Jump to content

Crna Reka


Recommended Posts

drale, sto si toliko tvrdoglav...ne moze on da radi taj posao, nije to prodavanje breskvi na pijaci pa da svako moze time da se bavi...zna se ko je zaduzen za odvikavanje od narkomanije i time moze da se bavi samo medicinsko osoblje sa odgovarajucom licencom...a to sto je on uzimao tolike pare za njegov "posao" i radio ga bez dozvole ga ne razlikuje mnogo od raznih vidovitih zorki koje uzimaju narodu ogroman novac

већ смо о томе причали, ономад. он је држао клинику "последња шанса" фазон. за оне којима систем није помогао или је био недоступан.

све то стоји што ти причаш, само одзумирај мало.

ово са видовитим зоркама нећу да коментаришем.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Zasto je smesno sto sam se ja dohvatio toga?

Ako nije na nama da sudimo o tome onda nije ni na autoru teksta da "oprasta", a ni na bruu da siri taj oprost.

где то Павков "опрашта"? рекао је да треба да одговара. шта ти трипујеш?

наведи ми од оноликог текста нешто што није тачно или где Павков "опрашта".

Kako da postavim da se gif odmah vidi ?:)

http://i.imgur.com/zQHv4.gif

[roflmao]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

pa i vidovite zorke ubede ljude da su ih izbavili od problema, makar onih psihicke prirode...a koliko je on uspevao da ih izbavi ne znam bas

čekaj, dule, što izvrdavaš logiku toliko? teraš me da "branim" ubicu, jebo te.

ne može to da bude isto. ako si izlečio narkomana, to znači da se on više ne drogira, to je konkretna promena, merljiva i vidljiva. to što vidovita zorka napriča svakakve koještarije glupoj seljanki pa ova prestane da tripuje da je proganjaju drekavci je u najboljem slučaju placebo.

Link to comment
Share on other sites

где то Павков "опрашта"? рекао је да треба да одговара. шта ти трипујеш?

наведи ми од оноликог текста нешто што није тачно или где Павков "опрашта".

[roflmao]

Odgovara i covek u kolima kome je pesak istrcao na auto van pesackog, ubistvo iz nehata ....

Ovde to nije slucaj, a sva osuda se svodi na taj nivo dok se sa druge strane prica o popu koga je jelte pogodila kuga 20. veka pa je resio da se uz skromnu nadoknadu bori protiv nje za napredak covecanstva.

čekaj, dule, što izvrdavaš logiku toliko? teraš me da "branim" ubicu, jebo te.

ne može to da bude isto. ako si izlečio narkomana, to znači da se on više ne drogira, to je konkretna promena, merljiva i vidljiva. to što vidovita zorka napriča svakakve koještarije glupoj seljanki pa ova prestane da tripuje da je proganjaju drekavci je u najboljem slučaju placebo.

Pa pitanje je koliko je on zapravo izlecio. Vecina tih o kojima se pricalo tamo su zapravo samo izolovani i u strahu. Mozemo da pricamo i o steti koju pravi taj njegov "program" jer oni likovi koje sam video na onim snimcima mozda bolje da su umrli od droge nego sto zive onakav zivot, a stetu pravi jer nije naucno pristupljeno problemu.

Samo zelim da se ljudi zapitaju kakva bi im osecanja izazivale ove vesti da je djilas recimo vodio takvu neku nadrilekarsku instituciju. Meni ista, a masa ljudi, poput autora onog teksta, uzima "crkvene teme" sa obaveznom rezervom.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

zato sam boldovao reč "ako". s jedne strane, sve što se objavi u sklopu medijske hajke je sigurno preuveličano, a s druge, lik svakako nije čudotvorac. istina je negde između. pitanje je da li mu je procenat izlečenja veći ili manji nego kod ostalih koji se time bave. ja sam stekao utisak da je daleko veći.

masa ljudi, poput autora onog teksta, uzima "crkvene teme" sa obaveznom rezervom.

i ja ih uzimam sa rezervom jer je u poslednjih desetak godina jako moderno pljuvati po crkvi. isto koliko je moderno biti vernik, dve strane iste medalje.

Link to comment
Share on other sites

Мохи, претерано сереш.

Pa pitanje je koliko je on zapravo izlecio.

извините, докторе, недостаје Вам стетоскоп, нисам Вас препознао.

Odgovara i covek u kolima kome je pesak istrcao na auto van pesackog, ubistvo iz nehata ....

па?

заправо, хтео сам реченицу по реченицу, али цео овај текст:

Pa pitanje je koliko je on zapravo izlecio. Vecina tih o kojima se pricalo tamo su zapravo samo izolovani i u strahu. Mozemo da pricamo i o steti koju pravi taj njegov "program" jer oni likovi koje sam video na onim snimcima mozda bolje da su umrli od droge nego sto zive onakav zivot, a stetu pravi jer nije naucno pristupljeno problemu.

Samo zelim da se ljudi zapitaju kakva bi im osecanja izazivale ove vesti da je djilas recimo vodio takvu neku nadrilekarsku instituciju. Meni ista, a masa ljudi, poput autora onog teksta, uzima "crkvene teme" sa obaveznom rezervom.

је ужасно просеравање. седи, један.

