Jump to content

Pitanja oko x64 Win 7


Member

Recommended Posts

  • Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bitno je postovati replaj imalo smisla ili ne?!

inace, ja sam posto nemam vremena za clean install radio apgrejd sa x64 viste na sedmicu, sve perfektno radi. Iskreno vise me je odusevio apgrejd nego sam sistem, toliko je sve radilo kako treba da ni drivere nisam morao reinstall, kaspersky je pravio mali prob, ali i to se sredilo reinstallom. Baj d vej, quicklaunch je jos uvek tu :P

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Taj upgrade u Win7 je chudo - instalirao sam prvo betu 7000, pa sam je upgradeovao na 7057, pa sad na RC1 7100 i sve radi kao satic :) Jedino shto sam morao ponovo da nameshtam je licenzija za 3ds max, ali to je zbog toga shto Autodesk vidi upgrade kao novi sistem i krene da vileni, shto se opet da reshiti za 2 minute.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

mene je iz mog sveta najvise odusevio (slucajni i u ocaju proban) upgrade sa win2003 standard na w2k8 enterprise...proslo i cak je proradio sql klaster na tome, sto znaci da je proradilo "za prave"

Sta reci izgleda da MS prilicno ozbiljno radi.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

I kazhe izashao hotfix?

mene je iz mog sveta najvise odusevio (slucajni i u ocaju proban) upgrade sa win2003 standard na w2k8 enterprise...proslo i cak je proradio sql klaster na tome, sto znaci da je proradilo "za prave"

Sta reci izgleda da MS prilicno ozbiljno radi.

Microsoft cepa od kako ode Billy!

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Mislim na to da su svi prozori grupisani u jednoj ikoni msn-a i ona cela svitka kada ti stigne poruka od koga god, ono i dalje ti izlazi notification u system baru ali ono :). Zapravo sam hteo reci da mi se vise svidja koncept sa posebnim poljima u taskbaru jer brze pristupas zeljenom prozoru ... Compatibility mod nije resenje, jer se igra pokrece ali iz nekog razloga usporena je toliko da ne mozes da koristis ni meni.

Link to comment
Share on other sites

Mislim na to da su svi prozori grupisani u jednoj ikoni msn-a i ona cela svitka kada ti stigne poruka od koga god, ono i dalje ti izlazi notification u system baru ali ono :). Zapravo sam hteo reci da mi se vise svidja koncept sa posebnim poljima u taskbaru jer brze pristupas zeljenom prozoru ... Compatibility mod nije resenje, jer se igra pokrece ali iz nekog razloga usporena je toliko da ne mozes da koristis ni meni.

Meni se to deshava sa Dysonom...vich doesn't make any sense...jer je jebena igra...3MB.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ajde da postavim jos par pitanja kad ste se vec zalumfali :)

1. Kad sam instalirao W7 imao sam problem sa slovima tj. fontom u OS mutna slova, dok citam forume, kod opisa programa, kodeka bilo cega vezanog za slova. Uzgred, prosao sam onaj wizard kao za izoshtrenje fonta i td. da li postoje jos neka podesavanja ili se moje oci ne prihvataju ovaj OS ?

2. Da li postoji neko tweakovanje Windows7 za brzi rad i najbolje performance i da li treba nakon instalacije OS i drivera instalirati jos neke tool-ove programcice koji ce poboljshati rad u W7 ?

3. Koliko minimalno rama treba da bi W7 radila onako kako treba da radi ?

Raspalite :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...