Jump to content

Crna Reka


Recommended Posts

Omg pa to je Putin u odori serbskog popa!! I jase na harliju, znaci drzi ameriku pod guzcom.

Oh kolko simbolike, oh. PREBI ME OCE PUTINE!@!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Niko ne kaze JAO GARI U KAKVIM SAM PROBLEMIMA, DAJ HEKSA, vec vecina ljudi to pocinju iz zajebancije.

[roflmao] jbt koji si ti retard ... a tek koliko blage veze sa zivotom nemas ...

Ljudi krenu sa time da bi zaboravili na probleme koji ih tiste, velike i zajebane probleme. Neki krenu sa time da bi se spustili sa drugih droga koje su opet uzeli da zaborave na probleme jerbo u toj kolicini nisu fun.

Ljudi koji uzmu nesto iz zajebancije uzmu da bi se zajebavali i na tome ostanu. Ako imas i malo mozga pajdo ti ne zvuci zabavno dok ga ne uzmes verovatno.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

[roflmao] jbt koji si ti retard ... a tek koliko blage veze sa zivotom nemas ...

Ljudi krenu sa time da bi zaboravili na probleme koji ih tiste, velike i zajebane probleme. Neki krenu sa time da bi se spustili sa drugih droga koje su opet uzeli da zaborave na probleme jerbo u toj kolicini nisu fun.

Ljudi koji uzmu nesto iz zajebancije uzmu da bi se zajebavali i na tome ostanu. Ako imas i malo mozga pajdo ti ne zvuci zabavno dok ga ne uzmes verovatno.

"Da, imam puno problema i siguran sam da cu na njih da zaboravim ako uzmem heroin. Zeno! Daj oglase, treba mi heroina!"

I likovi koji se posle rejva sa ija spuste pajdom su mega retki, kao i ti koji su u problemima po skontaju da trebaju da se drogiraju (za takve zapravo i ne znam).

Vidi sinak, kada koristis bilo sta (najcesce je to meri), kada ti celo drustvo konzumira redovno ili semi-redovno neku vrstu opijata, i primer: kada ti zivot postane dosada i pocne da se svodi na to da se vidjas samo sa ljudima sa kojim mozes da zavaris, i kad se vidjate samo varenja radi, brzanja ne nekom rejvu i sl, dodje i ta faza kada te sve to smori i kazes daj da probam i to sranje. Jer jednostavno, mnogo je ljudi koji dele afinitete sa tobom, dolaze sa svakvih strana, sreces i mnoge druge, svakave gudre cirkulisu u tom krugu, pa ti pod ruke padne, izmedju ostalog i paja. Kad-tad.

S' obzirom da mi je najbolji drug u tom drustvu, svaki dan gledam te likove i gomila njih kaze "e bas bi probao dop iz zajebancije, kazu da je dobro" iako znaju sve te price. Nema sta da ga raduje u njegovom dosadno narkomanskom zivotu.

S' obzirom da je buraz od najboljeg drugara na veni, znam dosta o tome.

S' obzirom da mogu da procesuiram ono sto cujem, da dosta citam, gledam, vidim, znam, informisem se o ovome i onome, mogu da skontam uzrocnike zasto bi neko postao vejn dzanki.

Takodje za tebe vazi, ako si progutao jedan ekser na greenbeat zurci, nemoj se tripovati da znas ista vise od bilo koga ovde.

Edited by lakjgvsmlkhvlsmekhgmlsergm
Link to comment
Share on other sites

овај што бије и остали помоћници су лечени наркомани који су изразили жељу да остану у болници, да помогну лечење осталих.
znash kako obichno klinci koje su najvishe maltretirali izrastu u bolide? zamisli da su te 6 meseci tukli svakodnevno, i odjednom ti daju shansu da budesh na drugoj strani lopate. mislish li da je pola njih ostalo iz altruistichkih razloga? Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

znash kako obichno klinci koje su najvishe maltretirali izrastu u bolide? zamisli da su te 6 meseci tukli svakodnevno, i odjednom ti daju shansu da budesh na drugoj strani lopate. mislish li da je pola njih ostalo iz altruistichkih razloga?