Biti vernik u Srbiji je u svakom slucaju mainstream. Pitanje je samo na sta su ti bazdarena cula.

чула су ми баждарена како треба, кад кажем да су наркомани КАНЦЕР и да НЕМА те инвазивне технике која је ту факин' мач за њихово лечење.

а серем ти се у систем душебрижних медијских маркетиншких НВО и одговарајућег мајндсета који их прати. они НИКАД НИШТА нису урадили. само серу, као ти. за дебеле паре.

  • Downvote (-1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

чула су ми баждарена како треба, кад кажем да су наркомани КАНЦЕР и да НЕМА те инвазивне технике која је ту факин' мач за њихово лечење.

Ti bi to najbolje trebalo da znas.

Ali lepo od tebe sto si se prihvatio ognja i maca da nam zapravo nista ne kazes na ovu temu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

sjajno je kako se uvek u priči o popovima i vladikama potežu džipovi kao argument njihove iskvarenosti.

imaju džipove, tako da su govna i sve što rade i pričaju pada u vodu. i uvek isto.

što se tiče rehabilitacije, ovaj lik je iskoristio bezizlaznu situaciju u kojima su se nalazili roditelji i deca im doperi, okoristio se od toga, ali i uradio ono što je rekao da hoće.skinuo ljude s pajda.

ovisnicima najveći problem ne predstavlja skidanje s dopa, nego resocijalizacija. on tamo ljude uvlači u crkvene priče. neki od njih upadnu u ceo trip, ostanu tamo i skidaju ostale i daju svom životu svrhu.

ako oni tamo ostaju dve godine, sigurno nije sve samo očupavanje bašte, nego ima i duhovnih stvari. učenja o bogu i religiji, odlasci na službe i slično, gde ih uvlači u trip vernika da bi svoje živote skrenuli u skroz suprotnom smeru.

kad ljudi izađu odande, čisti su, a na porodicama i samim tim ljudma je da se potrude da ostanu čisti.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Diliverovao je, da li slucajno ili namerno nebitno, sustinu koje ocigledno ne zelis da budes svestan

ovaj lik je iskoristio bezizlaznu situaciju u kojima su se nalazili roditelji i deca im doperi, okoristio se od toga, ali i uradio ono što je rekao da hoće.skinuo ljude s pajda.što se tiče rehabilitacije

Druga stvar, jedno su audiji spc-a u kojima se vozio pavle, a danas ostali drugari, ovaj lik ima navedeno u privatnom vlasnistvu.

Treca stvar, vec vise puta recena, neka taj centar da neke cifre o toj rehabilitaciji i resocijalizaciji.

Cetvrta stvar, za praktikovanje lecenja se izdaje licenca sa razlogom.

Po toj logici moze dvini sutra da otvori kliniku za odvikavanje od droge, tako sto ce u nekom prostoru u pizdi materini drzati likove u izolaciji i strahu i jebati ih svako vece umesto da ih lopata. I neko ce od svega toga puci i skrenuti u neki totalno drugi trip i onda je to uspesno lecenje?

  • Upvote (+1) 1

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Diliverovao je, da li slucajno ili namerno nebitno, sustinu koje ocigledno ne zelis da budes svestan

Druga stvar, jedno su audiji spc-a u kojima se vozio pavle, a danas ostali drugari, ovaj lik ima navedeno u privatnom vlasnistvu.

Treca stvar, vec vise puta recena, neka taj centar da neke cifre o toj rehabilitaciji i resocijalizaciji.

Cetvrta stvar, za praktikovanje lecenja se izdaje licenca sa razlogom.

Po toj logici moze dvini sutra da otvori kliniku za odvikavanje od droge, tako sto ce u nekom prostoru u pizdi materini drzati likove u izolaciji i strahu i jebati ih svako vece umesto da ih lopata. I neko ce od svega toga puci i skrenuti u neki totalno drugi trip i onda je to uspesno lecenje?

sve ovo apsolutno stoji.

moj postom sam samo hteo da kažem da je on diliverovao. uradio je ono što je porodicama ljudi na lečenju bilo bitno i za šta su dali pare. te da nije vidovita zorka, niti homeopata koji leči rak šećernim bobicama.

i ukazao sam na to koliko je proces skidanja s pajda u stvari komlikovan, da bi se shvatila cela ova priča.

lik je psihopata, i to nam je sam svima dokazao. pored toga je i biznismen. čist biznismen, sakriven u mantiju. njega i spc ne treba mnogo povezivati.

crkva ga je ekskomunicirala još onomad, ali to je sve što je mogla da uradi da bi ga zaustvila.

organi koji su bili zaduženi za sprečavanje njegovog ilegalnog otimanja novaca od ljudi bez izlaza, su bili podmazani dobro. ali svi mi već znamo kako funkcioniše naša država i u tu priču stvarno ovde ne treba zalaziti.

takođe, u prilog mu je išlo što je bio efikasniji od službenih institucija koje se bave odvikavanjem narkomana.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Pa jeste, zato i rekoh da nisam time nista lose mislio, a cak sam i cinjenicu da se voze u audijima naveo kao delimicno opravdanu u odnosu na losiju varijantu koja je da licno poseduju po pet audija.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...