Jump to content

Crna Reka


Recommended Posts

Pa nije da ne bi probo :)

Kokain ne bi doduse.

Mada srpski heroin...ko zna kakve bi to uzasne efekte imalo :P

забодеш ли доп, ја ћу да дођем да забодем тебе. (едит: ЛОПАТОМ!)

;)

Matori, uzmemo pravu robu i onda na taj nacin ne samo da ne finansiras siptare, nego uzivas i finansiras Cavesa i anti americke pokrete u juznoj americi! A pri tom donose nasi ljudi koji su full patriotski orijentisani! :D

[jupi]

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

mentalni sklop se ne dobija rodjenjem, na njemu rade prvo tvoji roditelji pa onda ti i ne treba ga meshati sa fizichkim predispozicijama.

da, ali se sve kockice 'izgrade' do pete-seste dine zivota, a posle ti mozes samo da ih slazes ko u tetrisu, ali ne i da ih menjas i sta sad ako neko ima one kul uklapajuce kockice, a neki drugi sta god da uradi ima dvanes rupetina u slagalici:) a na taj razvoj licnosti kao sto verovatno znas mogu da uticu i naizgled jako bezazlene stvari koje su se mozda jednom dogodile ili prosle nezapazeno svesno, ali u podsvesti napravile svakakve tripove.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

caniggia te quiero [plez]

mnogo mi se svidja, mnogo mi se svidja

kako vozi chista kokanidja

koka kola, malboro, suzuki

mrchem lajnu dok mi pushish tuki

to je zhivot

to nije reklama

da, ali se sve kockice 'izgrade' do pete-seste dine zivota, a posle ti mozes samo da ih slazes ko u tetrisu, ali ne i da ih menjas i sta sad ako neko ima one kul uklapajuce kockice, a neki drugi sta god da uradi ima dvanes rupetina u slagalici:) a na taj razvoj licnosti kao sto verovatno znas mogu da uticu i naizgled jako bezazlene stvari koje su se mozda jednom dogodile ili prosle nezapazeno svesno, ali u podsvesti napravile svakakve tripove.

nije tachno. uostalom ti ovde nishta nisi ni rekao, tj rekao si i da mozhe i ne mora, a ne mozhe, a ovo, a ono. brate, ne znam kako da ti kazhem vishe :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

e jebiga, sveca koja studira psidzu mi kaze da je tacno, nekoliko psihologa mi kaze da je tacno, a druga sveca (koja je isla kod psidze) mi isto kaze da je tacno. e posle toga sam video u 'knjigama' i isto kazu da je tako, a neke daju i konkretne primere.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

frojd je smatrao da se do pete - seste godine formira najveci dio lichnosti i da najveci uticaj imaju roditelji i sredina kao i genetika

i to je potvrdilo jos sjlzdrl nauchnika,i kao eto dokazano je.

a i ono , istrazheno je samo 10% mozga,tako da ko zna sta nam se deshava tamo u podsvesti i kakvi smo zapravo bolesnici :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Samoubica se celo popodne bacao u Moraču

Petak, 26. jun 2009. 21:15

Policija u Podgorici nije mogla da veruje šta čuje kada je dobila prijavu građana da jedan mladić od 30 godina celo popodne pokušava da se ubije skokovima u Moraču s Krivog mosta u Podgorici.

Naime, mladić je, prema pisanju "Vijesti", došao na Krivi most pre 18 sati, a posle samo nekoliko trenutaka, bacio se u mutnu Moraču.

Kada je I. S. (30) upao u Moraču počeo je da pliva, a potom ga je matica odvukla na desnu stranu gde se posle četri-pet minuta uhvatio za grane vrbe.

Kada je izašao na suvo, video je kako je prošao bez ijedne ogrebotine. Ponovo se vratio na ogradu mosta.

"Molio sam ga da se više ne baca s mosta, ali on je to opet učinio", prepričao je novinarima jedan od svedoka.

Nesuđeni samoubica ponovo je i posle drugog skoka isplivao, ali tada su ga dočekali policajci.

U kratkom saopštenju za javnost o ovom nesvakidašnjem slučaju policija je navela kako je reč o registrovnom narkomanu.

...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...