i sto je najgore nastavi ima problema.

jeste mohi nekim slucajem se stvori igla pored tebe :D

i znam ortaka koji je probao pajdo iz zajebancije da vidi kako je :D ali opet pre toga je koristio exere i duvao i tako to :D

Igla je svuda oko nas, a osoba koja recimo sad hoce, a ne zna kako da nabavi pajdo ni ne zna sta je to pajdo.

Znam i ja ljude koji su probali jednom na nos cisto da vide kako je i na tome je ostalo, probali su. Onaj ko zeli opet i opet i opet ocigledno ne moze da se nosi sa svojim zivotom therefor nesto mu nije u redu i licemerno je da neki razmazeni daki sad sudi o tudjim zivotima kad nema ni blage sta je te razne ljude snaslo.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Btw, ovoliko iseravanja na jednom topiku nije bilo od poslednjih republickih izbora... anyway, problem je sto forumski specnac lekari

ne kapiraju jednu stvar (jer nisu videli iz prve rule) a to je da kada ovakvim metodama IZLECIS ovisnika on ti se na gajbu vraca

u vidu velikog polumrtvog sundjer boba sa procesorom ZX Synclair-a u glavi... Znaci ono, bled pogled bez emocija, DA, NE odgovori na

sva moguca pitanja, dushevno odsutan i POTPUNO nezainteresovan za bilo sta oko sebe. TO JE JEBENI PROBLEM, sto dobijete zombija kao

krajnji problem ovakvog lecenja a ne fully funkcionalnu osobu jbt... Neam nista protiv lemanja ali samo ako bi isto dalo malo drugacije

rezultate osim isprepadanog strasljivog misha koji ce do kraja zhivota lebdeti po svojoj porodichnoj kuci kao avet izbegavajuci sve ukucane

i krijuci se od svakoga ko dodje sa strane u goste.....

Da ne trolujes i citas sta se pise, skontao bi da par ljudi zna povratnike iz Crne Reke (sto znaci da nisu ostali tamo da biju), skontao bi da dosta njih nije dobijalo batine je nije pokusavalo da prokrijumcari gudru unutra, da dobijaju samo oni koji prave sranja.

E, sto se tice polumrtvog Sunjer boba:

Bas im je bilo dojaja kad su bili na heroinu, bili su tako puni zivota, leprsavi i entuzijasticni! Steta sto su postali polumrtvi kako su se skinuli sa heroina u Crnoj Reci. Reci brate, kako su ih unistili sto su ih skinuli sa heroina. Cak i da su se vratili polumrtvi, mislis li da to nije normalno stanje posle skidanja sa tog zla?!

I koliko TI znas povratnika iz Crne Reke da budes siguran da je vecina polumrtva kad se vrati??

Zato sto im nije do jaja. To sto ti ne vidis sta se desava u njihovim glavama ne znaci da je sve kul i zezanje. Neko ko zna sta je to i sta radi, a opet hoce iz zezanja da proba i sto je najgore nastavi ima problema.

Zasto neko uzima maru stalno i stalno, zasto neko guta od zurke do zurke. Jebiga, vodi se filingom i misli da je jaci od toga.

Link to comment
Share on other sites

Црни, онај ко се скинуо са паје ће временом, уз много љубави и подршке околине, поново почети да осећа радост према животу. мислим, како ти није јасно... ти људи су напустили демонски матрикс који је од њих начинио нижа бића од људи, убио их и као личности и као емотивне јединке и као свесна бића. имали су само фикс и ништа осим фикса и није могло да се нађе ништа између њих и фикса...

сад, не иде више на рејвове, неће лапо екија, пичка је, не ужива у животу, убијен је у појам, посветио се нечему другом (хобију, школи, породици), није више кул, нема радости у њему... нема излечених наркомана, има само лечених наркомана и они до краја живота не постану 100% онога што су били, та сенка остаје, тај печат пакла кроз који су прошли. шта друштво ради да спречи да се ПРОБА први пут?

ја се сећам, у почетним разредима смо имали предавања на "специјалним часовима" са слајдовима о темама које су се кретале од безбедног преласка улице и учествовања у саобраћају, плаћања карата у аутовусу (са све поучним филмићима), до упозорења на све могуће опијате. ко данас васпитава омладину? кул наркомани, гуруи, који им продају своје лажне представе о свету.