не страсти се Кали, старо момче. у праву си. можда више од пола. надам се бар. то је ипак духовно место.

ono sto znam je da je ovo sigurno nezakonito, i shodno tome, kliniku treba zatvoriti. to sto postoji "saglasnost volja" ne znaci da oni mogu da rade sta hoce

нажалост је тако.

некада је друштво ефикасно водило рачуна о томе. када се друштво распало, а наркоманија се раширила, створио се вакуум, људи, народ ради опстанка је прибегао се оваквим начинима. штавише, они су се показали најуспешнијим. широка је та тема, али надам се да ме резумеш.

и даље немамо, а тешко да ћемо икад имати, оно друштво (бар у односу на наркоманију).

ето зашто нажалост.

i drugo, lik koji ga pegla ocigledno uziva u tome, voli lik da bije. cudno, ali to mi je najteze palo dok sam gledao snimak

тачно због тога ја од почетка причам о садизму и не одустајем од тога.

због свега тога, треба више пута размислити како је најбоље да се реагује.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

evo licno iskustvo imao sam ortaka koji je bio ultra nasilan znaci peglao se svaki dan,prebijao likove naravno korak po korak dosao do heroina, sranje napravio roditeljima slali ga 2 puta u strucne institucije u bg jbm li ga kako se zovu, naravno nista nije uradio tamo samo se povezao sa likovima koji rade/valjaju to sranje, izasao iz strucne institucije jos veca sranja pravio roditeljima kojima je pukao film, i naterao ih da ga posalju u bugarsku u neku instituciju slicnu crnoj reci (u pitanju je neka sekta) za godinu dana su ga skroz slomili(mogu da zamislim sta su mu radili kada su njega slomili koji je bio prilicno zajebane naravi) covek kada se vratio kao da je druga osoba bio naravno je postao deo te sekte ali jbg draze mi je da je takav nego narkoman na heroinu, eno decko sada radi kao taksista ozenio se ide u tu crkvu njegovu ali je srecan i ima kakav takav normalan zivot. Godinu dana batina je bolje nego ceo zivot sjeban, mada naravno diskutabilno je koliko je takav vid lecenja uspesan za sve ljude ovo je samo osoba koju znam.

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

"Da, imam puno problema i siguran sam da cu na njih da zaboravim ako uzmem heroin. Zeno! Daj oglase, treba mi heroina!"

I likovi koji se posle rejva sa ija spuste pajdom su mega retki, kao i ti koji su u problemima po skontaju da trebaju da se drogiraju (za takve zapravo i ne znam).

Vidi sinak, kada koristis bilo sta (najcesce je to meri), kada ti celo drustvo konzumira redovno ili semi-redovno neku vrstu opijata, i primer: kada ti zivot postane dosada i pocne da se svodi na to da se vidjas samo sa ljudima sa kojim mozes da zavaris, i kad se vidjate samo varenja radi, brzanja ne nekom rejvu i sl, dodje i ta faza kada te sve to smori i kazes daj da probam i to sranje. Jer jednostavno, mnogo je ljudi koji dele afinitete sa tobom, dolaze sa svakvih strana, sreces i mnoge druge, svakave gudre cirkulisu u tom krugu, pa ti pod ruke padne, izmedju ostalog i paja. Kad-tad.

S' obzirom da mi je najbolji drug u tom drustvu, svaki dan gledam te likove i gomila njih kaze "e bas bi probao dop iz zajebancije, kazu da je dobro" iako znaju sve te price. Nema sta da ga raduje u njegovom dosadno narkomanskom zivotu.

S' obzirom da je buraz od najboljeg drugara na veni, znam dosta o tome.

S' obzirom da mogu da procesuiram ono sto cujem, da dosta citam, gledam, vidim, znam, informisem se o ovome i onome, mogu da skontam uzrocnike zasto bi neko postao vejn dzanki.

