Jump to content

Pitanja oko x64 Win 7


Member

Recommended Posts

  • Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kupiš original? :D

Bilo je nekog govora da će biti dozvoljen free upgrade sa Viste na win7. Međutim sad više nema tih stvari.. Ja sam sad na lap instalirao Vista 64bit ultimate.. i fercera lepo..

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

For d rekord oko performansi.

Instaliroa sam 32bit (naravno) na Eee PC 1002ha (standardni Atom 270, prvo 1GB, pa dodat jos GB rama, sa hard diskom masina).

Radi s-trava. Potpuni Aero, instalirana Avira, jednostavno nema zamerki. Performanse na nivou, ako ne i za nijansu bolje od prethodno koriscenog XP-a.

Nisam se bavio optimizacijama procesa i sl, prosto instalirao i radi kak treba.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

I shta je tu tako dobro? Imati sistem koji nema internet browser je debilno. Tom logikom trebali bi da tuze i Apple zato shto ima Safari i Quicktime...

Bash me zanima kako ce ljudi posle instalacije novog Win7 da downloaduju i instaliraju browser.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Kako javljaju iz više izvora, RTM bi trebalo da procuri do kraja sledeće nedelje [:0]

Jes da je svaki Windows do sad izlazio solidno ranije za volume licensing i OEM u odnosu na box varijantu za prodavnice, ali četri meseca ranije, ovo su garant uradili zbog godišnjih odmora :D

Link to comment
Share on other sites

For d rekord oko performansi.

Instaliroa sam 32bit (naravno) na Eee PC 1002ha (standardni Atom 270, prvo 1GB, pa dodat jos GB rama, sa hard diskom masina).

Radi s-trava. Potpuni Aero, instalirana Avira, jednostavno nema zamerki. Performanse na nivou, ako ne i za nijansu bolje od prethodno koriscenog XP-a.

Nisam se bavio optimizacijama procesa i sl, prosto instalirao i radi kak treba.

Ovi drugari su zajebali i tebe. :D

Windows 7 Hits a New Low

:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...