Jump to content

Pitanja oko x64 Win 7


Member

Recommended Posts

  • Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Malo sam guglao, i samo naišao na konstatacije problema, ne i rešenje. Mada, nije da mi je hitno, vratio sam se na XP iz još nekih razloga, ali čisto da pitam, da ne skitam:

Što je meni zvuk u Win7 64bit Ultimate bio preterano nizak, na ASUS P5Ql Pro, sa Realtec integrušom ALC1200, i Logitech x530 70W? Da li je jedino rešenje, i da li je uopšte rešenje posebna zvučna? Ima li drugog rešenja?

Instaliraj Realtekove drajvere, ne Asusove.

http://www.realtek.com.tw/DOWNLOADS

Nisam nikada imao problema na x64 sa tom zvučnom za razliku od x86. Danas sam instalirao zadnje drajvere i šljaka fino.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

drugari juce sam po prvi put sa xp'a presao na sedmicu 64, jel mozete da mi preporucite nekoliko usluznih programa, jel nemam veze koji kodeci su najbolji..koji plejeri itd. Na XP'u sam korisito gom i mpc sa xp codec pack'om

Hated by some...Loved by few...Respected by all...

Link to comment
Share on other sites

64bit se7en

- sve sto ide preko UDP ima katastrofalni lag quakeworld/quake2 (sve je radilo bez problema na RC) sho znaci nemoguce je pikanje q2 ili gledanje GTV quakeworlda

- iako sam stavio single display na monitor win7 prilikom svakog podizanja ugasi monitor i baci sliku na TV (ako je prikljucen SVHS kabel) pa moram rucno da prebacujem !@#$%^&

________________

MB MSI K8N Neo2 Platinum (nforce3ultra)

CPU Athlon 64 FX-57 @ 3200mhz

2gb ram

Nvidia 6800GT@ultra sa Forceware 197.45 (ne znam dal je do drajvera jer ista verzija na Win XP umesto PAL izlaza na TV daje neku brljotinu na vrhu ekrana... srecom moj tv podrzava NTCS)

guglao sam za ovaj udp ali izgleda da nema resenja ili ga ja nisam nasao

nije lag zbog aera btw (odma sam ugasio djubre) vidi sliku

win7t.jpg

EDIT: resio sam se problema na najjednostavniji nacin: obriso sam bug od OS

Tako mi i treba kad odustanem od svoje prakse da Microsoft Windows OS upotrebljavam tek od SP2

Edited by Muerte
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ok jedno pitanje, ne direktno vezano samo za win7. Elem, imao sam instaliran XP na jednoj particiji, pa sam posle instalirao win7 na drugoj. Onda mi je najnormalnije davalo opciju pri podizanju sistema da izaberem sistem u koji hocu da udjem. Elem kad sam reinstalirao ovaj xp-a, vise mi ne daje opciju da mogu da udjem u win7 vec direktno ucitava xp, mada je on i dalje tu na drugoj particiji :( Kako mogu da pristupim njemu, help plx? [:(]

Link to comment
Share on other sites

reinstalacija ti je prepisala boot fajl cini mi se.

ubacis win7 instalaciju ides na repair i onda ce on automatski pokusati da ti popravi master boot record:

http://www.intowindows.com/how-to-easily-repair-windows-7-boot-problems-using-startup-repair/

ako to ne uspe onda treba da otvoris command prompt (isto u instalaciji) i da kucas razne komande. uputsvtvo ovde;

http://support.microsoft.com/kb/927392

ako ni to ne uspe onda si ga manje vise ugasio :) mislim nisi, ali ces trebati hevi da se iscimas da ponovo butujes 7

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...

Video sam u nekom topiku da je voodoo napisao da je izasao W7 SP1, pa ako nije tesko nekom da napise koju verziju treba skinuti i da li je ista procedura pri instalaciji kao kod klasicne windows sedmice ?

Taman da ljudima bude lakse da ne lutaju nego da samo ovde procitaju koja je najnovija verzija.

Link to comment
Share on other sites

Jel imao neko problem da mu u Win7 mis tokom igranja CSa dobija pojacanju akcelraciju, poveca mu se sens duplo, i to traje par sekundi dok se ne vrati na normalu? Vidim po netu prilican broj ljudi se zali na to. Moj drug prodao misa zbog toga, utripovao da je do njega a zezao ga Win7.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...