Takodje za tebe vazi, ako si progutao jedan ekser na greenbeat zurci, nemoj se tripovati da znas ista vise od bilo koga ovde.

kolko je ovo samo true..

Bring It

Link to comment
Share on other sites

i drugo, lik koji ga pegla ocigledno uziva u tome, voli lik da bije. cudno, ali to mi je najteze palo dok sam gledao snimak

Da, to, i iscekivanje onog mucenike koji prima udarce, bez zelje da podigne ruke da zastiti lice, telo...na sta ljudski rod moze da spadne...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ja sam mozda relativno mator:) ali ne znam nikog ko je probao dop iz zajebancije ili bi probao dop iz zajebancije, a znam ih okej brojcano koji su to uradili iz sjebanosti. realno, zasto bi neko uzeo dop iz zajebancije? aj nesto drugo, al bas dop...

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam mozda relativno mator:) ali ne znam nikog ko je probao dop iz zajebancije ili bi probao dop iz zajebancije, a znam ih okej brojcano koji su to uradili iz sjebanosti. realno, zasto bi neko uzeo dop iz zajebancije? aj nesto drugo, al bas dop...

Ja nisam upoznao ljude koji kazu jao sjeban sam daj da uzmem pajdo. Prvi preduslov je da budes u tom svetu dosta dugo, gde se upoznaju svakavi dzankiji i kruze svakakva sranja. "Daj da i ja probam jednom, sta ce mi biti.." - Na zalost, zbog ovog stava sam izgubio par drugova.

Vecinom su to mladi, dokoni ljudi...

Link to comment
Share on other sites

meni ce jednog dana na samrti biti zao sto nisam probao, ali i drago.

Jebiga, cudna su iskusenja. Da imam kontrolisane uslove (tipa da me pazi mama :) ) ja bio jeo kiseline po ceo dan. Al ne moze se od meda velika torta pravit :(

Sve u svemu ovo je vrzino kolo.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Evo ja cu ovako neupucuen u tematiku odvikavanja i posezanja za drogom da kazem da su narkomani retardi svi do jednog... znaci bez izuetka. Imas problema? Ostavila te riba? Umrla ti keva? Izgubio si posao? Da, da, uzmi i pukni se u venu, po nosu, u dupe, gde hoces... slab si i treba dumres. Realno, samo neki mentalni bogalj i slabic ce da svoje probleme "reshava" tako... uvek postoji izbor, i to sto narkoman bira hemiju je samo dokaz da ne zna da rezonuje. Mislim, od licnog iskustva imam svoje, bio sam u sranju ogromnom (to je isto relativno, ali meni je bilo ogromno), nisam ni jednom u zivotu pomislio da koristim drogu kao "reshenje".

A sad svi pricajte... "nemate pojma" , "nemate licnog iskustva" ? Pa sta jebote? nije mi dovoljan udzbenik iz biologije za osnovnu skolu da skapiram da je droga kurac? Nije dovoljno da pogledas BILO KOJU informaciju vezanu za narkotike da zakljucis isto? Misli, 2 grama mozga i 10 sekundi razmisljanja ti treba da skapiras da je to nesto sto ne treba da radis.

@ Moja deca (: .... pa realno da mi je dete narkoman, tolko bih ga ja licno izlemao od batina zato sto je retard da bi posle otisao u Crnu Reku ma godisnji odmor.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi i taj iskljucivi stav nije bas dobar.

Ja sam puvkao par puta i eto ostalo mi je par sramotnih anegdota u secanju, ali eto, meni bi bilo zao da toga nije bilo sa ove distance.

Nije sve crno belo (lol).

Mislim takodje da niko ne uzima drogu da bi "resio problem". Prosto uzsmes. Da svi koji probaju se navuku, pa ne bi bilo 100000 ljudi na planeti :)

Sto opet ne znaci da svoje dete ne bi odveo u sumu i drzao ga tamo mesecima da saznam da se DROGARI!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...