Jump to content

Pitanja oko x64 Win 7


Member

Recommended Posts

  • Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najbolje licenzije su "bulk volume" - kupi neka velika firma ili drzavna ustanova 5000 kopija windowsa i te licenzije izlete na net. Veoma retko izdavach softvera proverava takve brojeve i veoma retko ih banuje ;) Tako je bilo sa WinXP x64, naprimer.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav! E ovako imam problem jedan , skinuo sam zadnju verziju Windowsa 7 x64 7232 narezao na disk i pokrenuo instalaciju. Instaliram windows sve normalno sljaka dok ne izbacim disk na koji sam narezao ceo win7 , kada ga izbacim stalno mi izbacuje winload.exe is corrupt or missing. Probao sam windows repair ali prijavljuje da nema nikakav problem u startupu windowsa . Probao sam da skinem taj program easyBDC tamo sam probao da reinstaliram vista bootloader i da izbacim disk i pokrenem ali i dalje se isto desava . Kada sam pokusao da reinstaliram win bootloader nije mogao vise ni da dodje do trenutka kada prijavljuje taj problem zato sto NTLDR ne postoji jedino sto moze je da se bootuje i reinstalira windows opet. Ne znam u cemu je caka ...

Hvala unapred

nisam citao postove prethodne

Edited by c0nfy pG

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

dobar je 7.

radi glatko, zustro.

Jois uvek mi je na VM, ali barabar xp vs w7, w7 zdere 40 mega manje rama od xp-a. sjajno

I kjos ima onaj gadget da mi radi slideshow na ekranu, ubacim tu tonu slika klinki sa chata i vozi, dan je lep, poso je dobar

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.engadget.com/2009/07/13/windows...tm-speculation/

Dead

dosta njih pominje kako ovo ipak nije RTM, tako da je bolje sacekati jos koji dan

edit2: ne znam zasto vudi nije ovde javio to (nesto se ulenjio!), ali ovaj build nije RTM. RTM se ocekuje u drugoj polovini jula

http://windowsteamblog.com/blogs/windows7/default.aspx

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...