држава, под притиском надуваних душебрижника, је нашла да прогони оне који живот проводе покушавајући да ваздигну из пепела талог људског рода, изгубљене душе. а та иста држава је својим немаром и изазвала проблем. будимо поштени кад судимо о нечему тако озбиљном.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

batina jeste iz raja izasla... to pravilo treba samo na vreme i u pravoj meri da se primenjuje prema datoj situaciji ... :)

e ozbiljno, koliko poznajete narkomana, lecenih, koji su se vratili u zivot?

ja samo jednog, i to ga je cale izvukao iz sranja, tako sto mu je uzeo mobilni, skinuo sva vrata u stanu, i bukvalno isao da pisa sa njim i svuda svuda suva, uvece izadje sa calom i drugarima popiju pice, isao je matori sa njim i na exit prosle godine (?) i tome slicno

lik je fala bogu preziveo, evo zavrsava fax zaposlio se i sklonio se od cele priche... tako da, da batina je iz raja izasla... je ne znam kako da vam opisem koliko se narkomanija rasprostranila, kada je ovde kod mene u gradu takav utisak da je svaki 5 mladic koman

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

batina jeste iz raja izasla... to pravilo treba samo na vreme i u pravoj meri da se primenjuje prema datoj situaciji ... :)

e ozbiljno, koliko poznajete narkomana, lecenih, koji su se vratili u zivot?

ja samo jednog, i to ga je cale izvukao iz sranja, tako sto mu je uzeo mobilni, skinuo sva vrata u stanu, i bukvalno isao da pisa sa njim i svuda svuda suva, uvece izadje sa calom i drugarima popiju pice, isao je matori sa njim i na exit prosle godine (?) i tome slicno

lik je fala bogu preziveo, evo zavrsava fax zaposlio se i sklonio se od cele priche... tako da, da batina je iz raja izasla... je ne znam kako da vam opisem koliko se narkomanija rasprostranila, kada je ovde kod mene u gradu takav utisak da je svaki 5 mladic koman

moj rodjak je umro od dopa a kao izlecio se bio cist par godina dosao u selo ziveo tu jedno dete drugo na putu i kad mu keva prodala stan dala mu 50 000e od toga on idiot se overdozira :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ЕПИЛОГ:

16:30

СИНОД ЗАТРАЖИО РАСПУШТАЊЕ СТАЦИОНАРА У ЦРНОЈ РЕЦИ

БЕОГРАД – Свети архијерејски синод Српске православне цркве позвао је данас епископа рашко-призренског Артемија да одмах и без одлагања распусти нелегални стационар за лечење болести зависности у окриљу манасира у Црној Реци, а да против својих клирика који су протагонисти насиља покрене црквено- судски поступак.

„Свети архијерејски синод је са запрепашћењем и жаљењем примио вест о бруталном насиљу које се, у окриљу манастира Црна Река у Епархији рашко-призренској, примењује према оболелима од болести зависности”, наведно је у саопштењу синода.

У њему је истакнуто да су приказани снимци и јавно признање рашко-призренског клирика несумњиви доказ насиља које је потпуно страно јеванђелском духу и мисији цркве

Синод је, такође, позвао надлежне државне органе да, у вези са овим немилим догађајем, предузму мере из своје надлежности.

„Жртвама насиља, као и свима који су на било који начин погођени овим срамним догадајем, Свети архијерејски синод, у име целе Српске православне цркве, изражава најискреније жаљење, поготову зато што се насиље догодило у близини моштију светог Петра Коришког, великог испосника који је целим својим бићем и животом сведочио љубав и ненасиље”, истакнуто је у саопштењу.

Танјуг

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Thumb_0121BAJKER.jpg

"Bio je to stampedo!

VASH THE STAMPEDO !!!"

[roflmao]

Btw, ovoliko iseravanja na jednom topiku nije bilo od poslednjih republickih izbora... anyway, problem je sto forumski specnac lekari

ne kapiraju jednu stvar (jer nisu videli iz prve rule) a to je da kada ovakvim metodama IZLECIS ovisnika on ti se na gajbu vraca

u vidu velikog polumrtvog sundjer boba sa procesorom ZX Synclair-a u glavi... Znaci ono, bled pogled bez emocija, DA, NE odgovori na

sva moguca pitanja, dushevno odsutan i POTPUNO nezainteresovan za bilo sta oko sebe. TO JE JEBENI PROBLEM, sto dobijete zombija kao

krajnji problem ovakvog lecenja a ne fully funkcionalnu osobu jbt... Neam nista protiv lemanja ali samo ako bi isto dalo malo drugacije

rezultate osim isprepadanog strasljivog misha koji ce do kraja zhivota lebdeti po svojoj porodichnoj kuci kao avet izbegavajuci sve ukucane

i krijuci se od svakoga ko dodje sa strane u goste..... On NECE imati svoju porodicu i potomstvo, NECE imati svoje radno mesto u firmi

i NECE biti prihvacen u drushtvu ali nebitno jer BICE IZLECHEN !!!

Slazem se potpuno. Naime poznanik je bio u rehabilitacionom centru slicnog tipa ... sve sto znam jeste da je ostavio dop itd al se vratio sa mishlju ( bukvalno nisam verovao izprva mislio sam da se zeza ) da je pakao 14km ispod zemlje da satanske ga ruke prate itd. Sve u svemu jednu drogu zamenio drugom.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...